RUDÝ RaJ TO NA DOHLED?

29. srpna 2009 v 17:04 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Oranžoví komunisté z Lidového domu se vztekají, že se jedna ze společností zabývající se výzkumem veřejného mínění opovážila zveřejnit výsledek s jejich malou ztrátou na ODS, manželka předsedy musela býti hospitalizována po přečtení článku k její těhotenské kampani, ačkoliv jí iniciovala společně se svým skákajícím milovníkem, vzduchem létají kameny, nadávky, urážky i výzvy k jakési korektnosti.
Aerolinkám konečně došlo, jak vypadá hospodaření dle socialistického hesla "Prožereme svoji budoucnost" a ačkoliv si asi pořád všichni mysleli, že ztráty se dají donekonečna sanovat prodáváním majetku, dnes najednou zdroje nejsou. Co na to asi říká bruselský maratónec s měsíčním platem ve výši cca. 42 dělníků z montovny, za které se tak rád schovával, jehož vyjádření k jakýmsi nevyčerpatelným zdrojům si socbolševici vylepili na volební štít?


Rudý ráj to na dohled ... zní mezi řádky každého projevu socanské vrchnosti při natřásání pírek během lovu na voliče. Všichni tady budeme šťastní, spokojení, přežraní ovaru a s pravidelnou stolicí, neboť nebudeme muset sousedovi závidět jeho kozu. Kolik si kdo zaslouží bude rozhodovat stranické politbyro dle tabulek největšího z ekonomů inspirovaného Stalinem.

Je úděsné, že bolševická a novobolševická partaj mají v tomto státě zase vyhlídky na minimálně 101 hlasů ve sněmovně. Je dost dobře možné, že v povolebním projevu se tentokráte bude Jiří Paorubek moci projevit naplno se svojí myšlenkou vítězství levice a odkazu Vítězného února 1948. Však si zase zvykneme. Otestováno Ráthem.

Co však přijde potom?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama