EU JE PROJEKTEM PRO JINAK NESCHOPNÉ A NENAŽRANÉ PARAZITY

30. prosince 2009 v 8:23 | FRANTIŠEK MATĚJKA (blog i-dnes.cz) |  POLITIKA
Je na čase začít pojmenovávat věci stále tvrději pravým jménem: EU je umělým a národy bez vydírání nechtěným projektem, na kterém profitují jen příjemci dotací (za cenu deficitů a vysokých daní pro ostatní), nemakačenkové a úzké elitářské skupiny.

EU je socialistická a má stále blíže ke komunismu se vším, co k němu patří:

1) maximální odírání lidí (teď na daních), aby bylo na "všechno všem" a zalepení politiky udělaných děr v rozpočtech.

2) bláhový pocit, že vládnou lidé dole, byť to máme všechny země v Ústavách,

3)
faktický vznik úzkých elitářských politických skupin bez možnosti kontroly (neboť politici ve skutečnosti kontrolují sami sebe), stále více napojených na šedou ekonomiku a mnohde i na imigrační a ekologistickou novodobou límečkovou mafii.Země eurozóny mají díky této nové politice a jejím důsledkům veřejný dluh převyšující sedm bilionů EUR. Příští rok budou veškeré jejich vládní závazky činit téměř devadesát procent jejich ročního HDP... Jak jsem již dříve zmiňoval: socialistické pojetí EU se podílí na osobnostní degeneraci jedinců a tím i jednotlivých národů a ztrátě jejich identity. Přes to všechno, co provedli soudruzi a soudružky ve světě i v Evropě, není jediná země EU, kde by fakticky jejich pohrobci buď neseděli přímo ve vládách, nepodíleli se na legislativě, nerozhodovali o lidech jako soudci, nebo se nepodíleli na přerozdělování peněz jiných, kteří je vydělali a odvedli.

Netřeba chodit daleko. V České republice stále tiše spoluvládne strana, která má slovo "komunistická" přímo v názvu a na svém webu mezi důležitými ideovými materiály také Komunistický manifest. V něm se mimo jiné píše: "Komunisté pokládají za nedůstojné, aby tajili své názory a úmysly. Prohlašují otevřeně, že jejich cílů lze dosáhnout jen násilným svržením celého dosavadního společenského řádu. Nechť se panující třídy třesou před komunistickou revolucí! Proletáři v ní nemají co ztratit, leda své okovy. Dobýt mohou celý svět." Jsem přesvědčen, že to, co se nepovedlo revolucemi a silou, má se nyní prosadit novodobou "korektní" socialistickou a neokomunistickou politikou, papírem a perem.

Soudružky a soudruzi byli, jsou a budou parazité, kteří žijí na zádech ostatních a systematicky potírají jakékoli náznaky jedinečnosti, odvahy a osobnostního tahu na branku. Jejich jediným cílem je všeobecná šeď, ze které nikdo nevyčnívá. A to je totéž, jako se snaží prosazovat EU. Všechno promíchat dohromady, srazit vyčnívající jedince a skupiny, které nesouhlasí s "jedině správným směrem", udělat všem díky nařízením stejné podmínky a to bez ohledu na jejich různorodost, historii a tradice. Na EU podle mě vydělávají především lidé s nataženou rukou bez práce, příjemci nesystémových dotací a ti, co jim připravují podklady za provize, ale také politici, neboť čím více regulací a nařízení, tím větší skutečná byrokracie a následná logická represe. Ta je dnes ovšem schována za papíry, razítka a pokuty, nikoli za pracovní tábory.

Ne nadarmo se nám do zemí staré dobré Evropy stahují lidé z Afriky, Blízkého východu a Asie. Kdo by si ty socialistické podmínky nechtěl zažít a vychutnat na vlastní kůži, ne? Jediní, kdo důsledky socialistické EU odnesou, jsou jedině a právě Evropané. Nikoli snad občané Evropské unie, ale skuteční Evropané.


Vše výše uvedené je důvodem mého sílícího přesvědčení, že Česká republika musí z Evropské unie vystoupit. Jedině slabí jedinci, spadající do některých z výše uvedených kategorií, budou tvrdit, že jiná cesta přece není. To si mysleli v historii lidé, ovlivněni momentální ideologií, už mnohokrát a nikdy to nebyla pravda.

Nechci, aby se pro naše děti jednou pod taktovkou novodobého evropanského socialismu, nebo jeho vinou způsobeného nájezdu islámu do Evropy, smrskla naše státní hymna jen na otázku "Kde domov můj, kde domov můj" - bez odpovědi. Natož, aby se z nich staly daňoví roboti pro stále rozežranější přerozdělovací aparát, u kterých se jiný, než europeistický názor, bude vymývat z mozků preventivně už od školního věku. I takové postupy už historie zná a my k nim, s ohledem na to, co se děje ve štědře dotovaných "veřejnoprávních" médiích, nemáme daleko.PS: Hlavně, že jsme "nebyli jako oni". Soudruzi a soudružky kdysi volali po násilí a nyní změnili strategii na papír, tužku a dotace a uhnízdili se na všech stranách. Nevidím v důsledku žádný rozdíl. A nevidím také žádný důvod, proč bychom k nim měli být politicky korektní, natož se s nimi mazlit. Ani dvacet let po revoluci není pozdě. Na tohle nikdy pozdě nebude. Ani u nás, ani v té jejich EU.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama