MEIN GOTT SPARTAKÁDA

15. července 2009 v 7:22 | BLESK ROZPAROVAČ |  KULTURA

Nejznámější antichartista a propagátor východní kultůry v západním Německu Karel Gott slavil 70. narozeniny. Nemilosrdný televizní ovladač mne při problikávání TV kanálů sem tam zavedl na Ein Kessel Buntes v podání gratulantů Božského Káji. Větší pocit trapnosti jsem dlouho nepoznal.

Nechci a nehodlám zde hodnotit uměleckou dráhu oslavence. Uznávám, že je jistě slušný dělník pop kulkury a dokonce se snad i někomu může líbit jeho produkce. Příští párty by však raději měl pojmout poněkud komorněji. Trapné říkanky a místy za uši tahající zpěv rychlokvašených českých top stár snad nemá za potřebí ani on. On je však profesionál. Proto nehnul ani brvou a stále vytřeštěným zrakem jako po několika jointech sledoval dění na pódiu a vlnil se v rytmu hudby. Mám však dojem, že nejtoužebnějším přáním jeho, i mladé manželky, byl rychlý konec celé taškařice.

Jen mi ještě malinko chyběl Lunetic a Pepa Melen. Jak to, že big boss Janeček zapomněl? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bedra Bedra | E-mail | Web | 16. července 2009 v 11:25 | Reagovat

No jo, je to všechno pravda, ale reminiscence a hudba hrají svou roli. Já měl prostě slzy v očích jsa zcela ovládnut vzpomínkami na své mládí. Myslím si: budiž Gottovi (jako jednomu z mála) vše odpuštěno. Šel prostě zcela "kapitalisticky" za svým cílem zhodnocení svého talentu. A talenty se nemaj zahazovat...!
Bedra (66)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama