ZELENÝ VELKOPODVOD

25. listopadu 2009 v 5:48 | PETR PAULCZYNSKI |  POLITIKA
Na začátek je třeba, abychom si uvědomili rozdíl mezi ekologií a ekologismem. Ekologie je podobor biologie zabývající se vztahy biologických druhů a prostředí v němž žijí. Ekologie patří mezi seriozní přírodní vědy.

Ekologismus (environmentalismus) je společenské a politické hnutí (obvykle levicové) zaměřené proti industrializaci a urbanismu pod záminkou ochrany přírody. Pro svoji propagandu zneužívá některé přírodní vědy (ekologii, klimatologii), svými nevybíravými nátlakovými a vyděračskými metodami si toto hnutí vysloužilo též název ekoterorismus.

Tak lépe pochopíme to, co včera vyšlo na světlo světa, že ekoteroristé, čili alarmisté,jak napsal sám Aston na Psu, se uchylují k překrucování dat. Někdo totiž vytáhl na světlo boží dokumenty z britského Climate Research Unit. To je jedno ze světových center alarmismu, toho ekologisticko-ideologického hnutí. Hnutí, které ovlivňuje světovou politiku a obrovské přesuny peněz v rámci akce oteplování.

Vypadá to, že velký antiklausista Aston tentokrát Klause alespoň vynechal když už rovnou nepřiznal, že Klaus má se strašákem oteplování pravdu. Ale přiznal jedno: počasí se mění a to, jak se mění, je normální. A že ekologismus je jeden velký kolosální podvod, jehož obětmi jsme my všichni.

A na tomto obrovském velkopodvodu samozřejmě v rámci našich malých poměrů participují i naši Zelení. Ústupky jejich vydírání, které byly daní za podivně slepenou vládu zdá se nového předsedu vlády nezajímají. Podle včerejších zpráv jak omezení jízd kamionů, tak změnu horního zákona chce vláda stáhnout ze Sněmovny."Pohár trpělivosti přetéká, bude-li to pokračovat, nemohli bychom ve vládě být," řekl předseda Ondřej Liška. To by nemusela být zas tak špatná zpráva, zvláště pokud by si s sebou vzali i ministra pro nesmysly pana Kocába.

A na závěr malá veselá ukázka, jak létají peníze na zelené podvůdky. Takové malé dilema brněnského ekoteroristy.

Brno-Žebětín. Místo které spolklo už pěkných pár milionů na podchody pro žáby. Na jejich ochranu tu mají hned šest podchodů pod silnicemi a polními cestami a v příštích letech by rádi postavili zábrany po celé délce úseku silnice, přes který žáby přecházejí.

V okolí podchodů jsou rozmístěny i betonové zábrany, které žábám znemožňují chodit jinudy, než mají. Podchody navíc musejí být svrchu prosvětleny, aby se jimi žáby nebály procházet.

Zlé jazyky říkají, že na druhé straně této samoobsluhy čekají čápi a jiní milovníci žabích stehýnek z živočišné říše.

Ale pozor, vajíčka, která žáby kladly do místního rybníka, totiž ve vodě požíral karas stříbřitý. V zimě prý byl rybník vyloven, protože karas decimoval žabí přírůstky. Vidíte to ekozm*d se dostal do dilematu, co má dělat, když chráněné zvíře žere chráněnou rostlinu. Nebo nechráněné zvíře chráněné zvíře. Žáby zvítězily. Karas prohrál. Žádná příroda. Zelení mužíci rozhodli.

A tak Zeleným doporučuji namísto ingerence do politiky a rozhazování peněz na stupidní projekty, návrat k jejich původním hodnotám. Správný ekologický aktivista je skromný, nejezdí autem, nepoužívá intimsprej, nejí maso, chodí oblečen do režné haleny z přírodních materiálů, svítí loučí, nemyje se, recykluje toaletní papír a chová kozy. Jediným jeho úletem je hulení trávy. Ideálem zeleného aktivisty je celou přírodu oplotit a pod pohrůžkou pokut hlídat, aby nikdo nepošlapal kytičky a nevylekal zvířátka a broučky.

Útěchou nechť nám zůstává, že zelené strašáky mají trvanlivost tak dva roky, takže předpokládám, že za dva roky lidstvo otupí i v otázce fixní ideje v podobě globálního oteplování způsobeného člověkem a zelený póvl se opět zařadí tam, kam patří, totiž do spodních pater společnosti bez možnosti otravovat život slušným lidem.

A na závěr kousek textu od D-FENSE na margo zmíněného Klause: Kritikům apriori nevadí Klausův antiekologismus. Ostatně Klaus nikdy proti ekologii nenamítal nic, pouze opakovaně napadá agresívní environmentalismus a kritizuje kampaň, kterou environmentalisté rozpoutali a která má za důsledek každodenní vymývání vašeho i mého mozku. Klausovi kritici to vědí a nemohou kritizovat Klausův "antiekologismus", aniž by se nedotkli podstaty enviromentalistické doktríny.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama