ČEŠTÍ ZÁKONODÁRCI SE DÁVNO ZMĚNILI V PENDREKOVÉ BIJCE

1. března 2010 v 6:36 | RADOVAN DĚDEK (nazorne.cz) |  POLITIKA
Jako to udělali normalizační komunisté. A podle toho to také v Česku dopadá. Sněmovna je obsazená lidskou mizérií a vlády jsou prošpikované korupcemi a kradením. Tisíce nesmyslných a nepřehledných zákonů udělaly lidem v Česku ze života skoro peklo, a dnes prakticky každý i nevědomě porušuje nějaký (často idiotský) zákon. Podstatné se ale neřeší.

Ubohá demokracie prakticky bez přímé volby se stala partiokracií, kde na státní moci parazituje pár ekonomických filutů a politici pronášejí velkohubá hesla za velkohubé úplatky. K tomu si přidejme Hradního šášu s jeho euronenávistí a dílo blbosti je dokonáno. Pohrobci tupých komunistů ukazují, že nenabyli ani vzdělání, ani cit pro demokracii ani vztah k vlastní zemi a občanům. Prázdná a hrabivá individua, co si myslí, že ONI jsou stát. Stát jsme ale MY všichni.

Tento měsíc se odevzdávají daňová přiznání a zkuste si bez odborného vzdělání jej vyplnit. Na to potřebujete málem doktorát z účetnictví. A tak na právní džungli doplácejí ti, kterým má stát poskytovat "servis" - živnostníci především. A stát se diví, že pomalu už nikoho nechtějí zaměstnávat. Když v roce 2002 vracel prezident Havel parlamentu živnostenský zákon, postěžoval si, že je to za posledních 11 let už jeho 56. (!) novela.Sněmovní idiotismus se komunistickému přiblížil natolik, že už občané mezi starými komunisty a dnešními politiky nevidí rozdíl. Není divu. Návrh na nový občanský zákoník, který by nahradil ten komunistický z roku 1964, opět spadl pod stůl. To i Rakousko dokázala pracovat rychleji. Po Napoleonově Code civil z roku 1806 vydalo svůj 1811. Naši sněmovní debílci to nedokázali ani za 20 let. V EU proto jen nevěřícně kroutí hlavami.

Česko se stává nechvalně unikátním státem právní nejistoty a legislativní hlouposti. V EU jako jeden z mála států. Zákonodárné údernictví se u nás roubuje na socialistický právní nihilismus a společnost se morálně, ale i prakticky rozpadá. Přidáme-li k tomu naprostou absenci politické slušnosti, umocněnou astrální a doslova už veřejně prováděnou korupcí, pak se Česko dostalo na kvalitativní úroveň bolševismu padesátých let. A pár kusů zboží a nějaký ten banán to asi moc nevylepší. Nebýt EU tihle samovládci by nám dali na hranice ostnaté dráty zpátky. Nedějme si iluze to tom, co jsou zač. Z velké většině jsou ve Sněmovně stejní darebáci, jako byli komunisté.

Vlídněji to o nich řekla autorita nesporná, Vojtěch Cepl.: "Každý přemýšlející pozorovatel dojde brzy k tomu, že to právo, které tvoří parlament, není suma rozumu, ale výsledek kompromisů, zájmů, předsudků a prestižních soubojů lobbyistů." Já si ale budu trvat na svém, že je to neokomunistická sebranka a jako se sebrankou bychom s nimi měli naložit. Jenom nám obyčejným škodí.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 denikkatky48 denikkatky48 | Web | 1. března 2010 v 6:43 | Reagovat

Ahojky prosím podíváš se mi na blog mám nový desing prosím mrkni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama