KOMUNISMUS ...

13. listopadu 2009 v 9:50 | ČESTMÍR HOFHANZL (neviditelnypes.cz) |  POLITIKA
Motto: "Na lži se nedá stavět nic pozitivního a trvalého, v jejích následcích se lze jenom utopit."

Komunismus je nemravná představa role a místa člověka v tomto světě. Jako filozofický systém byl komunismus zkaženým plodem svobody myšlení. Když přestaly být živé a platit zpětné vazby křesťanské morálky, otevřela se cesta k Marxům, Leninům, Hitlerům i česko-slovenským Gottwaldům, Husákům a Klausům.

Podle věrozvěstů komunismu je základní motivací a potřebou člověka uspokojování jeho biologických potřeb. To je vše, co žádá člověk ke svému životu a existenci. Aby si vládci komunistické říše zajistili "věčné" trvání své "dokonalé" organizace lidských věcí, nadvládu nad člověkem - pokusili se "biologickým strojům", za které člověka považovali, vzít duši. Pokusili se zničit a vykořenit náboženství, vše, co člověka pozdvihovalo z jeho biologické funkčnosti. Pokusili se vzít životu to, co mu dávalo vyšší smysl a udržovalo lidský rod v čase.

Nedílnou součástí toho nelidského systému bylo systémově uplatňované násilí, to zajišťovalo jeho trvání. Svobodu myšlení se provozovatelé lidumilného řádu pokusili potlačit a lidi schopné svobodně myslet vyhubit. Plodem komunistické praxe byl mravní, společenský i hospodářský úpadek. Výsledkem "ideálního" způsobu řešení všech problémů lidské společnosti a světa byl tristní úpadek společností, ve kterých komunismus dlouhodoběji panoval. Ten lidumilný řád po sobě všude zanechal milióny mrtvých a morálně rozvrácenou společnost.


Z pudu sebezáchovy se dědicové a kormidelníci komunismu pokusili o "sametovou" opravu svého neřádu. Dobře věděli, že v dnešním malém, vzájemně propojeném světě, nemohou svou říši od podnětů okolního světa izolovat. Sametově "revoluční" reforma se neměla v žádném případě dotknout základních principů, ze kterých ta zločinná ideologie vycházela, ani zásad, podle kterých byl systém v praxi provozován. Smyslem a cílem "reformy" byl pokus o zvýšení hospodářské výkonnosti "společenského stroje", který ovládali. Chtěli dát vyšší motivaci svým soukmenovcům, i motivovat plebs k větší pracovitosti.

Pravidla nejen právního prostředí byla nastavována tak, aby si informovaní a trénovaní soukmenovci v privatizaci rozkradli, co šlo. Základním signálem sametové revoluce bylo nepsané a nevyslovené vyhlášení, že zločin a zneužití se v běhu "sametové reformy" nebude trestat..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Metiss Metiss | Web | 13. listopadu 2009 v 22:20 | Reagovat

je pravda,že komunisti byli hrozní,ale těď je to jestě horší.Dřív aspon vsichni měli práci a všichni měli stejný hovno.
A le ted jsou ukrutný rozdíly v platech
n+kdo třeba dře 8 hodin denně za 10 000 hrubího ale poslanci a zvášt ty s vysokým postavení a s těžkou mozkovou disfunkcí berou klidně 150 000.
A to nemluvím o lemplech jako je třebo Leoš Mareš.Beze několik milionů měsíčně.Ale proč?
No nic  

2 Metiss Metiss | Web | 13. listopadu 2009 v 22:25 | Reagovat

A něco se skoro vůbec nezměnilo.
Kyž tenkrát někdo vyslovil názor,který se nelínil politikům tak toho dotyčného zavřeli. Dnes sice nikoho za názor nezavřou,ale zase ho nikdo ani nevyslechnou nebo ho přejdou bez povšimnutí.
Komunisti si aspon všimli, že lidi mají iný názor  ,, a zařídili se podle toho! "

Nechci se jich nějak zastávat.jen porovnávám dobu minulou s tou dnešní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama