ČSSD - BORDEL NAD BORDEL

12. února 2009 v 10:16 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
Prostituce byla vždy doménou organizovaného zločinu. V Americe se jí chopila italská mafie importovaná do Ameriky s italskými přistěhovalci. U nás ji ale neorganizují zločinci sledovaní FBI a pravidelně vsazovaní do šatlavy, ale ctihodní a významní členové ČSSD a jejich přátelé.
Jako například rodinná přítelkyně bývalého Sociálně demokratického předsedy vlády Stanislava Grosse, Libuše Barková - trestně stíhaná rovněž za pojistný podvod - jež provozovala a vlastnila Pražský bordel Escade. Když Libuše Barková byla policií odposlouchávána kvůli podezření z obchodu se ženami, tak se zděšeným kriminalistům na sledovanou telefonní linku připletli tehdejší ministři vnitra a obrany České republiky (za ČSSD) se svými soukromými hovory. Jak jinak.

Agent StB a přítel Jiřího Paroubka, Bohumír Ďuričko tou dobou bytem věznice Pankrác, s obžalobou za vraždu mladého Kočky na krku, rovněž nestál ve svém hotelu Axa, pokud jde o prostituci stranou. Jako správný zločinec a ten koho velké myšlenky ještě většího Paroubka natolik oslovují, že chodí na jejich autogramiády. Nebo jak nyní vyšlo najevo, byl pasákem-pronajímatelem i Miloslav Mrština, předseda Sociální demokracie v Královehradeckém kraji.


"Byl to takový slušný podnik. Chodili tam slušní lidé - inkognito," vyznává se soudruh za ČSSD Mrština na webu MF Dnes ze svého "podnikání" v oblasti poskytování sexuálních služeb. Sice prý svůj podnik jen pronajímal - jako Libuše Barková, nejsou přece blbí a nenechají se zavřít za kuplířství, kam by ČSSD s takovou přišla. Měla by tolik významných členů v kriminále, už by nebylo nikoho kdo by bojoval proti proamerické loutkové vládě ODS. Ale nazýval to jak stojí ve výpisu "Masérskými, rekondičními a regeneračními službami, Poskytováním služeb osobního charakteru" i "Pořádáním kulturních produkcí, zábav a provozováním zařízení sloužícího zábavě", jako by se za něco styděl. Vždyť není zač. Když může takové věci provádět přítelkyně bývalého ministerského předsedy České republiky za ČSSD a upřímnost, nebo přátelé nynějšího předsedy ČSSD, tak proč by je nemohl provozovat někdo za ČSSD na úrovni krajů. ČSSD je proti jakékoliv diskriminaci.

A když se ctihodný člen ČSSD dostatečně napakuje penězi z prostituce, je třeba hampejz přestavět na hotýlek a za mnohamilionovou státní dotaci přidělenou ministerstvem Zdeňka Škromacha za ČSSD i od kamaráda ze sociálně demokratického kraje dodat opět solidnosti místa ideálního pro rodinné dovolené s dětmi, neboť stěny příliš nasákly neřestí a čpí to prodejnou láskou ze všech koutů. Tady nestačí jen přemalovat. V takovém případě se musí rekonstruovat od gruntu.

To se nám to přestavuje když stát, který vede ČSSD podporuje zaměstnanost. Tu se někdo podívá na to jak byl hostem a bavil se, konzumujíc masérské, rekondiční a regenerační služby, neboť hotýlek-bordel je doposud prošpikován kamerami, a potřeba boje s nezaměstnaností na Náchodsku je na světě. ČSSD dbá o lid. To je známo.

Pokud Zdeněk Škromach na stránkách MF Dnes říká, "V bordelu jsem ale nebyl, byl jsem tam přes den a to dívky zřejmě ještě nepracovaly", pak je možné, že si je natočili třeba jenom při provozování stranického školení, neboť onen sociálně demokratický nevěstinec nesl oficiální název: Školící Centrum Vyhlídka s.r.o.

A to by bylo aby se tam stranicky neškolilo.

I když každý tomu říká jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama