KDO DALŠÍ BY MĚL JEŠTĚ DRŽET HUBU, PANE ŠKROMACHU?

6. května 2009 v 5:48 | VERONIKA VENDLOVÁ (blog aktuálně.cz) |  POLITIKA
Asi my všichni ostatní, že?! Předvolební kampaň, jenž se tváří jako kampaň do Evropského parlamentu, je vlastně předkampaní pro podzimní volby do PSP ČR, je to takový testík. Vědí to všichni a politické síly se mobilizují a přeskupují. Ovšem suverenita čiší zejména ze sociálních demokratů.

Byla-li to reakce na dopolední výrok Mirka Topolánka, který označil program soc. dem. za vědomý podvod na voliče, pak reakci pana Škromacha považuji za hrubě nepřiměřenou.

Pro mne je tato "novomluva" buď za a) záměrná a jasně cílená na nějakou část nespokojené veřejnosti a nebo za b) nevědomá a dokazuje větší a větší hrubost ve výrocích, od kterých není daleko k činům. Sice jedno známé přísloví říká, že: "pes, který štěká, nekouše", jenže já si tím 100% jistá nejsem.

Protikrizová opatření soc. dem. naleznete na
www.protikrizi.cz/navrhy-a-opatreni. Za přečtení a zamyšlení stojí všech 62 bodů, ovšem zejména sekce s názvem Sociální ochrana a stimulace, body 42 - 62.

Myslím, že slovům Mirka Topolánka rozumím. Bylo by přenááááádherné, kdyby byla zejména některá opatření realizována v praxi. Jenže stačí použít selský rozum a je jasné, že to prostě není reálné! A tak se mi zdá, že je to s tím podvodem na voliče spíše pravda, než nepravda.

Na
eu.cssd.cz/program/cssd-proti-krizi.html je pod textem, který nebudu hodnotit, věta: NA KRIZI NESMÍ DOPLÁCET TI, KTEŘÍ JI NEZAVINILI. Ovšem tomu bohužel nikdo nezabrání a může se nám to líbit nebo ne.

A tak je konečně načase, přestat nám, voličům a voličkám, LHÁT. To by bylo fér.

A turné soc. dem. s názvem JISTOTA? Jistota čeho? Jaké jistoty mě čekají, bude-li vládnout ČSSD? Odpovím si sama - vůbec žádné!

A tak nezbývá než "tu hubu nedržet" a ozývat se, pořád dokola!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama