KONEČNÉ ŘEŠENÍ UTLAČENÉ DISKRIMINOVANÉ MENŠINOVÉ OTÁZKY

19. prosince 2009 v 10:09 | DANIEL PUSCHMAN (blog i-dnes.cz) |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Příslušníci rasisticky utlačených diskriminovaných menšin prchli z rasistické České republiky do rasistické Kanady, aby se jim dostalo rasistického ponižování a nakonec odvržení a sražení zpět do rasisticky xenofobní bažiny České nenávisti.
Ochránci menšin, ministři a aktivisti se dřou, až z nich lítají piliny, už i sama Evropská Unie se děsí nad tím, jak daleko dospěla rasistická nenávist bídných Čechů, ale nikdo s tím nic neudělá. Už celé generace s tím nikdo nic neudělal. Tak hluboko zažraná je česká rasistická zloba.

Až dnes. Dnešek, vážení, je totiž den objevu, den převratné změny.

Den jako každý jiný, řekli byste, ale já - jeden z vás, řadový konzument a daňový poplatník - jsem našel, coby slepé kuře, to příslovečné zrnko. Došlo mi, jak na to.
A je to tak prosté, jako ta lehounká sněhová vločka, která dopadne a spustí lavinu dobra, a spokojeného tolerantního soužití.Nebudu to tajit a podělím se: vy všichni příslušníci rasově utlačených a diskriminovaných menšin, vyhledejte nejbližšího Číňana nebo Vietnamce, kupte mu dvě tři piva a ptejte se ho.

Jak to udělal, že přišel, a během jedné generace se v tak nenávistném a rasismem prolezlém prostředí integroval.


Skoro zázrak, řekli byste. Postavte si vedle sebe příslušníka typické rasisticky diskriminované a utlačené menšiny u nás, a Ćíňana, Korejce, nebo Vietnamce. Ano, je nám podobnější, než oni. Barva pleti víceméně stejná, u utlačeného ale rysy naše, indoevropské, zatímco u integrovaného rysy cizí, asijské.

Tím to ale nekončí - vemte v potaz řeč. Zatímco asiati češtinu zhusta sotva lámou (a není divu, je pro ně těžká) - typický příslušník utlačené menšiny mluví naprosto plynně, byť s obvyklým přízvukem. A připomínám, že neznalost řeči je v Evropě velmi často citována jako jedna z překážek integrace.

Tajemství úspěšně integrovaných tedy musí stoprocentně zabrat - rasistická zášť vůči nim musí být, logicky, větší, než vůči tradičním utlačeným, protože jsou na první pohled odlišnější rasa. Připomínám, rasismus je averze založená právě na rasové odlišnosti. A přesto to dokázali.

Konec útlaku, konec rasismu, od teď jen samá radost. Kdo jste utlačen, máte příležitost nechat si ukázat cestu.

O tom, jaké budou ty rady, co povedou ke konečnému prolomení rasistické zášti Čechů, si netroufám veřejně spekulovat. Bylo by to zavádějící, přesto, že jistou teorii mám - ale to jsou jen moje dohady.

Jen opatrně s tím pivem, asiati neodbourávají alkohol tak snadno, jako indoevropané. Neožerte je dřív, než vám řeknou, jak na to!

PS. V tomto článku jsem nepoužil jediné politicky nekorektní slovo. Také nebyl testován na zvířatech, a k jeho napsání byly použity recyklované nuly a jedničky.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama