TEZE MINIMÁLNÍHO STÁTU

5. ledna 2010 v 6:52 | D-FENS |  POLITIKA
Naše situace: Současný koncept robustního státu, snažícího se o kontrolu téměř všech oblastí života člověka je přežitý. Stát, v té formě, jak ho známe, již nezastupuje zájmy většiny jeho obyvatel.

Rozsah oblastí života jednotlivce, do kterých státní moc vstupuje regulačními zásahy, nemá v celé minulosti naší země obdoby, a to včetně období tuhých diktatur.
Změť státních nařízení, tj. zejména zákonů, vyhlášek a rozhodnutích, jsou složité, protichůdné a často pouze jednoúčelové (zákony). Platné zákony nelze dodržovat vzhledem k obrovskému rozsahu a počtu zákonů - žádný občan není schopen znát zákony své země, ale platí pravidlo, že neznalost zákona neomlouvá. Stávající systém již téměř ničím nepřipomíná demokracii, jedná se pouze o platformu pro soupeření několika ekonomických uskupení (nezaměňovat s politickými stranami).
Prostředky odebrané na základě zákonů jednotlivcům (daně), jsou přesouvány podle takových klíčů, které zajišťují jejich maximální rozmělnění a ztrátu kontroly. Přesměrování takto získaných prostředků ze státního účtu na účty ekonomických uskupení, způsobuje exponenciální nárůst státního dluhu a devalvaci měny. Výsledkem takto prováděné správy státu je pouze státní bankrot. Česká republika již před sebou nemá v blízké budoucnosti jinou alternativu. Stávající situace je způsobena dlouhodobě zanedbávanou politikou ekonomických uskupení, které převzaly řízení státu v polovině devadesátých let a chovají se jako parazit, který v konečné fázi zahubí svého hostitele. Tato fáze je již za dveřmi.
Co s tím?
1. Zajištění jednotlivců a rodin před státním bankrotem a to:
a) nákupem majetku, který je jen obtížně zabavitelný a má +- stálou hodnotu
b) vyvezením majetku do ekonomicky stabilního zahraničí.
c) nákup cenností a jejich bezpečné ukrytí
d) kombinace a-c
e) následujte Buddhu :-)

2. Opětovné definování potřeb jednotlivců ve vztahu k státu (nezaměňovat s vlastí)
Zde platí jednoduché pravidlo - jaké služby po státu požaduji, takové finanční prostředky mu na to poskytnu. Pečlivé definování strategických zájmů státu - do ostatních oborů prostě stát nevstupuje. Stát má být minimální. Čím méně peněz stát vybere, tím méně jich může být přesměrováno (viz státní zakázky). Stát musí hospodařit vyrovnaně, nebo s mírným přebytkem, aby zachoval hodnotu peněz jednotlivce. Když na ten úřad nemám, tak ho nezakládám !
3. Kompletní demontáž stávajících státních struktur a vytvoření nových státních struktur, tak aby odpovídaly bodu 2.
4. Označení jednotlivců ze stávajících státních struktur a zabránění vstupu těchto jednotlivců do nově vytvořených státních struktur.
Jak toho dosáhnout/co mohu udělat já ?
1. Ignorujte "volební" akty. Volební účast pouze prodlužuje agónii stávajícího stavu a prohlubuje budoucí problém. Účast u "voleb" je buď projevem hlouposti a nebo kolaborace se stávajícím stavem. Pokud "volební" účast klesne k jednociferným hodnotám, navolení žolíci alespoň nebudou vykazovat takovou míru nabubřelosti, které jsme svědky. Dalším výrazným efektem je pokles legitimity takového žolíka.
2. Odkrývejte nevolené, tzv. šedé eminence. Jsou to osoby, které rozhodují o tom, jaký zákon bude navržen, přijat a "prohlasován". Typicky se jedná o pozice náměstků ministerstev. Nejmocnější v tomto státě.
3. Publikujte praktiky vaší místní mafie (MÚ) vč. konkrétních akcí a jmen aktérů.
4. Vytvořte / používejte platformy pro státem nekontrolovatelnou výměnu informací - hostování informačních webů v zahraničí, zakládání a zveřejňování anonymních proxy serverů, osvěta v šifrování komunikace.
5. Pokud jste v rozhodující pozici, nespolupracujte s firmami, které profitují ze státních zakázek. Kradou.
6. Přesvědčujte Vaše známé pracující ve státní správě, že by si měli najít práci a neparazitovat z Vašich daní.
7. Chraňte vlastní rodinu, ukládejte si do paměti slušné a inteligentní lidi, pomáhejte přátelům.

Přeji Vám všem hodně štěstí po dobu budoucích deseti let - budeme ho hodně potřebovat.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama