MÁ TO REFLEX SPOČÍTÁNO?

28. srpna 2009 v 5:58 | BRONISLAV ŠIMONÍK |  POLITIKA
Obávám se, že v případě, že Paroubkova ČSSD získá společně s KSČ(m) minimálně 100 mandátů, tak Reflex je prvním, kdo po volbách končí.

Samozřejmě podotýkám, že po volbách, protože kvůli tomu, že se znelíbili Paroubkovi, už skončili pořad Naostro, Aleš Cibulka a další. Jiří Paroubek je nefalšovaný demokrat, který uznává svobodu projevu jen tehdy, když je chválen.

Dnes přinesl týdeník REFLEX na titulní stránce další z řady pro někoho kontroverzních, podle mne však trefných fotomontáží. Terčem této fotomontáže bylo poněkud neobvyklé, eufimisticky řečeno přihlouplé chování párku Paroubků.

Že budou Paroubci reagovat, bylo více než pravděpodobné, ale že reakce bude tak hloupá, to mohl čekat jen málokdo. Manželka majitele sexymozku, čerstvého držitele bačkor a nositelka plodu (zřejmě) jeho dítěte, na následky shlédnuté fotografie na titulce a přečtení článku vyhledala urgentní lékařskou péči.

Že je madam Paroubková II. poněkud mdlého rozumu už dokázala mnohokrát, naposledy tuším slavnou Ódou na manžela, která v mnohém překonala i pověstný Jakešův projev. Nejsem gynekolog, nicméně tuto reakci, považuji za přinejmenším za hysterickou.

Na otázku, zda zváží proti Reflexu právní kroky, vzkázal po své mluvčí: "Bez komentáře." Jistě, proč by se zdržoval nějakými nejistými a zdlouhavými procesy. Až uchopí moc, jednoduše REFLEX zakáže a redaktory nechá pozavírat.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama