RASISTICKÁ INKVIZICE

25. května 2009 v 15:15 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Začínám mít pocit, že narodit se v dnešní době jako heterosexuál s bílou kůží, vystudovat a celý život pracovat, je pro člověka spíše handicapem. Takovýto jedinec slouží vládnoucímu establishmentu pouze jako otrok s právem platit daně, držet hubu a "chápat" stále narůstající masy sociálně odlišných, které je potřeba za vybrané peníze v jednom kuse uklidňovat pomocí různých peněžních dávek, neboť jinak by tito "chudáci" byli nuceni vyjít do ulic zajistit si prostředky k obživě pomocí nepokojů a rabování.
Ministr Kocáb a jeho nohsledové nám tento výše popsaný fakt připomínají, zabalený do vznešených frází o boji proti extrémismu, každý den. Každý, kdo se jen slůvkem zmíní o skutečných problémech s nepřizpůsobivými občany, jejichž jediným životním cílem je parazitovat na výhodách sociálního systému, je okamžitě označen za rasistu či extrémistu. Tak jako senátorka Janáčková nebo nově starostka Řápková. Obě dámy se však "provinily" jen tím, že chtěly dodržování stejných pravidel pro všechny občany bez rozdílu jejich barvy pleti nebo společenského postavení.

Celý problém soužití se díky neustálemu mlácení prázdné slámy ze strany Kocábova ministerstva, jež navíc ani zbaběle není schopen obhájit při senátním slyšení, kam raději pošle tiskovou mluvčí, neschopnosti cokoliv řešit a postavit se smutné pravdě čelem, vyústil k nebývalé popularitě DS a NS, jejichž program je postaven v podstatě na jediném bodě, který oni nazývají - řešení cikánské otázky.


Že se do jednoho pytle s tímto specifickým etnikem schová i mnoho "méně oplálených" lenochů a sociálních příživníků je specificky vygenerovaná mediální pseudobublina, díky které může rasová inkvizice "bojovníků proti extrémismu" ještě radikálněji a důrazněji zasahovat do výkladu základních práv a svobod jednotlivce či dodržování platných zákonů.

Je to začarovaný kruh, ve kterém mají tedy největší problémy pracující příslušníci cikánského etnika, na které je nahlíženo jako na exoty, kteří se po gádžovsku povyšují nad svoji komunitu a samozřejmě všichni ostatní daňoví poplatníci, kteří pykají za svoji ochotu pracovat a odvádět peníze do státního rozpočtu, neboť tyto jsou pak zneužívány k další eskalaci pseudoproblémů údajného rasismu české společnosti.

Tak potom můžeme býti svědky nepochopitelného ukončení shromáždění DS kvůli větě o Vietnamcích, kteří pěstují marihuanu, nevysílání zákonem nařízených volebních spotů DS či NS, kdy jakýsi Janeček jako deus ex machina rozhodne o škodlivosti obsahu právě těchto klipů, aniž by mu nějak významněji vadily produkty z dílny KSČM, která již ze své podstaty burcuje masy k revoluční likvidaci celých společenských tříd, a že to při uchopení moci umí dokonale, svědčí stále živé vzpomínky na bolševické koncentráky a justiční vraždy.

Kdo je tedy v naší společnosti rasistou či extrémistou? Z mého pohledu určítě ne senátorka Janáčková a starostka Řápková. Určitě ne nešťastní obyvatelé míst poblíž sociálně vybydlených ghett, kteří musí dnes a denně snášet drobné i větší porušování pravidel slušného soužití, určitě ne lidé, kteří se snaží na tyto skutečnosti poukázat. Nejhorší jsou z našich daní placení multikulturní bojovníci za práva údajně diskriminovaných. Díky nim je náš mediální prostor zamořen pochody DS, rozbory volebních klipů NS a donekonečna omílaným rasismem české společnosti.

Právě tito se začínají chovat jako novodobá rasistická inkvizice, která má jako jediná právo celé společnosti diktovat co je dobré a co nikoli. Ovšem nejhorší na tom je, že ani nedokáží svoje názory veřejně obhájit, natož přinést nějaké relevantní řešení. Příkladem budiž vystoupení Jana Urbana v televizní debatě nebo zbabělé nastrčení mluvčí Abasové na senátní slyšení za "bojovníka" Kocába.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš H. Tomáš H. | 29. května 2009 v 14:41 | Reagovat

naprosto souhlasím...  k takovým lidem jako je Kocáb by měli nastěhovat pár nepracujících Romů, aby pochopil, jaká je skutečnost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama