OD DIORA BOTIČKY PRO VŠECHNY CHUDÉ MATIČKY ...

26. ledna 2010 v 6:58 | KAREL KŘÍŽ |  TAKHLE U NÁS ŽIJEME

... je nejnovější heslo generálního tajemníka pro demagogii a dezinformace Lidového domu Petra Dimuna. Poté, co se jeho šéf opět zapomněl a neuvědomil si, že drtivá většina jeho stáda na to nemá, dámy a pánové, když nechal nazout na nožičky křtěné dcery botky s logem nenáviděné luxusní značky pro zbohatlíky, navíc vyvedené třpytivými kamínky pro lepší zobrazení na fotografiích bulvárních paparazzi, čímž tak rádi provokují rychlomilionáři se slámou v botách, musel volební team ochránců sociálně slabých a utiskovaných okamžitě reagovat.


Tak za prvé: inkriminovanou obuv zakoupila pro první dceru sociální demokracie nejlepčejší kámoška první matky. Je z Řecka, takže vůbec neví kdo tady na to má a kdo nemá. Přivezla toho hromadu, protože tam u nich na to mají všichni. Pumpujou tam totiž stát ještě víc než u nás a je jim to jedno, protože dluhy se neplatí, akorát mají malinko problémy s tím, jestli jim to vydrží ještě rok nebo alespoň měsíc.

Za druhé: Jirka není žádná lopata od táboráku. Sice mu nyčko malinko klesl příjem na upocenejch 62 papírů měsíčně, ale drží dietku, takže hrozně moc ušetří na jídle. Však si taky oblíknul sáčko a kaťata nejmíň za čtyřicítku, ale toho si naštěstí ten novinářskej póvl nevšiml. Ještě by se někdo mohl zeptat jak s tou almužnou vůbec může takto vyjít. Hypotéku a leasing na auťák sice už šikovně přepsal na prvorozeného synka, který prý umí zázračně vydělávat neskutečnou škváru, ačkoliv na alimentíky to ne vždy vychází, ale pořád by se někdo mohl zbytečně ptát co náklady na jeden byt v Praze, na chůvu v Praze, to samé v během chvilky Teplicích (čelem k masám), oblečky nejluxusnějších značek pro celou rodinku, hostiny pro 150 soudruhů, interesantní dovolenky. Nějak to zase na příjmové a výdajové straně skromného poslance zase nevychází. Petruš s mateřskou není teďka taky zrovna příjmová olympiáda. Safraporte.

Za třetí: Paroubkovi mají silné sociální cítění. Větší než Standa Moravia Stell Gross a Petra Počítačedoškol Buzková dohromady. Oni ty hloupé, predražené cetky vůbec, ale vůbec nechtějí. Ať si to na sebe navlíká třeba Katka Brožová nebo Jirka Šlégr. Jejich dcerka to už nosit nebude. Budou ji učit skromnosti už od kolébky. Všecko jí seberou. Všecko. A všecko to rozdají. Chudým, potřebným i závislým. A taky ty kačky, co jim bůhvíproč nacpali ti hnusní neomalenci z Blesku a Aha, když šťastná rodinka na objednávku pózovala na chodbě v části porodnice pro lepčí lidi. Však i stejně sociálně cítící hejtman Ráth si prý utrhuje od huby poslanecký plat a vnucuje ho na potkání babičkám, procházejícím kolem jeho dvouvilky. Akorát prý to moc neumí a tak mu to proti jeho vůli furt zůstává v kapse.

A na závěr "Vyhláška":

Robotující holoto,

když už teda máte tu drzost koukat s votevřenou hubou na botky nejmladší z rodu Paroubků, máte blbý kecy a nemáte co do huby, pustíme vám pár drobků z naší nekonečný žranice za vaše chechtáky. Abyste to neměli tak jednoduchý a pamatovali si, že Jirka má vždycinky pravdu a Petra umí báječně blogovat, pošlete žádost o sociální milodar na adresu Lidového domu k rukám Petra Dimuna v pěti kopiích, kde na každé musí být přišpendlená tisícovka, fotka tygra ve skoku pro slunečník a účtenka za špekáčky v akci z Lídlu. Jeho veličenstvo Jiří I. Sociálně Afektovaný s chotí poté pověří nějakýho pucfleka, aby vám ty krámy za asistence TV Nova, investigavců z Blesku, Aha a Rytmu života nacpal do chřtánu. Zaduste se tím. My si koupíme nový.


Vaši Jiří, Petra a Margarita Eliška Paroubkovi (a Dimun)

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama