ZA ZVÝŠENÝ PROTICIKÁNSKÝ EXTRÉMISMUS MŮŽE UHL, KOCÁB, ALE I VÁCLAV HAVEL

27. dubna 2009 v 15:40 | PETR POKORNÝ |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Spojme se my, slušní "gadžové" se slušnými Romy proti cikánům! Žádejme právní potrestání nejenom zlodějských cikánů, ale i jejich podvodných pomahačů zločinu!

Za zvýšený proticikánský extremismus může Uhl, Kocáb, ale i Václav Havel

Lži a podvody těchto rádoby humanistů vedou skutečně ve společnosti k radikalizaci. Je však nutná? Proč se najednou rojí různé humanitární organizace, které se lepí na penězovody vládních agend a řeší, co nevyřeší, hledají, ale nenajdou a opět hledají, aby se nic nezměnilo? Je známo mnoho případů hasičů, kteří zapalovali stohy či domy, aby mohli hrdinně hasit požáry. Jsou Kocáb a jemu podobní stejně duševně choří? Pomožme slušným Romům, aby za "Kocáby" netrpěli!

Co je pozitivní diskriminace jiného v tomto případě, než napomáhání zločinu a zločincům proti společnosti slušných a svobodných občanů?


Je pravidlem, že řešení složitých otázek nebývají jednoduchá. Je to pravda v tomto případě?

Často se mnou do práce jezdí dva Romové. Pracují u nějakých pražských služeb. Jezdí v čistých montérkách už několik let a nikoho nenapadne, že jsou jiní, nenormální, podúrovňoví... Jsou prostě jako my, slušní a bezkonfliktní a nezapáchající. Pokud nastoupíte na tramvaj na Smíchově, vlezou večer do tramvaje zdraví (fyzicky) bezdomovci se psy, zapáchající a sprostí. V Matiční ulici se museli kvůli Uhlovi a jemu podobným vystěhovat dlouholetí řádní občané, a nepřizpůsobiví cikáni založili ghetto. Když se jim tam přestane líbit, založí si ghetto zase někde jinde a slušní Romové či bílí starousedlíci zase musí vypadnout. V Ústí, Litvínově, Chánově či jinde - přijedou loupeživí cikáni, vydrancují, vykradou a zdevastují vše, co jim přijde pod zlodějské ruce a za pomoci Kocábů a dalších politických podvodníků se stěhují a drancují opět dál.

Proč má trpět Rom, bílý starousedlík a ještě být okraden Kocáby či dalšími ?

Normální člověk si řekne: když někdo něco zdevastuje, ukradne či zničí, má být náležitě právně potrestán. To je pochopitelné jak podle zákona, tak podle bible, či koránu. To však neplatí pro pseudohumanitární pracovníky a pseudohumanitární politiky či grantové vládní přicmrdovače. Jejich názor je takový: pokud se takováto tlupa objeví ve vašem okolí, otevřete byty, kasičky a peněženky, dejte jim, co si přejí a pokud se vám jejich řev a okrádání nelíbí, sypejte se jinam!
Je jasné, že po těchto názorech se nejenom obrací žaludky, ale zvedá se i bezmocně pěst!
A když novinář Urban vyloženě v televizi v pořadu p. Jílkové útočí na občany, chtějící dělat právní cestou pořádek, útočí na starostku Řápkovou a dokonce odmítá tu, která žádá, aby příspěvky na bydlení se využívaly na bydlení a nikoliv na chlast a drogy a nikdo Urbana, Uhla, Kocába a další nepotrestá, extremismus je na světě. Je i jasné, že lidská spodina, za normálních okolností odsouzená k odsunutí na okraj společnosti, dostává rázem mandát na řešení otázek, ve kterých zklame stát, vláda, potažmo její zástupci - policie a justice!

Je jasné, že domobrana a Dělnická strana dostává mandát k řešení otázek, které by jinak nedostala. Je jasné, že lidé věří, že Dělnická strana či fašistické organizace nastolí pořádek, odejdou a Romové a bílí budou zase slušně žít bez strachu a utrpení. Ale kam s loupeživými a drancujícími hordami?

Žádejme stát, aby potrestal především přiživující se Kocáby, Urbany, Uhly a organizace na lidském neštěstí.

Spojme se všichni slušní bez rozdílu pleti, rasy či náboženství a donuťme podvodné politiky či organizace, aby se právní cestou zodpovídali za své činy!

Spojme se všichni slušní bez rozdílu pleti, rasy či náboženství a donuťme právní cestou raubířské bandy, aby dodržovaly zákony stejně jako my!
Protože svoboda a právo má být základem společnosti pro každého stejná bez rozdílu rasy, pleti či náboženství!

Nebo snad zrůdně čekáme další těžká ublížení či smrt na nevinných obětech, aby se nám zvedal adrenalin?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama