JIŘÍ PAROUBEK A NÍZKÉ PUDY V HOTELU KEMPINSKI

19. června 2009 v 5:07 | MIROSLAV VÁCLAVEK (blog i-dnes) |  POLITIKA
"Psát o tom je apelování na ty nejnižší pudy lidí a k těm patří bohužel závist." Vůdce Jiří Paroubek o zlolajných novinářích, kteří se opovážili psát o Standovi Grossovi a jeho Floridském apartmá jakožto, i o zázraku zbohatnutí, který ho ráčil potrefit.

O těch nejnižších lidských pudech pan Paroubek něco ví. Staví na nich své megalomanské volební kampaně a o nic menší předvolební sliby. Pravidelně předhazuje davům agresivních důchodců a zkrachovalých existencí své teze o zločinu bohatství, a rovněž i to jak bohaté (rozuměj, ty blbce co tráví svůj život v práci a tudíž i vydělávají lehký nadprůměr) zdaní, čímž bude spravedlnosti učiněno zadost a on se chopí moci.

Ale když jde o ctihodné kmotry oranžového fašismu jsou jejich příjmy křišťálově čisté, nedotknutelné a nezdanitelné, a nemáme prý závidět jejich píli, která k Floridským apartmánům vede. Případně se jim vrací dvacet šest milionů korun, jako agentu StB a majiteli hotelu Esplanade Vlastimilu Dvořákovi, který vůdci a jeho choti vystrojil veselku. Jen zaprodanci USA píšící v zájmu vojensko průmyslového komplexu mu znemožnili novomanželskou noc v královském apartmánu tamtéž, kterou měl původně dostat coby svatební dar, jelikož o plánovaném podarku psali dopředu.

To se potom nevyhnutelně rozčilením nad tím, že George Bush po domluvě s Mirkem Topolánkem způsobili krizi, soudruhovi na tribuně roztřese jeho lalok a on se uklidní poté jedině jízdou ve svém Mercedesu. Tady se nám na důkaz, že to myslí upřímně, kandidát za KSČSSD do Europarlamentu i rozpláče online. Aby nevyvanula, je láska k bližnímu chráněna podsvětím v černých brýlích jež provádí pořadatelskou službu po vzoru Röhmových SA, když zazobaní pupkáči, jež vypadají jako velryby vyvržené na pobřeží, tvoří u svých voličů pocit nároků na něčí peníze.
Myšlenky Jiřího Paroubka jsou prostě velmi vzácné a musí se chránit. Lhát ráno, lhát v poledne, lhát i večer, tvářit se přitom jako kněz a dělat, že ho baví kvílení Kačky Brožové či Pavla Vítka dá zabrat. Je proto zákonitě nezbytné aby byly dodány nové stimuly a podněty k třídní nenávisti.

Aby si vůdce vyzkoušel jak si žijí nejvyšší vrstvy a proti čemu vlastně bojuje vydal se Jiří Paroubek na průzkum bojem. Do hotelu Kempinski - symbolu buržoazní dekadence, kde jedna noc v apartmá stojí tolik co roční penze jeho voliče s hůlkou. Ano je třeba znát ten starý podlý svět a jeho hnilobu. Jedině tak si lze vysvětlit návštěvy Jiřího Paroubka a jeho družiny v tomto hotelu i to, že se na to vůdce nepamatuje, ale i kdyby tam byl tak co je na tom špatného. Jedině pilným studiem Kapitálu a duše boháče lze objasnit noc strávenou ve třech v prezidentském apartmá, jak o tom píše MF Dnes. Vůdce Jiří Paroubek, MUDRath druhý muž této třetí říše a múza Kačka Brožová. Snad proto aby svojí vrozenou levicovostí zjemnila pach drahých parfémů, které v onom pokoji zanechaly ještě nezdaněné příslušnice buržoazie. Jedině proto aby se lépe vcítili do kůže vykořisťovatele, měli k dispozici osobního majordoma, který byl v pravidelných intervalech vykazován za dveře. Asi kvůli tomu aby neunikly nuance volební kampaně do předčasných voleb jež byly laděny v masážní vaně.

Jestli ono vysvětlení přijme i Petra Paroubková uvidíme podle toho zda vůdce bude po dva týdny chodit ozdoben černými brýlemi s neprůhlednými skly, nebo ne.

Pokud se ovšem v onom pokoji nepočínaly pouze nové myšlenky pak pán bůh buď vůdci milostiv.

Slovenky jsou přece jenom o hodně temperamentnější a nespokojí se jen tak s nějakou nadací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama