STŘEDOČESKÁ SOVĚTSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA DOKTORA RÁTHA

3. listopadu 2009 v 11:04 | MIROSLAV VÁCLAVEK (blog i-dnes.cz) |  POLITIKA
"Zatím nebyl žádný problém, komunisti jsou spolehliví, seriózní, věcní. Chovají se předvídatelně a nejdou do podrazů a intrik." Tolik MUDr. David Rath, středočeský gauleiter takzvané sociální demokracie o budoucím směrování jejich další spolupráce.

Letošní dvacetileté výročí dominového efektu pádu Stalinismu v Sovětském bloku nemá svůj počátek ve dni 17.11.1989 kdy spolehliví a seriózní komunisté doktora Ratha málem vytloukli duši ze studentů na Národní třídě, nýbrž leží hluboko před tímto datem. Již na jaře roku 1989 v Polsku proběhly svobodné volby a Maďarsko rozstříhalo ostnatý drát za nímž byli drženi nesvéprávní otroci komunistické strany. Berlínská zeď se zakymácela a padla, jen tady stále nic. Občanů tohoto státu se to jakoby vůbec netýkalo. Tato země spala dál svůj hluboký spánek, masy odcházely ráno co ráno plnit plány onoho přeludu a radostné fronty před masnami lemovaly ulice. Ti jež nejdou do podrazů a intrik, třímali pevně a krvavě moc, zaštítěni Ústavním zákonem o vedoucí úloze Komunistické strany ve společnosti, chráněni okupační Sovětskou mocí a svojí soukromou armádou třídního teroru, Lidových Milicí. Otec onoho individua vzývajícího válečné přípravy Adolfa Hitlera, onou dobou pilně udával jsa agentem StB, a lid spokojeně žil ve svém Gulagu pod názvem ČSSR, na úrovni života chudé rozvojové Africké země. Nikdo nic neměl a většina byla spokojena. Nějaký ten vaťák se vždycky našel, chlast byl laciný a Karel Gott svý bendžo naladil a kávu všem osladil. A jinak nic.

To se rozhodně o dnešku říci nedá.Lidé totiž mají, jen někdo méně a někdo více. V tom spočívá celý problém. Protože čas oponou trhnul a několik zkrachovanců a samozvanců mezi něž patřím i já, sehráli svoji roli domnívajíce se, že jde snad o revoluci či převrat. Ten sice v jakési palácové formě proběhl, ale pouze tak aby komunistická koza zůstala celá. Nicméně dá se ale říci, že i přesto dosavadní směrování této země bylo víceméně ke svobodě a prosperitě. Což se nyní musí změnit. Sociálně demokratická kádrová rezerva, soudruzi z krajských výborů strany, se svými tituly doktorů politických věd získaných studiem vědeckého komunismu v Moskvě a Vokovicích, jsou vysokoškolsky vzděláni a tudíž kvalifikováni opět vládnout. O kvalitách takových kádrů svědčí jména jako RSDr. Vasil Bilak, nebo RSDr. Milouš Jakeš. Jelikož se ona symbióza organizovaného a politického zločinu osvědčila na krajské úrovni, zaslouží si rozvinutí do celostátní úrovně.

"Ale pokud by komunisti byli schopni stejně seriózní přístup jako na úrovni krajů aplikovat i na celostátní úrovni, pak já osobně si dovedu představit týž model i pro vládnutí v ČR." MUDr. Rath o věcech příštích, které nás čekají a které nás neminou.

Společenský systém, který plánuje David Rath opět oživit a vládnout s těmito vrahy na celostátní úrovni je sice sám o sobě neživotaschopný a doba jeho trvání je limitována pouze zdroji, které k dispozici na svém počátku. Nicméně perspektiva toho, že ti jež v této zemi umučili deset tisíc občanů budou opět u moci výkonné, je pro mě nepřijatelná.

Ten, který má s prominutím plnou hubu invektiv vůči všem kdo nejsou členy jejich tlupy, se nejlépe projevuje v okamžicích, které jsou mimo mediální zájem. Jako třeba když hodlá zabavit Dětský domov v Pyšelích po téměř sto letech jeho existence pro potřeby kraje, (tedy pro sebe, protože on je kraj a kraj je on) a malé sirotky vyštvat pryč. Nebo když angažuje skořápkáře a stamilionového defraudanta coby svého krajského fámula. A tak je to s těmito pány naprosto ve všem. Mají krásná slova. Ale skutky utekly. Tedy ty dobré. Co zůstává je moc a její udržení za každou cenu, spojené s chorobným velikášstvím. Jako když si měli jacísi dobrovolní hasiči, přišít na své uniformy zdravici s poděkováním velkému doktoru Rathovi z kraje.
Co bude až tyto typy zpečetí své volební výsledky naší krví?

Sirotků přibude.

Jenže kdo chce kam.

Dobře mu tak.

"Rath také tvrdí, že lidem ve Středočeském kraji v drtivé většině nevadí, že ČSSD podporují komunisté. Odvolal se na srpnový průzkum STEM, který si soc. dem. objednala."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama