DESÍTKA ROMŮ BRUTÁLNĚ ZKOPALA MUŽE

30. července 2009 v 6:12 | PETR PAULCZYNSKI (blog i-dnes) |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Zpráva z dnešního brněnského tisku. Skupina Romů v pondělí kolem osmé hodiny večerní brutálně napadla třiatřicetiletého muže z Břeclavska před restaurací McDonald's na brněnském náměstí Svobody. Ten utrpěl otřes mozku a tržné rány na hlavě. Podle svědků útočníci napadli muže bezdůvodně.

Tak. Tohle je druhá stránka života brněnských Romů. To nejsou tancující dětičky ve veselém průvodu na který se každý kolemjdoucí usmívá. To je druhá tvář soužití s majoritou. Ta, která vyvolává averzi, které se nevím proč říká rasizmus.

Tak co na to pan Kocáb? Co na to pan Ryšavý a Romea? Co na to všichni ti příznivci multikulti? Myslí si snad někdo, že takové chování je normální? Není. Myslím, že je stejně nepřijatelné jako házení zápalných lahví spícím do domku.A je obdivuhodné, že media přiznávají kdo že to útočil. Zajímavé je i to, v jaké přesile zaútočili. 10 na jednoho. Ano. V hordě jsou silní. Když ale sundáte psovi koš, je po síle. A když ještě ukážete, že tam kde oni vytahují nože vy vytáhnete pistoli, jsou také krotcí jak beránci.
Zkrátka proti síle je třeba použít sílu a myslím, že "vybočení z mezí nutné obrany" by v takovém případě použil jen hodně silný příznivec pozitivní diskriminace.

A jestli místo stíhání zpěváka Brichty, policie rychle tyto násilníky nevypátrá a nepotrestá, tak se bojím, že všechny řečičky o extremismu či rasizmu utrpí vážný šrám. K čemu máme ve městě vybudován nákladný kamerový systém? Buďto se veřejnost dozví, že právo a zákon platí pro všechny, nebo se nadějeme spanilé mise Národní gardy nebo dokonce Národního odporu.

"Ně za to volka b´jut čto serˇ, a za to, čto ovcu s´jel"
Přeložím: Vlka nebijou proto, že je šedý, ale proto, že sežral ovci.
Pokud se nebudou Romové chovat tak, jak popsal denní tisk, nebude bujet rasismus či xenofobie.

Jediné na čem vůbec nezáleží, je totiž barva kůže. Důležité je být člověkem !
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mike Mike | Web | 30. července 2009 v 6:29 | Reagovat

Mají peníze, do práce nemusí, nudí se. Pořád souložit a vyrábět další flákače nemůžou. Musí si o té práce nějak odpočinout. Chudinky. Určitě je ten muž rasisticky napadl. Tohle gadžové dělají s oblibou. Napadnou přesilu romů a většinou je zbijou, okradou a nahází jim odpadky do bytu. Aspoň takhle to interpretuje pan Kocáb.

2 Zbyněk Škopán Zbyněk Škopán | E-mail | Web | 30. července 2009 v 10:11 | Reagovat

Příběh z vlastní rodiny:
neteř (blondýnka s modrýma očima) žákyně ZŠ na Pražském sídlišti  byla zbita v průchodu domů skupinou romů, bratr byl tuto skutečnost  ohlásit na MO PČR a protože dotyčné znal uvedl i jména.... co dělala policie se lze  jen dohadovat.... nicméně druhý den byl u výtahu v domě  přepaden a zbit bratr jako udavač... hádejte kým?  skupinou dospělích romů.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama