FUJ, FUJ, JSTE NEMORÁLNÍ PÍŠÍ PRAVDOLÁSKAŘI VONDRÁČKOVÉ

11. září 2010 v 10:21 | TEMPLATE (nekorektne.com) |  KULTURA
vk
Bulvární tisk (a nejen ten) má novou megakauzu, do které se poněkud nešťastně dostal i náš bývalý prezident a vrchní guru "bratrstva Pravdy a lásky". Podrobnosti naleznete například zde.

Nemusím Helenu Vondráčkovou. Bytostně nesympatický je mi její manžel Martin Michal, který se ustavičně kvůli něčemu soudí. Zcela volná je mi ovšem i Marta Kubišová, byť jsem schopen jakžtakž uznat pěvecké kvality obou dam. V podstatě nevím, o co v jejich sporu jde a upřímně řečeno, je mi to úplně jedno, podrobnosti ať si řeší Blesk a Aha! Vím jen, že věc je zcela v kompetenci soudu a to mi stačí.

Co mi ale není zase tak úplně jedno není, je vměšování se do soudních sporů ze strany "osobností" a to ještě takovýmhle emotivně nátlakovým způsobem. Jako by nestačilo, že názor českého bezmozka například na kauzu Jiřího Kajínka formuje nějaký film, a proto máme u nás náhle milion expertů na české soudnictví a kriminalistiku, kteří se k věci vyjadřují na internetových diskuzních fórech stylem "všici policajti jsou hajzlové a všici soudci zkorumpovaný, to přece každej dobře ví pičo". Od teď každý čtenář Blesku ví, na čí straně je pravda a kdo je "hajzl", a to díky Havlovi, Fischerovi, Adamovské a spol.Vlastně by nás to ani nemělo tolik překvapit, neboť víme, že pravdoláskové bratrstvo má všelijaké výzvy a podobné (pseudo)morální apely v oblibě. Bohužel díky ustavičnému brainwashingu jsou u nás lidé, kteří inkriminovaný dopis podepsali, dodnes bráni jako nositelé jediné pravdy, nejvyšší morální autority a jsou opinion-leadery, což dobře ilustrují výsledky internetových anket, kde se většina lidí vyslovuje, že by dopis podepsala. Zkrátka co říká Havel a herci z Ordinace v růžové zahradě, je u nás automaticky přijímáno za svaté. Proto také bulvární deník píše článek o tom, že "česká elita" podepsala jakýsi dopis. Omlouvám se, ale za "českou elitu" nepovažuji komedianty, kteří se živí tím, že představují životy jiných lidí. Jistě, některých herců a dalších umělců si vážím - ovšem za jejich práci. Nepotřebuji po nich slyšet názory na věci, do kterých jim nic není, tím méně agresivní vměšování se do nich. Respektive proč ne, ale v tomto ohledu jsou jejich názory pro mě stejně relevantní, jako názory prodavaček z Tesca a těch se nikdo neptá.

Abych Havlovi nekřivdil. Média opět udělala "zkratku" a z dopisu, který podepsalo xx signatářů, udělala spor "Havel versus Vondráčková", což k bývalému prezidentovi není příliš spravedlivé. Nemyslím si rovněž, že by byl autorem onoho textu, samozřejmě se můžu mýlit. To ale na mých předchozích slovech nic nemění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fdgfg fdgfg | 11. září 2010 v 20:18 | Reagovat

ahoj,jmenuji se sára,je mi 17 let a jsem mrvá.v 17 letech mě znásilnil a pak zabil neznámý pacahtel.utrhl mi obě ruce,uřízl mi ucho,vyloupl mi oči a pak mě bodl nožem do srdce.takto znetvořená jsem zůstala i po své smrti a mohu se ti dnes zjevit u tvé postele,nůž si vytrhnu ze srdce a zabiji tě.ještě před tím tě však znetvořím a ty budeš vypadat stejně jako já.rozmysli si jestli to chceš zažít,jestli ne tak toto rozešli do 20minut 20lidem.pokud to uděláš tak se ti do 24hodin splní tvé nejtajnější přání.timmy williams nesplnil příkazy v tomto článku a ráno byl nalezen s nožem v srdci bez rukou,bez očí a bez ucha.jane thompsonová splnila příkazy a druhý den měla svatbu se svým sousedem.rozhodni se kterou cestou půjdeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama