PROČ JSOU KOMUNISTÉ HORŠÍ NEŽ NACISTÉ

2. května 2009 v 9:20 | JAN ZIEGLER (blog i-dnes) |  POLITIKA
Nechci dělat advokáta nacistickým zločincům, drtivá většina z nich byla po právu odsouzena k vysokým trestům. Nyní se mi však dostala do rukou nová fakta o ukrajinském hladomoru na počátku třicátých let dvacátého století v období stalinské hrůzovlády. Je to horší než jsem si myslel a komunisty je třeba stejně tvrdě potírat jako nacisty.

Tvrzení, že v Česku se jedná o třetí nejsilnější parlamentní stranu, a proto ji nelze postavit mimo zákon, neobstojí. Svého času byla NSDAP v Německu nejsilnější stranou s voličským potenciálem zhruba čtyřicet procent hlasů.

V dubnovém čísle časopise Dějiny a současnost vyšel zajímavý článek mého jmenovce Aleše Zieglera Člověk cítí stále jenom hlad s podtitulkem Hladomor na Ukrajině v letech 1932 - 33. Počet obětí této bolševickou vládou uměle vyvolané katastrofy se odhaduje na tři až deset milionů lidí, přičemž většina historiků se přiklání k číslům 3 až 5 milionů.

Jednalo se jeden z nejhorších zločinů dvacátého století, kdy byl zemědělcům, kteří patřili ke vzdělanějším vrstvám ukrajinského národa, zrekvírován dobytek a osení a oni tak byli odsouzeni k smrti hladem. Bolševici cíleně naplánovali likvidaci skupiny obyvatelstva, což dokazuje i fakt, že zabránili mezinárodním organizacím v pomoci hladovějícím, s tím, že žádný hladomor neexistuje. Vědomě lhali celému světu a bohužel i mnoho slušných lidí jejich báchorkám uvěřilo.Na počátku června roku 1933 otiskla brněnská Svoboda dopis ukrajinské ženy své matce, která žila na severní Moravě. V něm píše že dětí-sirotků bylo tolik, že si s nimi komunisté nebděli rady a proto je sehnali do jedné stodoly a tam je upálili. Tato zvěrstva potvrzují též současní ukrajinští historici jako například Kulčyckij.

To dokazuje, že mezi komunisty a nacisty není rozdílu, nacisté likvidovali lidi kvůli jejich "podřadné rase", komunisté pro špatný třídní původ.

Můžete mně namítnout, že komunisté nejsou takoví zločinci jako nacisté, vždyť jejich nauka o sociálně spravedlivé společnosti je přece humánní, kdežto nacistické rasové teorie jsou zločinné ve své podstatě. Ano, to je pravda, ovšem právě proto jsou komunisté nebezpečnější. Oni totiž své zločinné úmysly halí do rádoby úžasného obalu. Ovšem "úžasný" je pouze ten obal.

Komunisty bych přirovnal k obíleným hrobům, jak to Ježíš v Matoušově evangeliu učinil s farizei. "..zvenčí vypadají pěkně, ale uvnitř jsou plné lidských kostí a všelijaké nečistoty," řekl.

Nabídnu ještě jiné porovnání. Když si vybíráte partnera či partnerku, tak rozumní lidé jistě nebudou chtít někoho, kdo vraždí, loupí, krade atd., a ví se to o něm. To není problém a vy takového člověka odmítnete. Ovšem daleko horší jsou darebáci, kteří svoje gaunerství zakrývají vznešenými slovy. Těm omámeni nalítnete a teprve za nějaký čas poznáte, že žijete s odporným individuem.
U nacistů člověk ví hned, že má co do činění s lumpy, ovšem přetvářky komunistů stále ještě matou mnoho lidí. Z tohoto důvodu jsou komunisté horším zlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ben Ben | 5. května 2009 v 13:41 | Reagovat

Už jednou jsem napsal, že jen zamindrákovaný, paranoidní psychopat, který si rád dopřává různé druhy alkoholového opojení a tabáku může napsat takové nesmysly - Ovšem v některých situacích komunisté nacistické běsnění předčili. Třeba děti nepřátel režimu trpěli za bolševiků víc.
Tomuto "člověku", který si dal údajně panáka s esesákem bych doporučil návštěvu koncentračního tábora v Osvětimi a zhlédnutí dokumentárních filmů o nacismu a koncentračních táborech. Obávám se, že i tato fakta by jeho dutou, vygumovanou hlavu těžko, přetěžko změnila k lepšímu.

2 Skeptik Skeptik | E-mail | 6. května 2009 v 9:32 | Reagovat

Nemáte pravdu, protože ruští imperiální socialisté ( bolševici) a němečtí národní socialisté jsou úplně stejná pakáž! Notabene jejich finance přece pocházely ze stejného, německého zdroje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama