ŠKROMACH JE DEBIL?

9. ledna 2010 v 6:09 | VÁCLAV KOUNOVSKÝ (bigbloger.cz) |  POLITIKA
Ať mě poslanec Škromach žaluje, ale jeho IQ se buď rovná lékařsky definované úrovni pro debilitu, nebo jen prostě účelově lže a mystifikuje veřejnost...

Citace: "Za fašizující označil ve čtvrtek v Českém rozhlasu místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach nový návrh ODS na boj proti zadlužování státu - občanští demokraté totiž chtějí prosadit ústavní zákon, jenž by snížil platy ministrům i poslancům v případě, že podpoří další zvyšování schodku státního rozpočtu."

Co s tím?

Možná by mělo být určeno minimální IQ pro poslance, pro člena vlády. Asi nebude, ale pro některé lidi jsou prostě předurčeny sociální služby, nikoli vládní posty, tam já osobně vidím roli státu jako zásadní a přínosnou. Některým nepomůže nic a nikdo, proč by mělo IQ tykve ovlivňovat můj život? Pan Škromach patří k té druhé skupimě.

Označit za fašistu někoho, kdo se snaží, alespoň částečně, zamezit dopadu svého vlastního selhání, to je fakt silná káva. Že je Škromach hlupák, to víme všichni, minimálněi od jeho účasti v parlamentním testu znalostí o našich dějinách a státě, tehdy dopadl nejhůř ze všech dotázaných, s rezervou. Tak proč ho máme poslouchat? Protože je polovina populace prostě pod průměrem a rozumí mu?Co s tím?

No nic. Musíme jít k volbám a volit, je to naše právo i povinnost. A kdyby jednou, v tomhle státě, ještě dostali šanci fašisté, kdo by jim mohl dělat předsedu? Kandidáta máme...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Achil Achil | 9. ledna 2010 v 21:05 | Reagovat

Jednoduchá odpověď - ANO JE !! Takových je tam bohužel více ( zatím )!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama