TRAGÉDIE POZITIVNÍ RASOVÉ DISKRIMINACE III.

21. dubna 2009 v 15:42 | KAREL KŘÍŽ |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Mediální hysterie zavládla nad případem zapáleného domu ve Vítkově. Z novinových článků, rozhlasových zpráv, televizních šotů i internetových serverů se dozvídáme, že Češi jsou národ extrémistických rasistů, kteří pomocí vyholených vyslanců pořádají pogromy na pokojné, více či méně přiopálené, spoluobčany, přežívající ve svých polovybydlených domech bez vody a elektřiny, jejichž jediným zdrojem obživy je tvorba populace dotovaná ze státních sociálních dávek, neboť nelidský systém jim k jiné činnosti neposkytne dostatek vzdělání.
Spousta "spravedlivě" rozčílených humanistů již předem zná tedy i viníka otřesného činu, jehož nejtragičtější obětí je dvouletá dívenka bojující o život v ostravské nemocnici. Samozřejmě, že zbabělý a primitivní akt vhození zápalné láhve do domu plného spících lidí je třeba odsoudit, pachatele najít a co nejpřísněji potrestat. Lidská troska, která se neštítí vykonat popisovanou akci, v jejímž důsledku mohou umírat bezbranné děti zasluhuje trest nejtěžší a mimořádný. Podobný trest by však zasluhovali i ti, kteří již dopředu pachatele "znají" a svými pseudomyšlenkami rozeznívají strunu rasismu a extrémismu celé společnosti.

Co když je všechno trochu jinak? Co když není vrhačem Molotovova koktejlu onen bájný vyholený mladík s vytetovaným hákovým křížem na krku? Co když byla rodina obětí lichváře stejné barvy pleti jak to z určitých náznaků vypadá? Kdo opravdu odpojil vodu a snad i elektřinu v domě? Nebyla jenom neplacená? Pokud ano, obžaluje někdo vodárenskou firmu? Komu co udělal otec malé Natálky, že je na něj uvalena vazba? Nevystavil nakonec svoji rodinu tomuto nebezpečí hlavně on sám? Pohyboval se ve společenských kruzích, kde tento způsob vyřizování účtů je brán jako normalita?


Otázek mnoho, relevantních odpovědí málo, humbuku o rasismu a krvelačných bílých občanech přehršel. Mne osobně to uráží. Uráží mne pánové Kocábové, Urbanové, Uhlové a jim podobní, kteří kydají špínu na celou negativně diskriminovanou společnost pracujících lidí, kteří celé toto divadlo svými daněmi platí. Je totiž nad slunce jasné, že nikoliv jedinec, který se odváží podivit nad životním stylem některých nepřizpůsobivých je rasistou. Rasismus i extrémismus sem zanášejí hlavně výše jmenovaní a jejich spolky či ministerstva, neboť obhajují neobhajitelné a vinu za tento stav přisuzují lidem, kteří si dovolují na toto poukázat.

Proč se tedy všichni pseudohumanisté diví průvodům DS a podobných organizací? Proč se při těchto akcích pořádají policejní manévry jak při vypuknutí občanské války? Je to jen akt čistého populismu a potvrzení bezvýchodnosti situace. Na jedné straně vadí údajná oslava narozenin masového vraha Hitlera a na druhé straně se tleská obhájcům masového vraha Lenina v parlamentu či obhájce masového vraha Stalina může bez ostychu kandidovat do europarlamentu. Společnost je neskutečně pokřivená a paranoidní. Fotbalista Horváth zvedne ruku k uklidnění fanoušků a je nacistou hodným nejpřísnějšího potrestání, zatímco soudruh Filip pod praporem se srpem a kladivem na 1. máje beztrestně vypočítává klady osobnosti svého předchůdce Gottwalda pod ochranou naší policie. Kde to jsme?

Nejsem žádným nakrátko ostříhaným obdivovatelem Adolfa Hitlera. Fašismus i komunismus se mi příčí, stejně jako nelidský čin spáchaný na malé rómské holčičce. Nevím však, zda by konečně nebylo lepší naše rádobyochránce diskriminovaných poslat do háje. Jejich konání v tyto dny to jen potvrzuje, neboť oni jsou těmi největšími extrémisty a rasisty. Všiměte si v této souvislosti i činnosti "ultrahumanistické" Antifa při posledním "společenském" shromáždění. Kdo se chtěl prát, kdo chtěl ničit, kdo křičel sprostá hesla, kdo se prostě choval jako primitivní hovado? Kdo tedy, spolu s předsedy různých dotovaných spolků, vyvolává vášně a kdo to ještě hloupěji komentuje na politické scéně? Kdo tlačí policii k rychlému nalezení bílého holohlavce v případu Vítkov?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama