Zoufalství na Václaváku aneb naděje jménem Švihlíková?

19. listopadu 2012 v 6:42 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Současná koaliční vláda Petra Nečase pod taktovkou Miroslava Kalouska rozčiluje v této zemi snad každého, kdo není v partě kluků, co spolu mluví, která spokojeně vyžírá státní krmelce, dotované pod hrozbou mnohaletých kriminálů produktivními daňovými poplatníky. Vláda, stejně jako její premiér, je natolik nečitelná, nekontiuitní, nemastná, neslaná, alibistická a většinou i předpodělaná, že za politické srdíčko může chytnout asi opravdu jen málokoho.

Nedávné krajské volby ukázaly, že její upocená eurosocialistická politika odradila většinu bývalých voličů vládní koalice, kteří, dle volebních programů, očekávali nástup razantních reforem, podporujících svobodný volný trh, snížení byrokratické zátěže či pročištění zákonné a daňové džungle. Místo toho se dočkali tradičních žabomyších válek o koryta, klientelistických hrátek o vliv, dlouhých hádek o dělení volební kořisti a nesystematického lavírování, s primárním zájmem o co nejdelší protažení časů blahobytného chrochtání v křeslech Strakovy akademie.



Nelze se tedy divit, že Nečasův zoufalý kabinet jaksi pozbyl důvěry obyvatelstva a jeho prohlášení, vize i činy vzbuzují už jen útrpný úsměv a čeká se na jeho totální sebedestrukci. Na palubě nakonec asi zůstane jen ministr Kalousek a spící admirál šlechtického původu, kteří po našití poslední rolničky na barevnou čepici ministerského předsedy, demonstrativně přestřihnou jeho svazácký průkaz a zahájí šamanské tance kolem nekonečně prázdné státní pokladny.

Vládní zoufalství tak porodilo zoufalství lidové. Nikoliv však jednolitý blok odporu a národního souznění jako v roce 1989 proti bolševikovi, s miliónem nadšených demonstrantů na Letné, ale spíše jako pouťovou směsku pestrobarevných vyvolávačů hesel, kteří většinu svojí energie i invence vypotřebovali na hlasitost překřičení konkurenčních lidových tribunů. Inu, máme přeci demokracii, tak proč nakonec ne, že?

Podle skladby a počtu sobotních demonstrantů na Václavském náměstí je však možno soudit, že Čechům ještě není tak úplně zle. Na veselici rudých odborářů, na kterou prý náhle zchudlé Zavadilovo předsednictvo nenašlo dostatek finančních prostředků, aby mohlo pro profesionální soudruhy stávkostachanovce vypravit vlaky a autobusy, či jim do torničky přispět řízkem, lahváčem a dárkovým poukazem do Kotvy, přišlo o hodně méně nespokojených než očekávaných sto tisíc. Nezachránili to ani Falmerjugend pod prapory CCCP, ani brigády socialistické práce bývalých pohraničních střelců do zad. Jak to? Nevadí snad národu současná politická situace? Nevadí národu, že se všude krade a ani poledne se nedrží? Nevadí snad národu, že není vidět světlo na konci všech možných korupčních tunelů?

Ale ano. Vadí. Vadí a moc! I mě vadí, že jsem svojí vládou okrádán, ponižován a pasován do role dojné krávy s právem jednou za čas si zvolit menší zlo, protlačené propagandou medálních zaklínačů hadů a přeplacených reklamních agentur. I mě vadí, že se musím stydět za činy svých ministrů, zákony poslanců či sociálně ekonomické fantasmagorie nekompetentních "vládních odborníků". Nic na světě mě však, stejně jako spoustu mých přátel a známých, nepřinutí uvěřit, že by mi bylo lépe, kdyby se splnily vize a mocenské choutky demagogické bandy, která 17. listopadu 2012 promlouvala na Václaváku z odborářského pódia a tleskala pod ním, mávajíce rudými prapory s hvězdou, srpem a kladivem.

Jednak jsem už jejich "dobrodiní" v životě jednou zažil a nezapomínám, ale hlavně si myslím, že sociálkomunistické utopistické kecy o páchání dobra za cizí peníze, neznamenají nic jiného než systematické promyšlené okrádání obyvatelstva, masivní přerozdělování s demoralizující korupční nadhodnotou a likvidaci systému rovných práv a svobod pro každého jedince. Stačí, že na tuto populistickou notu hraje v míře, pro mne sice nestravitelné, ale nikoliv ještě bolševicky destruktivní, současná vládní pseudopravicová garnitura. Nechci tedy nahradit menší zlo zlem ještě větším, obludnějším a historicky dávno znemožněným.

Nemohu tedy tleskat papalášům z ROH, nevrózních z faktu, že se jim nedaří narežírovat alespoň týdenní generální stávku, naivním nladíkům s vizí znovuspojení proletářů všech zemí či afektovaným výkřikům socialistické "ekonomky" Švihlíkové, zmatené ve svých proklamacích natolik, že požadovala konec vlády jedné strany!?

Toto by měla být nová elita národa? Tito by chtěli vést společnost k prosperitě bez dluhů a blaženému svobodnému životu všeho lidu? Tito salónní teoretikové třetích cest z vyhřátých, erárem dotovaných, kancelářských pelechů, parazitující na nedokonalostech demokratického zřízení? Děkuji, nechci! A ačkoliv se snažím všemožně pochopit myšlenkové pochody oněch "obyčejných" lidí z davu pod koněm, jejich frustraci, zlost i nenávist, která tam bublala jako ve vroucím kotli, nevím. Abych při své postavě vzal transparent s nápisem "JÁ MÁM HLAD!" a na náměstí se pak objímal s mladými komsomolci, nadšeně hýkal při soudružských projevech Zavadila či Švihlíkové a spolu s nimi vzýval duchy rudých vrahů, to tedy ne. Tak zoufalý nejsem a nikdy nebudu!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hroch Hroch | 19. listopadu 2012 v 8:11 | Reagovat

díky, jsem obdobně nezaujatě zaujatý

2 Caro_F Caro_F | 19. listopadu 2012 v 8:16 | Reagovat

Tento článek jasně vypovídá o tom, proč  tento národ spěje k zániku. Byl jsem na tom Václaváku taky. A bylo mi jedno, kdo to pořádal. Prostě už jsem bublal nad tím svinstvem. Ale aspoň jsem pro to něco udělal, ačkoliv je teď už jasné, že to k ničemu nebylo. Ztratil jsem iluze o změně. Reformy.cz občas čtu, ale přátelé, hlas bych vám nedal ani za nic. Jste jen jedni z těch, kteří si hrabou na vlastním písku, jedni z těch, kteří mají velká gesta, ale nicotné činy.

3 befree befree | E-mail | 19. listopadu 2012 v 8:33 | Reagovat

Hmm- a jak tedy projevovat nesouhlas s vládou, která je opravdu neschopná? napsat o tom na blog? Na demonstracích zní vždycky patetická slova. Tyhle odbory jsou podobné ROH jen v tom, že jsou málo radikální a Zavadil si to uvědomuje. S těma řízkama ( a podle Kubery zavřenými obchody kvůli svátku) se jen ztrapňujete. S rudými prapory napochodovali nějací mladí komunisté, pro které je KSČM zrádcovská. Ukažte vy "pravičáci" jak se má vyjádřit nesouhlas s touhle mizernou vládou.  Na demonstraci jsem nebyl, v odborech nejsem, byl jsem jediný nesvazák ve třídě na gymplu. Složení demonstrantů se mi také nelíbí, ale také nevidím " pravici" , která by nabízela lepší řešení a měla nějaký vliv.Pan Mach? Cibulka se siderickým kyvadélkem? Bárta? LIDEM? O_O

4 libor libor | E-mail | 19. listopadu 2012 v 9:07 | Reagovat

[3]:Vláda je neschopná snižovat daně a snižovat náklady na státní aparát.To by byla pohodička , kdyby nebyla recese ale růst tak 5%. Největšími zloději v tomto státě jsou její zaměstnanci- státní úředníci. Až jich bude  tolik jako ve Švýcarsku  tak adekvátně bude tady  i mín korupce a zlodějin..

5 jani jani | E-mail | 19. listopadu 2012 v 19:35 | Reagovat

Ani se mi nechtělo, po tom co se na Václaváku v sobotu dělo /provokace,  zásah policie, hádky, křik / mluvit z pódia u Muzea... a ani nevím, jestli to mělo nějaký účinek, mluvit o cenzuře médií a o Janečkově Pozitivní evoluci, která se také vyhýbá podstatným tématům...

Večer jsem řekla lidem i o Analýze 17. listopadu, pak za mnou kvůli tomu i někdo přišel, chtěl odkaz...

Řekla jsem tam, mimo jiné, že je škoda, že veřejnost netlačí na Radu ČT, nechodí na její jednání v masovém počtu... stížnosti nepomáhají, ani trestní oznámení kvůůli cenzuře vysílání.

Jak bych si to představovala dál - nezávislé vysílání, produkovat videokomentáře, kterými bychom lidi vzdělávali v tom důležitém.

Ukazovali, co je jim cenzurováno...

Škoda, že nemáme grafika, nejlepší by asi bylo, kdyby to bylo stručné, vtipné, animované... třeba jako jsou některá videa /FIAT peníze, Ofi verze 11. září vysvětlena za 5 minut/ na reformy.cz apod.

V sobotu jsem chtěla lidem hlavně říct nejen  o cenzuře médií ale i o Janečkově Pozitivní evoluci, která se také vyhýbá podstatným tématům... že bychom měli využít, to co asi chystají - diskusní buňky v obcích a městech - mluvit tam o tom podstatném /když se nepovedlo rozjet občanské sněmy Occupy/, Bohžel Janeček je jedním že toho 1%, a nezdá se, že výměna figurek v parlamentu a vládě povede k to,u, že se bez dalších změn /znehodnocování peněz centrálními bankami, manipulace v médiích, poslušnost příkazů z Bruselu - eurovaly, bailouty/ zlepší situace těch 99%, z nichž velká část už padá na hubu, uštvaná má stále větší prd. Přitom se zvyšovala produktivita práce, mohla již dávno být uzákoněna kterší pracovní doba, bylo by méně nezaměstnaných, cest je mnoho k tomu situaci zlepšit. Lidi by měli pochopit co na čem závisí. Uvědomit si co na co má vliv. Proč nemohou dnes prosperovat české podniky, zemědělství, proč se vozí jídlo - sračky z dalekých zemí... v pěčivu máme dnes rozpuštěné čínské vlasy a kopyta...

Řekla jsem v sobotu lidem i o Analýze 17. listopadu, pak za mnou kvůli tomu i někdo přišel, chtěl odkaz... Na Janečkově fb stránce Pozitivní evoluce mi ihned po postnutí toho odkazu dali ban a smazali vše co jsem tam kdy dala. Odkazy na dokumenty Americký sen, Peníze jako dluh, Korporace, na mnoho dalších témat. Klasické reakce byly -diagnoza  "paranoia".

6 jani jani | E-mail | 19. listopadu 2012 v 19:43 | Reagovat

omluva za chyby, překlepy, opakování v textu...

Na Václaváku došlo mimo jiné k surovému napadení dívky, která držela vlajku Anonymous. Odtáhli jí s dalšími do antonu, svědčila o tom, co pak zažila na policii. byla obviněna z napadení policisty, přitom z videa je jasné, že nic nedělala, srazili jí k zemi, špápli jí na záda... Shání mailové adresy na zahraniční média, chce jim poslat videa s anglickými titulky. Prosím, kdo nějaké adresy znáte, zašlete je na nwoo@nwoo.org. Nebo napište sem do diskuse.
Zde je její svědectví a odkazy na videa z napadení:
http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=vypoved-ucastniku-manifestace-17-11-2012-napadenych-policii-cr&cisloclanku=2012110066

7 jani jani | 19. listopadu 2012 v 20:00 | Reagovat

Nelíbilo se mi, že Miloš Cach přistavil dodávku místo k Muzeu pod koně a tak provokoval. Ani jsem se nedivila, že auto bylo odtaženo.
Ale ta dívka nic neudělala, policisty nenapadla, je to vidět zřetelně, že jen stále a mluvila, držela vlajku. Myslím si, že chtěli mít její telefonní číslo, odposlouchávají jí nyní asi hovory, byla to sprostota.

8 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | 21. listopadu 2012 v 17:24 | Reagovat

Mate nadani a odvahu napsat jak se veci skutecne maji Vazeny pane Kriz. Dekuji.

9 Neguš Neguš | 11. května 2013 v 16:08 | Reagovat

[2]: Tak něco navrhni,ty kritiku-máš snad nějakou představu jak dál!!

10 friv 5 friv 5 | E-mail | Web | 3. srpna 2014 v 16:01 | Reagovat

Tyto složité otázky a problémy je třeba řešit, uplynula dlouhá doba a věci mohou vrátit do normálu.

11 VrbySwenry VrbySwenry | E-mail | Web | 21. září 2017 v 0:20 | Reagovat

same day payday loans online - http://loansvtna.org/
small personal loans online <a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

12 BlopArguff BlopArguff | E-mail | Web | 21. září 2017 v 23:58 | Reagovat

cash advance
<a href="http://loansvtna.org/">best online payday loans</a>
speedy cash payday loans online
<a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

13 Fvvsadvige Fvvsadvige | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:30 | Reagovat

cialis canada online pharmacy
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a>
cialis professional uk
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

14 LdvAnaems LdvAnaems | E-mail | Web | 24. září 2017 v 15:50 | Reagovat

viagra oral jelly
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
buy generic viagra online
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

15 Kbtyjfloato Kbtyjfloato | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:01 | Reagovat

viagra for men
<a href="http://viagracnar.com/">generic viagra</a>
pfizer viagra for sale fast delivery
<a href=http://viagracnar.com/>cheap viagra</a> ’

16 Fsvadvige Fsvadvige | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:35 | Reagovat

cialis pills cost
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis tadalafil tablets
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

17 AzsvAnaems AzsvAnaems | E-mail | Web | 25. září 2017 v 16:48 | Reagovat

india generic viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
is generic viagra safe
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

18 Bbnhchulky Bbnhchulky | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:56 | Reagovat

what is viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">cheap viagra</a>
safe generic viagra
<a href=http://viagrakjkmn.com/>cheap viagra</a> ’

19 DrvpbAdamma DrvpbAdamma | E-mail | Web | 27. září 2017 v 2:33 | Reagovat

cheapest generic viagra - http://viagraonszb.com/
is generic viagra safe <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

20 VtnoVila VtnoVila | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:21 | Reagovat

non prescription cialis - https://jrucialis.com
cialis low dose price <a href=https://jrucialis.com>cialis online</a> ’

21 FvthsPiopay FvthsPiopay | E-mail | Web | 29. září 2017 v 2:35 | Reagovat

cash check
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a>
direct loan lenders online
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a> ’

22 IkmeArguff IkmeArguff | E-mail | Web | 29. září 2017 v 2:52 | Reagovat

1500 payday loan guaranteed
<a href="https://paydayrvjlo.com/">bad credit payday loans</a>
freedom debt relief reviews
<a href=https://paydayrvjlo.com/>loans payday</a> ’

23 FvteArguff FvteArguff | E-mail | Web | 30. září 2017 v 23:01 | Reagovat

fast personal loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">fast payday loan</a>
badcredit payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday cash loan</a> ’

24 vwqeBrully vwqeBrully | E-mail | Web | 1. října 2017 v 4:54 | Reagovat

bad credit payday loan lenders
<a href="https://installmentloanvelam.com">bad credit installment loans</a>
adverse credit payday loans
<a href=https://installmentloanvelam.com>installment payday loans</a> ’

25 JtnbGoasse JtnbGoasse | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:42 | Reagovat

direct lending payday loans
<a href="https://paydayloamec.com/">cash advance online</a>
consolidate credit card
<a href=https://paydayloamec.com/>cash advance</a> ’

26 FwjjArguff FwjjArguff | E-mail | Web | 4. října 2017 v 7:55 | Reagovat

small payday loans
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans</a>
payday loan direct lenders only
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

27 Lrbsdguent Lrbsdguent | E-mail | Web | 5. října 2017 v 6:16 | Reagovat

loans now - https://cashnowemr.com
loans online fast approval <a href=https://cashnowemr.com>cash advance online</a> ’

28 Vwebgsmeade Vwebgsmeade | E-mail | Web | 11. října 2017 v 5:20 | Reagovat

canadian pharmacy viagra - http://viagraonline-getonl.com/
viagra cheapest price <a href=http://viagraonline-getonl.com/>viagra online</a> ’

29 MbjmkAdamma MbjmkAdamma | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 18:37 | Reagovat

ordering viagra
http://vipnowed7.com/
viagra brand by online
<a href="http://vipnowed7.com/sildenafil/">viagra price</a>
viagra over the counter

30 Lswesdchulky Lswesdchulky | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 2:05 | Reagovat

viagra forum
http://canadiannowv.com/
buy viagra online canada
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra online</a>

31 MbjmvkAdamma MbjmvkAdamma | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 6:18 | Reagovat

alternative to viagra
http://vipnowed7.com/
cheap viagra
<a href="http://vipnowed7.com/">cheap viagra</a>

32 Mlokmbainue Mlokmbainue | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 11:38 | Reagovat

auto loans for bad credit https://1paydayloansonline.com/
instant online loans bad credit <a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

33 JthasGoasse JthasGoasse | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 15:26 | Reagovat

small loans for bad credit
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">online payday loans</a>
tax debt
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>online payday loans direct lenders</a>

34 JthasvGoasse JthasvGoasse | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 16:49 | Reagovat

what is payday loan
<a href="https://installmentloannbbm.com/">fast payday loans</a>
personal loans
<a href=https://installmentloannbbm.com/>instant payday loans</a>

35 JbsdnIntede JbsdnIntede | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 0:10 | Reagovat

same day payday loans online
<a href="https://xxepayday.com/">pay day loans</a>
payday loan installment
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance credit card</a>

36 DbsabggPiopay DbsabggPiopay | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 19:42 | Reagovat

payday loan online no credit check
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">fast payday loans</a>
get installment loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

37 Zbstinsirm Zbstinsirm | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 20:13 | Reagovat

bad credit payday loans
<a href="https://paydayvtuloans.com/">cash advance loan</a>
personal installment loans
<a href=https://paydayvtuloans.com/>online payday loans direct lenders</a>

38 JmfvGoasse JmfvGoasse | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:11 | Reagovat

www paydayloan com
<a href="https://paydayaazt.org/">online payday loans</a>
bad credit no payday loans
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans near me</a>

39 Evloyany Evloyany | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 12:41 | Reagovat

cialis australia
<a href="http://veucialis.com/">cialis prescription</a>
cialis trial offer
<a href=http://veucialis.com/>female cialis</a> ’

40 Mhtbainue Mhtbainue | E-mail | Web | 2. února 2018 v 4:34 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
car title and payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance on credit card</a>

41 Lelandmeand Lelandmeand | E-mail | Web | 3. února 2018 v 21:34 | Reagovat

Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article. I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I will certainly comeback.
<a href=http://genericviasra.com/>generic for viagra</a>

42 LelandloG LelandloG | E-mail | Web | 7. února 2018 v 19:25 | Reagovat

Excellent web site. Lots of useful info here. I'm sending it to some friends ans also sharing in delicious. And obviously, thank you on your effort!

43 Ldfencum Ldfencum | E-mail | Web | 10. února 2018 v 3:25 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">generic viagra</a> viagra facts <a href=http://genericviaser.com/>generic viagra</a> ok’

44 SapOweceol SapOweceol | E-mail | Web | 14. února 2018 v 11:22 | Reagovat

is viagra safe to take every day
<a href=http://hqviagrauro.com/>buy cheap viagra</a>
viagra can you buy over counter
<a href="http://hqviagrauro.com">cheap viagra fast shipping</a>
what vitamin is similar to viagra

45 yobgplala yobgplala | E-mail | Web | 16. února 2018 v 16:38 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">write my paper</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>writing paper</a> ok’

46 Gbrcleli Gbrcleli | E-mail | Web | 19. února 2018 v 16:33 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> checkn</a>
affiliate payday loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> online loans</a>
OK’

47 LelandloG LelandloG | E-mail | Web | 20. února 2018 v 9:35 | Reagovat

That is very interesting, You're a very skilled blogger. I've joined your rss feed and stay up for looking for extra of your excellent post. Also, I've shared your site in my social networks

48 Grdclope Grdclope | E-mail | Web | 22. února 2018 v 19:01 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis</a>
cialis soft tabs 20mg
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis tadalafil 5mg</a> OK’

49 Gbmadvat Gbmadvat | E-mail | Web | 24. února 2018 v 15:26 | Reagovat

how to take cialis - http://buycialisomskc.com/
cialis free sample <a href=http://buycialisomskc.com/>cheap cialis</a> ’

50 Gbbglarce Gbbglarce | E-mail | Web | 28. února 2018 v 13:54 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">male erectile dysfunction</a>
viagra on line
<a href=http://otcerectilepills.com/>erectile pills</a>  OK’

51 DvsWairl DvsWairl | E-mail | Web | 1. března 2018 v 22:03 | Reagovat

viagra wikipedia http://otcerectilepills.com/  OK’
genuine viagra <a href=http://otcerectilepills.com/>generic viagra</a>

52 MichaelWoori MichaelWoori | E-mail | 13. března 2018 v 6:22 | Reagovat

<a href=">Essay writing service</a>

53 Gbdadvige Gbdadvige | E-mail | Web | 16. března 2018 v 6:16 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cheap cialis no prescription
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy cialis online</a> OK’

54 Gntclope Gntclope | E-mail | Web | 16. března 2018 v 12:43 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cialis pills</a>
buy prinivil
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>buy cialis online</a> OK’

55 Plpmoisp Plpmoisp | E-mail | Web | 18. března 2018 v 9:40 | Reagovat

amoxil uputa o lijeku
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil price</a>
amoxil pediatrico posologia
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 500 mg</a> ’

56 Garllylacers Garllylacers | E-mail | Web | 29. března 2018 v 5:53 | Reagovat

<a href=" http://cheapest-essay.com/# ">buy cheapest academic essay</a>

57 korzacers korzacers | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 4:04 | Reagovat

<a href=" http://cheapest-essay.com/# ">cheapest quick essays</a>   <a href=" http://cheapest-essay.com/# ">cheapest quick essays</a>

58 oaqzacers oaqzacers | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 5:40 | Reagovat

<a href=" http://cheapest-essay.com/# ">essay for cheap</a>   <a href=" http://cheapest-essay.com/# ">essay for cheap</a>

59 Lahcleli Lahcleli | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 23:53 | Reagovat

It is an acquired condition of the colon where small pockets develop. viagra oral <a href="http://viagra-onlinenas.com/">online doctor prescription for viagra</a> cheap viagra generic <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online prescription</a>  If you're repulsed by certain smells, or have an increased sensitivity to odors, it may mean you've got a bun in the oven. OK’

60 bsrspurf bsrspurf | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 13:40 | Reagovat

viagra online buy brand generic <a href="http://fviagrajjj.com/#">erectile dysfunction viagra</a> best price viagra name brand online <a href="http://fviagrajjj.com/#">sample viagra</a> OK’

61 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 16:44 | Reagovat

viagra cost <a href="http://fviagrajjj.com/#">canada viagra</a> viagra spam <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra wiki</a>

62 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 18:46 | Reagovat

viagra india <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra price comparison</a> viagra canada <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra online uk</a>

63 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 22:49 | Reagovat

free viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra soft tablets</a> buy viagra new york <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra samples</a>

64 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 4:55 | Reagovat

alternative viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">price of viagra</a> viagra overdose <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra pharmacy</a>

65 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 3:16 | Reagovat

viagra price comparison <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap generic viagra</a> cheap viagra 100mg <a href=http://fviagrajjj.com/#>buying viagra online</a>

66 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 5:17 | Reagovat

female viagra pill <a href="http://fviagrajjj.com/#">how long does viagra last</a> real viagra for sale <a href=http://fviagrajjj.com/#>order viagra</a>

67 nsafbainue nsafbainue | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 17:28 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
consumer credit counseling <a href="https://ttsitworldwide.com/">nevada fast cash advance payday loan</a>

68 bsfNulty bsfNulty | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 23:32 | Reagovat

viagra pill <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy female viagra</a> canada viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy viagra professional</a>

69 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 15:02 | Reagovat

ranitidine 150 mg

70 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 23:58 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

71 bysLayen bysLayen | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 2:50 | Reagovat

freedom debt relief <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">pay pay loans</a> payday advance direct lender <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loan</a>

72 ehrbainue ehrbainue | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 19:44 | Reagovat

loans people bad credit <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans</a> cash advance loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loan</a>

73 here i found it here i found it | E-mail | Web | 3. května 2018 v 11:57 | Reagovat

essay

74 MesNiPAstotte MesNiPAstotte | E-mail | Web | 4. května 2018 v 21:45 | Reagovat

Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your further write ups thanks once again.

75 bdfexpogs bdfexpogs | E-mail | Web | 6. května 2018 v 3:19 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://cialisotjs.com/#">tadalafil cialis</a> cialis 10mg <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis tadalafil</a>

76 ndgWairl ndgWairl | E-mail | Web | 6. května 2018 v 4:01 | Reagovat

cheap viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">cheap viagra</a> name brand viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>generic viagra india</a>

77 llqbainue llqbainue | E-mail | Web | 11. května 2018 v 21:31 | Reagovat

personal installment loans <a href="https://cashloansonline.us.org/#">payday loans bad credit</a> best payday loans online <a href="https://cashloansonline.us.org/#">payday loans online same day</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama