SOCIÁLNĚ BOLŠEVICKÁ HYSTERIE

5. června 2009 v 4:50 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Soudruh Filip je rozhořčen. Taktéž jeho spoluvěrec Paroubek. Prý snad nějaké protioranžové spiklenecké centrum řízené samotným arcilotrem Topolánkem chystá ve spolupráci s Langrovými žoldáky zákeřnou akci na poškození křišťálově čistého profilu ČSSD. Komunistům zase antisocialistické živly v ČT zasazují rány do zad vysíláním "neobjektivních" dokumentů o justiční vraždě Milady Horákové. Celou akci patrně koordinuje úplatný plukovník Kubice pod taktovkou "síajej".
Proboha. To si opravdu tito dva nomenklaturní dinosauři myslí, že český národ je bandou tupých bezmozků, které je možno donekonečna opíjet rohlíkem a dělat z nich naprosté hlupáky? Vajíčková story snad mohla alespoň socanské vrchnosti napovědět, že čeho je moc, toho je příliš. Ne nadarmo byly vidět v řadách protestující veřejnosti na mítincích ČSSD transparenty s hesly o nestravitelných lžích a stále se opakujících nesplnitelných slibech. Ne nadarmo zde demonstrovali mladí inteligentní lidé, kteří mají strach o budoucnost v podání rudooranžové koalice, která by vše řešila systémem "Zdroje jsou - dluhy se neplatí - po nás potopa!"

Drzost agenta Falmera pak překračuje všechny meze. Co tento rudý panák, jež by měl raději někde v koutě konat pokání, vůbec požaduje? Měl by opět začít fungovat cenzorský úřad, kde by prověření soudruzi posuzovali politickou nezávadnost veškeré kulturní produkce? Po atacích jeho stranické kolegyně, která by chtěla přepisovat učebnice historie a zvát na besedy do škol příslušníky bolševických ozbrojených sil z dob vlády KSČ, by zřejmě dětem vysvětlili jak bylo správné střílet na hranicích a zavírat lidi do koncentáků, to tu máme znova.


Ano, Paroubek nalil komunistům do žil novou krev. Už se zase cítí pevní v kramflecích a očekávají příchod politické moci. Zvrácenosti, které stále považují za politický standart - cenzura, likvidace "zbohatlíků" jako nepřátelské třídy, konspirační teorie o spikleneckých protistátních živlech s následným řešením po bolševicku, populistické sliby o sociálním ráji na zemi, kde všichni budou mít všechno, vytváření vnitřního nepřítele, Potěmkinovy vesnice, rozsévání nenávisti a závisti jako hlavního motivačního stimulu jejich voličů, totálně byrokratické řízení společnosti s tisíci zákazů, příkazů a trestů, mocensky silová ochrana stranické vládnoucí kasty - vše můžeme dnes vidět v podání bolševických přihrávačů z Lidového domu.

Obě jmenované levicové strany si tedy, jak je vidno, velmi dobře rozumí. Stejné jsou i jejich programové cíle, stejná je jejich touha po moci. Stejní jsou i jejich předáci. Bezcharakterní prolhané figury, jak vystřžené z nástěnek papalášů na ÚV KSČ, které se neštítí jakéhokoliv množství demagogie a nenávistné propagandy, jen když jim přiláká další "momentálně" poněkud zaostalé příznivce, toužící po chcíplé sousedově koze.

Každý jistě četl o krachu gigantu GM. Nedávný symbol prosperity a hojnosti. Nevydržel však dřívější nátlak odborářů, kteří před 50 lety prosadili "kolektivní smlouvu" zaručující dělníkům podobný sociální ráj jako slibují naši levicoví věrozvěsti. Tenkrát se zdálo, že je možné budoucnost ošálit. Stejně jako ji chtějí ošálit Paroubek s Filipem.

Socialistické manýry mají likvidační schopnosti i v oblasti maximální prosperity, natož v zemi, která byla parazity pod vlajkou se srpem a kladivem vysáta do morku kosti. Generálům motorů cesta k bankrotu trvala něco málo přes půl století. Kolik času by potřebovali ke stejnému konci celého státu sociální komunisté v Česku, kdyby se u nás nyní dostali k moci? Vždyť osmiletá vláda ČSSD i při výkonně fungující porevolučně našlápnuté ekonomice dokázala jen zvyšovat zadluženost. Jak by to asi dopadalo nyní, kdy zoufalý ministr financí hledá východisko z sociálně-komunistických mandatorních pohrobků a další mají naši "socpopulisté" v rukávu jako volební trumfy?

Myslím, že spíše tato fakta vyvolávají hysterii v řadách socanů i komunistů. Bezradnost a bezkoncepčnost jejich politických produktů. Horáková a Topolánek je jen umně vytvářená kamufláž pro voličské masy. Je vůbec možno těmto lidem dát hlas?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Pet!nka♥ ♥Pet!nka♥ | Web | 5. června 2009 v 5:13 | Reagovat

PS: nenašla jsem rubriku reklamy!
Zdarec!Doufám , že neruším, to bych nerada! Prosím , pokud budeš tak hodná/ý hlásni pro mě tady:
Avril Lavigne-My Happy Ending//♥Pet!nka♥
http://fuck-tess-princess.blog.cz/0905/2-kolo-sons-zacalo#komentare
Moc děkuji, promiň za reklamu!

2 yellow yellow | E-mail | Web | 5. června 2009 v 22:57 | Reagovat

Koukám, že někteří si napíšou komentář pod jakýkoliv článek aniž by ho četli.
Jinak k článku. Koukám, že autorem je člověk smýšlející jako já a většina naší třídy (jsou u nás jen dva socani, takže to je celkem v pohodě). Osobně musím říct, že jednou nastane doba, kdy se nebudem muset obávat ani oranžový, ani červený. Kéž by tak dopadly podzimní volby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama