KATEŘINA BROŽOVÁ MÁ ZŘEJMĚ SMŮLU

1. května 2009 v 9:58 | JOSEF HAVRÁNEK (blog i-dnes) |  POLITIKA
Prý je to ohrané a podřadné téma, ale co dělat, když jsem minule tak suverénně tvrdil, že přítel předseda může prakticky všechno - dokonce uplácat z Kateřiny Brožové poslankyni za Ústecký kraj.

Zřejmě jsem se sakramentsky mýlil, protože jsem toho o paní Kateřině moc nevěděl. Protlačit však na přední místo zrovna sociálnědemokratické kandidátky ženskou, která se chlubí, že by se nikdy nezahodila s nějakým chudým chlápkem, si nakonec zřejmě nedovolí ani tenhle Paroubek...

Něco takového by asi pořádně otřáslo image oranžgutánů - těch nejhlasitějších, nejhorlivějších zastánců chudých, nemocných a uražených !To by snad už příliš bilo do očí! Uvidíme, jak pan Jiří nakonec z téhle šlamastiky vycouvá. Tipnul bych si, že Kateřina Brožová tu atraktivní nabídku s díky odmítne. Nic jiné ji asi nezbude!

Vždyť představitelé ČSSD, kteří tak populisticky surfují na vlně lidské solidarity, sociální spravedlnosti, budou mít i tak co dělat, aby na přetřes nepřišly ty jejich často dublované příjmy, a nejrůznější drahé hračky, kterými se s takovou samozřejmostí obklopují.

To transparentní pokrytectví prezentované paní Brožovou, by možná nepřehlédli ani ti nejpitomější voliči...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skeptik Skeptik | E-mail | 6. května 2009 v 9:37 | Reagovat

Chválím fotografa, musí mít postřeh když tuto dámu sehnal oblečenou. Přece i na své desce byla úplně nahá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama