NESNÁŠÍM ISLÁM

27. listopadu 2009 v 5:56 | MIROSLAV VÁCLAVEK (blog i-dnes.cz) |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
"Nemám nenávist vůči muslimům, jen nesnáším islám. Islám je Trojský kůň Evropy. Pokud se nám nepodaří zastavit islamizaci bude vznik Eurábie a Netherabie jen otázkou času. Před sto lety, bylo v Nizozemsku asi 50 muslimů. Dnes, jich je tady 1 milion. Kde to skončí? Je to konec evropské a nizozemské civilizace, tak jak ji známe." Geert Wilders.

Když minulý týden médii probleskla zpráva o návrhu senátora Jiřího Oberfalzera pozvat na půdu Senátu České republiky, Holandského liberálního politika Geerta Wilderse, byla následná reakce všeobecně hysterická. Noviny, rádia, televize i informační servery všeho druhu se činily jako v dobách politických procesů padesátých let a nálepkovalo se ostošest. Včetně jindy střízlivě se vyjadřujícího Přemysla Sobotky, jež se zachoval mimořádně zbaběle. Výmysly a bláboly o ultrapravicovém válečném štváči sloužícího sionismu, snad muselo dodávat ministerstvo propagandy Islámské republiky Írán, která intenzivně pracuje na tom jak nás co nejdříve usmažit v nukleárním Armagedonu. Už ho zbývá jen pověsit jako Miladu Horákovou, nebo upálit jako Jana Husa.

Proč všechen ten povyk?

Pro pravdu.

Jako vždy.Geert Wilders se totiž odvážil nazvat věci pravými jmény a dopustil se zločinu pravdy. A to se neodpouští. Tedy v prostoru ovládaném užitečnými idioty (Leninův termín), kteří se degenerováni blahobytem a svobodou, rozhodli k sebevraždě. Není to nic nového. Onen proces započal již v době takzvaných mírových protestů proti válce ve Vietnamu a poté proti reakci NATO na rozmístění Sovětských jaderných střel krátkého doletu na území svých satelitů. Včetně nás. Když se tehdy k zástupům západních užitečných idiotů v ulicích vyjádřil Francois Mitterand: "Rakety jsou na východě, ale protesty na západě", dokonale vystihl podstatu onoho procesu. Dnes platí totéž. Islám nám vyhlásil válku, ale západ i dnes protestuje proti obráncům svobody.

Dnešní západní svět začíná připomínat lumíky. Ti v určitých cyklech páchají kolektivní sebevraždu utopením. Shromáždí se a vedeni svými vůdci, vrhnou se jako stádo do vody. Aniž by bylo zřejmé proč. Stejně se chovají naši političtí vůdci. Již shromažďují populace k záhubě. Jak jinak nazvat devótní prohlášení komunistů z takzvané sociální demokracie: "Pozváním Geerta Wilderse odhalili kritici lisabonské smlouvy z řad ODS v čele právě se senátorem Oberfalzerem svoji skutečnou hodnotovou orientaci. Zařazují se do skupiny těch, kdo pod rouškou hájení svobody a národních zájmů reprezentují krajně pravicové a xenofobní přístupy." Ale abych byl spravedlivý. Užitečných idiotů je dost ve všech politických stranách a tento výkřik směrem k Mekce z Lidového domu, se jen řadí k těm ostatním.

Co vlastně spáchal Geert Wilders, že se na něj vrhají zprava i zleva? Že se na něj pálí jako na zaječím honu ze všech ráží, které jsou po ruce? Je to příznačné chování pro ty jež slouží nenávistné ideologii a nemají žádný argument pro to, aby mohli své smyšlenky obhájit.
Především je nutno říci, že islám je ideologie. Ideologie, kterou sepsal vrah, lupič a pedofil Mohamed. Jeho ideologické výplody jsou tedy totéž jako Marxův návod k třídnímu teroru nazvaný Kapitál, nebo Hitlerův Mein Kampf. Právě k jeho knize, Geert Wilders Korán přirovnává. Proč tomu tak je? Je to dáno totožnou mírou nenávisti jež stála u zrodu oněch Satanistických biblí zla. Jestli Adolf Hitler hovoří ve svém Mein Kampfu o nadřazenosti panské rasy a světovládě, činí Mohamed v Koránu totéž. Jestli Adolf Hitler ve svém Mein Kampfu hovoří o dosažení svých cílů za pomoci násilí, není tomu jinak ani v případě Mohamedových súr v Koránu, jimiž se každý muslim řídí. Obě ideologie stejně nenávidí svobodu, demokracii, křesťanství, židovství a jsou intolerantní. Za sobě rovné považují pouze soukmenovce onu ideologii vyznávající. Rovněž není ani náhodou, že nacismus a islám byli a jsou těmi nejbližšími spojenci.

Rovněž Wildersův film Fitna (Rozvrat), který osvětluje metody jimiž se islamisté řídí, nemůže být v žádném případě novosocialistům po chuti. Jejich metody jsou totiž velmi blízké těm islámským ve filmu popisovaným. Stejně jako když jde o cíle. V jejich vidění světa je zlem lidská svoboda rovněž, protože stojí v cestě k jejich přeludu. Je to rovněž důvod proč ta všeobecná hysterie. Protože vyšlo najevo, že například britští labouristé do své země do slova a do písmene importovali miliony muslimů právě proto, aby za pomoci jejich hlasů dokázali zvrátit stávající rozložení sil ve svůj prospěch.

O takzvané mírumilovnosti oné ideologie se lze přesvědčit na každém kroku v zemích tam, kde se z takzvaných umírněných stávají neumírnění, nebo kde jimi jsou. Rozdíl mezi umírněností a neumírněností muslimů spočívá pouze v jejich počtu. Pokud jich je málo nemají dost sil na to aby podpalovali v ulicích auta a prováděli teroristické útoky. Ovšem v okamžiku kdy jejich počty jsou dostatečné na to aby se začali cítit silní, propuká teror na mnoha úrovních. Je to tedy opět stejné jako v případě nacistů, nebo komunistů. Stejně tak je rovněž i islám původcem všeobecného rozvratu, bídy a zaostávání, tam kde vládne.

Pokud jde o osobnosti s přínosem lidstvu, není mi známa ani jedna muslimská.
Islám totiž zakazuje malířství, hudba zakrněla před staletími, astronomie není, věda neexistuje, technologie rovněž. Islám, pokud nejde o na západu parazitující ropné sultanáty, symbolizuje všeobecný úpadek duše i společnosti. Stačí pohlédnout na Izrael a okolní islámský svět. Uvidíte zahradu a poušť. Zahrada je tam kde nevládne islám. Soudnému člověkovi by měl stačit jeden pouhý pohled z oběžné dráhy aby spatřil co je zmar a co vede k rozkvětu.
Nicméně nedělám si iluze. Je třeba vědět více.

O tom jaké to je, když jde o islám a děti. Islám tak miluje děti, že jim nechá vyrobit plastikové klíče od ráje a pošle je dle vzoru Sovětské armády vyčistit průchody do minových polí jejich těly, jako ty Íránské, v době války s Irákem. Islám tak zbožňuje děti, že je zakovává do řetězů. Jako v Pákistánských VUMLech islámu, madrasách. A když jde o to pořídit pár záběrů s mrtvými dětmi, neváhá umístit islámský "hrdina" odpalovací zařízení na rakety do mateřské školky.
Když jde o to zabít co nejvíc nevěřících, tak muslim z lásky k Alláhovi unese letadlo plné lidí a posilněn předchozím studiem Koránu, s ním narazí do stěny Amerického mrakodrapu aby je tak přivedl do nebe. Jen my nevěřící tomu ne a ne rozumět. A ti "tolerantní muslimové", jak zní oficiální socialistická mediální mantra pak tančí štěstím a oslavují. Zajisté, že stranou kamer. To se rozumí.

Když jde o homosexuály, islám zdobí nebe jejich těly, která se vznášejí ku slávě "nejmírumilovnějšího náboženství" na světě volně jako ptáčci. Dlužno ale podotknout, že se taková láska neslučuje se životem. Protože islám vyzdvihuje k Alláhovi pověšením za hrdlo.
A když jde o ženy. Račte pohlédnout sami. Stačí kliknout.
Myslím, že je nejvyšší čas vyslechnout Geerta Wilderse.

Šaria ante portas.

Mene Tekel Evropa.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jiří Jiří | 27. listopadu 2009 v 7:12 | Reagovat

Nezbývá než souhlasit a doufat , že se Evropa konečně probudí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama