KLAUS V DAVOSU: MÁ PRAVDU

1. února 2009 v 15:26 | JIŘÍ HEŘMÁNEK |  POLITIKA
Šílenství, které zasáhlo svět s "globálním oteplováním" nemá obdoby. Spousta politiků a vědců zjistila, že tímto způsobem se dají vysekat pěkné politické a hmotné výhody a tak to činí.
Není to nepodobné šílenství ČSSD se zdravotnickými poplatky. ČSSD zcela popřela regulační smysl zdravotnických poplatků a udělala z nich jakési referendum o sociální spravedlnosti.
A je naprosto jasné, že všichni, i ti "obdarovaní" zaplatí za trest v budoucnosti daleko vyšší daně než kolik kdy na poplatcích mohli ušetřit. Na poplatcích mohou ušetřit stokoruny, na daních ale zaplatí tisícikoruny navíc..

Tak ovšem funguje davová psychóza a šikovně vedená propaganda. Velekněz globáblního oteplování Al Gore, který sám pro svůj větší osobní komfort a pro svoji vlastní egoistickou spotřebu promrhá více energie než středně velká africká vesnice, kázal své bludy s neobvyklou drzostí. "Spočetl", že hladiny oceánů a moří mohou stoupnout až o šest metrů. A aby show byla působivější, vypůjčil si k tomu vykozdvižný vozík a dělal se svými lživými údaji publiku kašpara.
A když se dokašpařil až k Nobelově ceně, tak svoji show stáhl z programu, ale zcela lživý ůdaj o zvýšení hladiny o 6 metrů nechal bez většího dementi. Snad něco zamrmlal ke své ekologicky tělnaté postavě, ale nikdy to tvrzení řádně neodvolal. A tak je to se všemi katastrofickými tvrzeními. Začalo to Thomasem Malthusem, pokračovalo levičíckým Římským klubem až po současné levicové "globálně oteplené" souznění po obou stranách Atlantiku.


Tragédií zvolení Baracka Obamy, míšence černocha a bělošky, který má k Aforameričanům asi tak blízko, jako já k anglickým lordům, americkým prezidentem, není odlišná barva jeho kůže, ale jeho levičácké názory. Nyní má tedy tato ideologie dvě pevné podpěry: USA a EU a to je extrémně nebezpečné. Nebude trvat dlouho a bude se zakládat "Světové RVHP" a "Světová plánovací komise" tak aby byla svoboda podnikání naprosto okleštěna. Garant této svobody, USA, se díky zvolení Obamy staly jejiím největším ohrožením.

Obamovy první kroky ve funkci to zcela potvrzují a mám obavu, že z ideálu Spojených států amerických, kde každý může svobodně jít za svým cílem, toho brzo moc nezbude a levičáci od Brusel až po Washington a L.A. budou konečně tančit své vítězné tanečky. Co se nepovedlo dogmaticky vedenému SSSR, to se povede "demokraticky" vedené EU, ve které je každý, jen trochu odlišný názor potlačován a vysmíván.

Tato organizace úmyslně vysílá své "emisary", aby provokovali a ponižovali hlavu cizího sátu a to s jediným, zcela jasně definovnaým cílem: Názory, které jim jsou nepohodlné a ohrožují jejich touhu po absolutní moci nad kontinentem, zašlapat do země. Tuto touhu, která je všem socialistům dána do vínku, lze jasně vidět jak na národní úrovni u dua Paroubek - Rath, tak na nadnárodní úrovni u socialistckých typů jako Cohn-Bendit a Schulz, přičemž známému pedofilnímu anarchistovi tímto označením ještě velmi lichotím.

A co se krize týče, tak v krizi uvěřím až tehdy, až nebudou televizní zprávy plné reportáží o skvělých lyžařských podmínkách na horách a až budou cestovní kanceláře hromadně hlásit úpadek. Do té doby to považuji za periodický pokles ekonomiky, který bychom měli přežit v rozumném zdraví, aniž by levicově orientované vlády prováděly draha a nesmyslná opatření. Ostatně již zmíněný herec a manekýn Obama, který své prezidenství získal hlavně svým hlubokým sonorním hlasem, kterým pronášel nesplnitelné sliby, v techto opatřeních vyniká a bude krušnou povinností jeho republikánského následovníka vysekat USA z toho marasmu. Pokud to ovšem vůbec bude možné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama