THE SOVIET STORY - PŘÍBĚH RUDÉHO ZLA

28. října 2009 v 9:33 | PETR VÁCLAVÍK (blog i-dnes.cz) |  HISTORIE
Natáčení filmu The Soviet Story trvalo více než dva roky a probíhalo v Rusku, na Ukrajině, v Litvě, Německu, Francii, Velké Británii a Belgii.

Když pročítám diskuse na internetu tak žasnu jak komunisti přestávají vadit a sami se prezentují jako největší demokraté. Je proto potřeba neustále připomínat, že komunismus je naprosto stejný jako fašismus. A kdo se podívá na film tak to snad už konečně pochopí. Tento film Vás zavede do let 1932/33 kdy byl uměle vyvolám hladomor na Ukrajině a roku 1940 kdy se stal masakr polských vojáků v Katyni. Budete svědky bratrství Rudé armády a jednotek SS a uvidíte, že to nebyl jen Stalin kdo zavedl komunistický teror.

Z jakých důvodů je film o komunistickém teroru nepohodlný nebo nepříjemný pro Českou televizi, že ho ani po dvou letech od vzniku neuvedla je asi komunistická minulost TV vedoucích pracovníků, TV funkcionářů, protože jinak se to nedá vysvětlit.

Samotný film má povolení od svého autora k nekomerčnímu použití po celé České republice. Upravil jsem titulky do filmu a spustit ho můžete ZDE

Název: The Soviet Story
Typ: dokumentární film
Žánr: historie
Režisér: Edvins Snore
Jazyk: anglický
Titulky: české vytvořil mrazíkDC
Upraveno: titulky vloženy do filmu, velikost změněna na 550 mg
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama