JIRKA A VOJTA JSOU KAMARÁDI DO DEŠTĚ

17. září 2009 v 6:06 | BRONISLAV ŠIMONÍK (blog i-dnes.cz) |  POLITIKA
Bez kamaráda Vojty by si chudák Jirka ani ruce neumyl. Díky kamarádovi Vojtovi tak může Jirka už více než tři roky úspěšně destabilizovat politický život a úspěšně prohlubovat dopady hospodářské recese.
Jirka a Vojta jsou kamarádi k pohledání. Za minulého režimu se oba jistě jen čirou náhodou oba octli na seznamech udavačů STB. Oba tehdy zastávali pozice, o nichž se říká, že je nemohla zastávat malá svině.
Zatímco o Vojtovi toho zas tak moc nevíme, Jirka svůj obdiv k Vítěznému únoru prezentoval veřejně v tisku. Jirka i Vojta jsou dnes lháři k pohledání. Vojta dnes a denně lže o tom jak byl minulý režim OK, Jirka lže takřka ve všem co řekne.

Vojta svým členstvím v KSČ(m) fakticky naplňuje představu lumpa a zločince, Jirka má díky svým vekslácko - kolotočářsko - STBáckým kamárádičkům ke zločinu minimálně velmi blízko.

V poslední době Jirka s Vojtou podřizují veškeré své jednání osvědčenému bolševickému heslu "Čím hůř - tím líp". JIrkovi a Vojtovi budeme moci poděkovat, že naše země buď nebude mít rozpočet, nebo jej bude mít s astronomickým schodkem. Díky Jirkovi a Vojtovi je dnes spousta lidí otrávená z politiky.

Opravdu chcete, aby nám po volbách vládli Jirka s Vojtou ? Já tedy ne !!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama