JEŠTĚ ŽE MAJÍ SOUDRUZI Z ČSSD V ČELE ZROVNA TOHLE

1. září 2009 v 16:52 | PAVEL JURUTKA (blog i-dnes.cz) |  POLITIKA
STOP KOMUNISMU ! Tímto textem biju na poplach. V zemi hrozí socialistický převrat a co je nejhorší - nechutné sliby ČSSD zneužívající složitou ekonomickou situaci možná vrátí po dvaceti letech k moci komunisty !
Situace je kritická!

Poslední preference ukazují stálý náskok socanů a při tomto volebním výsledku by se k moci prodrali skutečně komunisti. Víte ještě, co jsou zač? Ještě si pamatujete demagogii, cenzuru, věznice, kam zavírali lidi za názor, stupidní hesla pověšená na chátrajících fasádách historických budov? Papaláše držící lidi policejní mocí v kurníku z ostnatého drátu!?
A že se s nimi soudruzi, jako Rath, Sobotka nebo Škromach či Paroubek nespojí, tomu nevěřte. Tihle kvůli moci udělají cokoliv! A dokazují to vším, co dnes hlásají, prostě jen za každou cenu zpátky k moci! Copak už jsme po těch dvaceti letech úplně zapomněli? Takovou ostudu si Češi po všech těch historických trápeních nezaslouží! (O svobodě tu.)


Komunikujme!

To co potřebujeme, jsou správné informace podané průhledným a srozumitelným jazykem. Tak, aby tomu rozuměli i voliči socialistů. Namísto hloupé kampaně a pomlouvání protivníka (tento hnus už je na plakátech socialistů) je třeba předkládat vysvětlení, návody a řešení. Moc a moc komunikovat se všemi, bez urážek a despektu. Možná se budeme divit, že i spoustě levicových voličů dojde, jakými hrůzami je socialisti krmí a nebudou se chtít podepsat pod zločinné vykrádání pokladniček svých vlastních vnuků kvůli jedné tlusté klobáse s cibulí. Je nejvyšší čas!

Jediné štěstí je, že ČSSD mají v čele zrovna "tohle" !

Jen si představte, že by měli soudruzi v čele opravdového chlapa. Chlapa, který má charisma a šmrnc. Chlapa - gentlemana, který nejen, že svou milovanou bytost dokáže ochránit, ale hlavně ji ani nevystaví nechutné zátěži notabene v době těhotenství, ať už z jakýchkoliv pohnutek. Chlapa, který neslibuje, co nedokáže splnit. Uff. Ještě že tak.

Přesto prosím všechny lidi se zdravým rozumem. Mluvme, vysvětlujme, přesvědčujme. Pod socialistickým vedením zmizí lidé ochotní vytvářet hodnoty, řemeslníci, živnostníci, podnikatelé. Všichni ti co zaměstnají i vašeho syna nebo vás samotné se na to prostě vykašlou. A pokud má být představitelem Česka Paroubek, Rath nebo Škromach, přísahám, že použiju všech dostupných prostředků, abych nemusel dat státu ani korunu! Za takové představitele bych se hanbou propadl do země.

Nezbývá než věřit, že nakonec většina českých občanů porozumí, zapojí zdravý selský rozum a nasměruje nás na sice velmi tvrdé, ale zoufale potřebné léčení ze socialistické kocoviny. Doufám, že ještě není pozdě. Další socialistickou vládu už bychom všichni odnesli pěkně tvrdým nárazem. Paradoxně ale nejvíc lidé, kteří jsou na silném produkujícím státu závislí a nevytváří si rezervy.

Myslíte že se komunistů bojím? Ano, bojím. Jako zdivočelého psa, který mě už jednou pokousal. A vy se bojte taky, i když je třeba neznáte. Máme to tu za odměnu , tak se o to starejme!

Stop komunismu a je nejvyšší čas!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jiří Stránský Jiří Stránský | E-mail | 1. září 2009 v 18:16 | Reagovat

Hitler vše sváděl na židy.Lid obecný pro jejich negativní vlastnosti je neměl rád a tak se Hitlerovi dařilo.
Dnes nejsou v obecné oblibě komunisti.
Nějak se jimi navzájem strašíme a nějak zapomínáme že nebezpečí pro demokracii jsou  předáci ČSSD a ne komunisti kteří jsou v podstatě již na vejminku.
Jim i nám všem hrozí nebezpečí od novodobého vůdce.Vůdce posedlého po moci.Toho je třeba včas zarazit a neutěšovat se tím že to třeba myslí dobře.První vůdce nám to pak předvedl a my  nyní chceme se zase nechat překvapit tím naším?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama