TRPÍ KOMUNISTÉ ZTRÁTOU PAMĚTI ?

3. ledna 2009 v 8:42 | MICHAL MARTIŠOVSKÝ |  HISTORIE
Komunisté určitě ne, zdá se mi ale, že ztrátou paměti trpí nejméně 10% obyvatel české republiky. Tolik mají stabilně komunisté voličů. Jak je možné, ze komunisté jejichž volební program je založen na nikdy a nikde nesplněných slibech, miliónech zavražděných a umučených, ekonomické a morální devastaci mají v CR 1000000 příznivců? Jeden z hlavních pilířů jejich ideologie svržení kapitalismu a nastolení komunismu, jak nasi komunisté historicky dopadli ve srovnáni s kapitalisty?

Po skončení druhé světové války se Československo relativně nepoškozené válkou vydalo cestou budování socialismu. Naproti tomu poražené a zdevastované Německo, navíc zatížené reparacemi vydalo cestou kapitalismu. Po 40ti letech budování vyspělé socialistické společnosti jsme se mohli mohli na výrobky západních kapitalistů dívat pouze do výloh obchodů. Paradoxně určených pro ty, kteří nám tvrdili, že západní ekonomika se se socialistickou nemůže soupeřit. Před válkou němci kopírovali konstrukce našich vozů světové úrovně, v polovině 80tych let nám s vývojem technologicky zastaralého vozu škoda favorit museli pomáhat Italové. U nás na něj ti movitější stáli fronty (ti opravdu zoufalí před prodejnami i stanovali). Německý, kapitalistou vykořisťovaný dělník si mohl vybrat z široké domácí nabídky z nejkvalitnějších značek světa. Zatímco němci mohli svobodně cestovat, naši zem komunisté obehnali dráty a stříleli každého, komu se z socialistického ráje zachtělo. V kapitalistickém Německu panovala občanská svoboda a demokracie, náš "demokratický" režim občany za kritiku zavíral. Pro komunisty byl náš západní soused nepřítelem, němci ač nemuseli pomohli desetitisícům při útěku z východního bloku.
Zatimco němci se se svou nacistickou minulostí dokázalo vyrovnat, naši občané dnes mohou legálně volit stranu, jejímž programovým cílem je likvidace režimu, který jejich existenci umožňuje. Jak hlasitě by naši komunisté protestovali, pokud by v německém Bundestagu zasedali členové NSDAP s programem znovunastolení nacismu, oslavovali fuhrera a koncentrační tábory označovali za "pochybení". Němci za své zločiny platí dodnes válečné reparace, cesi zavraždění bývalým režimem komunistům nestojí ani za omluvu. V Německu je propagace nacismu trestná, v parlametu CR sedí člověk, který jako vězeňský dozorce odpůrce režimu fyzicky týral. Rozdíl mezi komunismem a nacismem je 90 milionů mrtvých, "vyhrávají" komunisté. Komunistický režim nikde a nikdy neobstál, přežívající komunistické režimy jsou důkazem. Po desetiletí budováni komunismu je průměrný severokorejec o 7 cm menší než jeho jižní, kapitalisty vykořisťovaný jižní soused. Hladomor je každoroční odměnou a vláda učí občany jak upravovat trávu jako pokrm. Jižní Korea se řadí k nejvyspělejším státům světa. Severní, komunistická Korea pravidelně získává prostředky na chod země vydíráním jaderným programem. Kubánci nedokážou vyprodukovat dostatek potravin, vůdcové Činy a Vietnamu byli nuceni komunistický režim implantovat kapitalistickou formou ekonomiky. Když poprvé navštívil Chrusčov Spojené státy americké, měl možnost vidět jaký je životní standard průměrného, kapitalistou sedřeného americana. Nevěřil, označil to za propagandu.

O to lépe se vede komunistům parazitujícím na demokratické společnosti. Ač je cílem jejich ideologie svržení demokracie a to i za použití násilí - revoluce, bez skrupulí využívají jeji výhod a prebend. V roce 1997 zprostředkovali soudruzi Ransdorf a Filip prodej lokomotiv ČKD za 300 000 000 Kč do Vietnamu. Za zprostředkovaní naúčtovali ČKD provizi, v dolarech jak jinak. Oba tehdy pobírali nadprůměrný poslanecký plat o jakém se mohlo dělníkům z ČKD pouze zdát. Komunisté soukromé podnikání popírají, po nástupu k moci v 1948 pod záminkou znárodnění ukradli majetky všem svobodně hospodařícím. Jak je možné, ze představitelé této ideologie mohou pobírat provize za zprostředkované služby, tedy podnikat? Podle jejich komunistické ideologie by měla provize připadnout dělníkům z ČKD a ne v kapsách státem královsky placených komunistickým poslancům, kterým je navíc starost o dělnickou třídu hlavní ideologickou náplni. Kolika lety v nápravném zařízení by asi odměnil bývalý režim někoho, kdo by si za zprostředkováni odbytu socialistického výrobku požadoval úplatu?

Komunisté se vždy oháněli dělnickou třídou, ta je pro ně pouze rukojmím nikdy nesplněných slibů a prostředkem k získaní moci. Mohli se o tom přesvědčit všichni a všude, kde se jejich zvrácenou ideologii podařilo nastolit. Rozdíl mezi výkonností socialistické a západní ekonomiky se za 40 let budováni socialismu zvyšoval. Když jim došel dech, komuniste duchapřítomně režim sami rozložili, dnes úspěšně řídí a parazitují na tom současném.


Za 20 let se nám podařilo rozdíl mezi východem a západem téměř smazat. Česka republika je znovu ekonomicky vyspělou zemí, můžeme svobodně cestovat, systém se dokáže solidárně postarat o ty v nouzi, můžeme svobodně prezentovat své názory. I komunisté, ti v parlamentu současný systém soustavně kritizují. Za kritiku jejich režimu sedělo v komunistických žalářích tisíce lidí. Opravdu nechápu ten milión.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama