KÁČA TOPÍ BOIMASOU, DIVÁCI SE NA TOM PASOU

4. dubna 2009 v 11:01 | JIŘÍ HEŘMÁNEK |  POLITIKA
Přiznávám, že jsem Jana Krause vůbec neměl rád. Pokládal jsem ho spíše za politického agitátora než za moderátora nebo "baviče". Způsob, jakým nahrával svým favoritům a jak naopak hosty z protivkého tábora koupal, byl zcela neudržitelný.

Takže, když včera nastoupila "na parket" Kateřina Jacques, kterou pro způsob, jakým naložila s nepohodlným policajtem, interně nazývám Káča Terminátor, tak mi bylo hned jasné, že tentokrát to zase bude Krausovo přihrávání na politické smeče.
Ale to jsem se setsakramentsky mýlil...

Jan Kraus patrně usoudil, že dělat politickou agitaci je sice dobré, ale být slavný a bohatý je lepší. Takže je docela možné, že nyní je již objektivnější, ale já to potvrdit nemohu, protože jsem večer u maminky viděl pouze jeden díl jeho třeskuté šou. Byl sice jediný, ale zato velice výživný.
Moje maminka, která se vloni v plné duševní svěžesti dožila 85 let a toto podnělí bystře oběhla finančák, sociálku i zdravku při sledování "Káči Jau Jau" málem smíchy spadla ze židle kdyby ovšem pořad nesledovala z letité kožené klubovky, kterou jí kdysi můj siamský kocour Mikeš silně poškrábal.


Nechci dělat hloupé vtipy na blondýny, takže neřeknu, že Káča na otázky Jana Krause koukala jako blbá blondýna. Nicméně řeknu, že když se ji moderátor optal, co to vlastně je biomasa a jan se s ní topí v kotli, tak zírala jako čerstvě vyoraná myš. Sice jí to slušelo, ale vypáčit z ní odpověď Jan Kraus nedokázal. Bylo to opravdu skvělé a divím se, že to Bursík nedokázal nějakým způsobem zarazit. Třeba má také svého Dalíka:-)

Káča Jau Jau, pravým jménem Kateřina Jacques, rozená Pajerová a nyní neprovdaná Bursíková, je krásnou ukázkou současných "zelených" politiků. Hovoří, ale nevědí o čem. Nechci si neustále třepit pysk o nesmyslnosti větrných a solárních "elektráren", řeknu k tomu jen jednu větu. Elektrárna je takové zařízení, od kterého si kupujeme elektřinu, když jí potřebujeme a nikoli, když se podmínky okolo elektrárny vzchopí a ona nám začne elektrickou energii vnucovat v době, kdy ji vůbec nepotřebujeme ba, kdy nám dokonce může rozbourat elektrorozvodnou síť.

Tak to jsem ale zvědav, jestli voliči vykopnou tu Káču do Bruselu:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama