PODÍVEJTE SE, JAK MUČÍ KRÁLOVSKÁ RODINA S.A.E. (VIDEO)

29. dubna 2009 v 18:33 | JAN WERNER |  POLITIKA
Waterboarding? Štěkání psů na vězně s pytli na hlavě na Guantanámu? Skandál z irácké věznice Abú Grajb? Ale jděte! Tomu říkáte mučení? Člen královské rodiny Spojených Arabských Emirátů, Šejk Issa bin Zayed al Nahyan, bratr korunního prince Šejka Mohammeda, Vám názorně ukáže, jak se správně mučí.Úvod článku jsem pojal poněkud nadneseně, každopádne v momentě, kdy shlédnete níže přiložené video s reportáží stanice ABC, na které jsou záběry z videokazety, zachycující mučení v podání člena královské rodiny, které se ze SAE podařilo propašovat, úsměv ze rtů Vám nejspíše zmizí.

Ještě, než se na video podíváte, pojďme si nejdříve projít, co uvidíte. Vzhledem k tomu, že záběry na pásce jsou skutečně extrémní, nezveřejnila ji ABC celou. Pojďme tedy popořadě. Celé video se odehrává na šejkovu pouštním ranči - vidíme muže, svázaného, jež klečí v poušti. Poté přistupuje muž s kulometem a začne střílet kolem něj. V další části již přitvrzuje - člen královské rodiny spolu s členem královské policie muže přimáčknou na zem a zatímco policejní důstojník mužovi drží celé tělo, člen královské rodiny se mu do pusy snaží vtlačit co nejvíce pouštního písku.

Na dalším záběru přituhuje - muž je obestoupen zhruba pěticí mužů, kteří ho drží, a šejk Issa bezmocného muže bičuje. Další záběr - šejk si do rukou bere kus dřeva, do kterého jsou zaraženy hřebíky. Přátelé tohoto člena královské rodiny muže drží a také vidíme, že muž má odhalenou zadní část těla. Právě do hýždí pak míří Issovi údery. To ale není zdaleka všechno. Poté, co má muž zadní část těla zcela zakrvácenou od způsobených ran, šejk mu do nich sype sůl.

Snad nejhorší scéna se nachází na úplném závěru pásky. Šejk si nasedne do svého luxusního terénního mercedesu a muže několikrát přejede. Událost je už nějaký ten týden stará, vězte však, že proti šejkovi dosud nebylo vzneseno žádné obvinění. Ba co hůř - na oficiální dotaz stanice ABC odpovědělo ministerstvo vnitra SAE v tom smyslu, že vládní zpráva se shodla na tom, že byly dodrženy všechny pravidla a procedury policejního oddělení. Neuvěřitelné. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skeptik Skeptik | E-mail | 7. května 2009 v 17:13 | Reagovat

je načase zjistit, že naše civilizace vlastní i takovou věc jako B-52

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama