POSLANČE ŠKROMACHU, ZASLOUŽÍTE SI TVRDÝ KRIMINÁL

5. prosince 2009 v 10:45 | PETR POKORNÝ (blog i-dnes.cz) |  POLITIKA
Poslanče Škromachu, za politickou špínu, kterou se snažíte vnutit dluhy tomuto státu stůj co stůj, zasloužíte kriminál a propadnutí majetku! Už před pěti léty jste se mi smál, že ČSSD vždy získá příznivce, protože bude rozdávat, i kdyby náš stát měl padnout!

Pane poslanče, píši to jako i otevřený dopis od člověka, který narozdíl od Vás není pokrytec, natož politická špína. Před pěti léty jste se mi smál, že na vás (ČSSD) ODS nemá, protože když vám budou padat preference, i kdybyste měl náš stát dostat do potíží jako byla Argentina a smrti spousty zchudlých, budete vždy rozdávat z našeho!

Vaše slova: Pane Pokorný, jste provokatér, protože Česká republika má menší dluhy než USA, mohou dosvědčit desítky lidí vstupující na Vaši webovou stránku tehdy jako otevřenou. Jako hnusný zbabělec jste přede mnou utíkal, když jsem se od Vás chtěl před "vládou" dozvědět, kdo Vaše špinavé dluhy zaplatí! Smál jste se mi do hlupáků, což se možná dá i dohledat, když jsem se s Vámi přel, že naše rychlost zadlužování je raketová. Smál jste se, že Vy, ani Sobotka to platit nebudete, protože za to jako poslanec nezodpovídáte! Je jasné, že části důchodcům je budoucnost naprosto ukradená, mají pár měsíců před smrtí a budoucnost dětí či vnoučat je jim šuma fuk.Kdybyste Vy osobně, Vaše žena a Vaše děti ručili svým majetkem za stabilitu našeho státu, je jasné, že křivárny, kdy rozdáváte opět na dluh za podporu pro ČSSD a vydíráte tím celý stát, byste si naprosto nedovolil. Strachy o svůj nahamižděný majetek, načachrovaný politikou, byste se třásl celé noci.

Za dluhové špíny, které provádíte stále i dnes, jste sice politicky bezúhonný, nesvéprávný a tudíž podle zákona nepotrestatelný, ale ve skutečnosti to, co v parlamentu provádíte s našemi daněmi společně s Rathem a Sobotkou a jak okrádáte zrůdným zadlužováním nás, naše děti a vnoučata, jste násobně větší kriminálník a defraudant, než všichni Kožení, Pitrové a Krejčířové dohromady!
Je tragédie, že na Vás nemůžeme podat trestní oznámení za rozhazování našich peněz a dokonce za dluhy, které na nás prosazujete! Ale pevně věřím, že Vaše, pane Škromachu, majetky budou řádně předány nejchudším a maminkám z dětmi, až náš stát dostanete na dno! Lidé si na Vaše nahromaděné peníze a majetek potom vzpomenou a já budu ten, kdo to bude připomínat!

Budu Baše svědomí, pane Škromachu!

P.S. Zloděj volá, chyťte zloděje. A lidem, co mají strach, že další rozdávání důchodcům a jiným už neutáhneme, se nepokrytě smějete a nazýváte nás asociály. Ale zaplatíte ten dluh Vy, sociál z ČSSD? Nikdy na Vás nezapomeneme!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama