KOCÁB U JÍLKOVÉ ...

3. dubna 2009 v 15:33 | RADEK PROCHÁZKA |  MULITULTURNÍ SOUŽITÍ
Pan Kocáb ve včerejším pořadu ČT Máte slovo opět prokázal, že je muž na správném místě. Kdo sleduje práci Ministerstva pro lidská práva delší dobu, zjistí totiž, že to je banda extrémistických pomatenců, utopistů, tlučhubů a vyžírků. Jeho včerejší "výstup" s dalším psychopatem jménem Jan Urban byl doufám vůbec poslední mediální křečí na cestě do politického záhrobí.
Tito dva exoti by si měli uvědomit, že včerejšími bláboly urazili 90% slušných lidí v této republice. To jim jde dobře. Když však dostali otázku, jak by situaci řešili oni dva, začali blouznit, jak kapřík lapat po dechu a vrchol všemu nasadil tatrman Kocáb, když začal něco vykřikovat o jakýchsi tabulkách.

Ano, to je ten Váš způsob politiky! Tabulky, bláboly, ale hlavně mít pěkný plat a žádnou odpovědnost.
Naproti tomu projev primátorky Chomutova Ivany Řápkové (ODS) byl kultivovaný, nenechala se zbytečně vytočit a nádherně oba pány stírala. Předkládala jasná opatření a řešení letitého problému, proti kecům a jednoznačným lžím. Pánové, dostali jste pořádnou lekci a to je dobře.
Pro Kocába ještě speciální vzkaz: Primátorka tě vyzvala, abys zrušil ministerstvo do konce měsíce, v případě, že nezačneš něco dělat. Je sice hezké, že se předpověď naplnila a vláda padla, tedy i tvoje ministerstvo, ale bylo by mužnější, kdybys rezignoval sám a nenechal to na svých zelených kolegyních Zubové a Jakůbkové.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama