HYENO PROMIŇ, TY TAKOVÁ NEJSEŠ

17. března 2009 v 16:54 | STANDA 01 |  POLITIKA
Včera se stalo pár věcí, které mne přinutily dlouho nespat a přemýšlet. První z nich byla těžká autonehoda poslance ODS Hinka u nechvalně proslulých Nažidel na Českokrumlovsku a jeho následné hospitalizování s těžkým zraněním, druhou věcí je kauza bývalého poslance za ČSSD Wolfa, takzvaného přeběhlíka. Napadlo mně, že Paroubek nyní, jestliže je tím, za koho ho pokládám, totiž bezpáteřným lumpem, se musí potřistašedesátéprvé pokusit vyjádřit nedůvěru vládě. A sotva dnes rozsvítím počítač - prásk - je to tady. Nezklamala, hyena.

Takže pan bývalý přítel Wolf . Před listopadem 1989 aktivní člen KSČ, po listopadu 1989 aktivní člen ČSSD, dokonce poslanec. Během svého poslancování za ČSSD dokázal přes svou firmu UT 2002 (pravděpodobně rok založení, jaká podivná shoda s letopočtem parlamentních voleb, které vyhrála ČSSD) rozkrást v období let 2002 - 2006, tzn. za vlády sociální demokracie, větší část z jedenáctimilionové dotace, kterou jistě pouhou shodou okolností od této vlády získal. Jak je to možné? To nikdo z ministerstva životního prostředí nekontroloval čerpání té dotace? Asi ne, protože kdyby to kontroloval kupříkladu žák osmé obecné, muselo by ho trknout, že jeden člověk nemůže být v jeden den na několika místech v Evropě zároveň. I když....zázraky se dějí a já vím že ČSSD jich schopna je! Pro blaho lidu vše! Druhá možnost, pro mě pravděpodobnější je ta, že čerpání kontrolováno bylo. Ale tak nějak přátelsky, po soudružsku. Něco já, něco ty, něco Franta ze Lhoty. Však to již přesně vystihnul přítel Dryml svou okřídlenou větou: "však na tej hromádce taky musí něco zbejt pro ty lidi". No nic, stalo se a po nástupu ODS do vlády všechno ruplo. Od té doby se datují peripetie exsoudruha a expřítele Wolfa. Patrně přijde o poslanecký mandát. Já osobně si myslím, že o něj měl přijít už dávno, stejně tak jako o všechen neprávem nabytý majetek a svobodu. Pozdravujte v lapáku, soudruhu, mám radost.

Poslanec za ODS Hink. Měl včera vážnou autonehodu a je s podezřením na vnitřní zranění, na zranění páteře, trupu a končetin hospitalizován. V jeho případě nelze učinit nic jiného, než mu popřát brzké uzdravení, aby všechno dobře a bez následků dopadlo.

A tady a teď se v celé nahotě projevuje lidský hyenismus přítele Paroubka a jeho až chorobná touha po moci. Využít toho, že je p.Hink hospitalizovaný, tzn. že koalice je o jeden hlas oslabena a konečně vládu svrhnout. Úmyslně píši - o jeden hlas. Protože poslanec Wolf stále mandát má a tím pádem hlasovat může. Zatím. Scénář bude asi takový (přítel Zeman promine, že mu fušuju do řemesla), že ještě před hlasováním o nedůvěře se bude hlasovat o zániku Wolfova mandátu, to patrně projde a hned vzápětí padne vláda. Pokud se ovšem komunisté opět nezachovjí slušně a nevypárují ho. Ale divil bych se, po tom minulém Zaorálkově zupáckém seřvání Filipa.

No nic, padne vláda. Co se dá dělat. Co naplat, že jsme jeden z mála států, které se s krizí vyrovnávají nad očekávání dobře, že zrovna předsedáme EU a vedeme si rovněž velmi dobře....Nic z toho Paroubka nezajímá. On chce to své a basta. Kdysi jsem ho nazval sebestředným sobcem. Teď to měním - je bezpáteřný sebestředný sobec. Jen mi něco našeptává, že se pravděpodobně bude po předčasných volbách dost divit. Češi jsou všechno, jen ne hlupáci a : kdo chce víc, nemá nic.

No nic, dám si panáka a budu doufat, že si zase nezlámu žebra.
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama