PAROUBEK NA HORÁCH, TOPOLÁNEK V PRÁCI

13. ledna 2009 v 16:19 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
"Jiří Paroubek si ho všimol. "Bol úplne pokojný, dokonca sa usmieval. Len na mňa upozornil manželku," opísal začiatok incidentu fotograf. O chvíľu však už počul za sebou rýchle kroky. "Stůjte! Tohle nemůžete!" začala po česky vykrikovať rodená Slovenka. Pristúpila k fotografovi a začala sa naťahovať za fotoaparátom. Chytila však iba jeho remeň a snažila sa dostať k záberom. Žiadala nevinné fotografie zmazať. "Držala ho a nechcela ho pustiť. Musel som jej remeň vytrhnúť, lebo inak by sme tam stáli doteraz," opisuje nepríjemné momenty novinár. Paroubková sa však nevzdávala. Začala sa vyhrážať privolaním SBS služby i polície, s čím fotograf nemal žiadny problém." Slovenský Nový čas o útoku Petry Paroubkové na jejího fotoreportéra 11.1.2008.

"Petra chcela silou-mocou odhaliť novinárovu totožnosť. Siahla preto do jeho reklama
vrecka, kde mal peňaženku s dokladmi. Našťastie sa k nim nedostala. A ako sa zachoval Jiří Paroubek? "Bolo mu to celé ukradnuté. Stál asi dvadsať metrov od nás a celé divadielko sledoval bez slov," uviedol reportér."
Pokračuje článek o incidentu, který má právě roční výročí. A tedy je třeba si slavné chvíle dovolených novomanželů Paroubkových a okamžiků po nich připomenout.

Zuřivá soudružka, členka Komunistické strany sociálně demokratické a zákonná novomanželka, dokonale asimilovaná v ČR neboť i na rodné hroudě hovoří při pokusu o krádež peněženky češtinou, a češtinou vyhrožující Slovenskou bezpečnostní službou o něčem svým chováním nechtěně vypovídá. Je to obraz nebetyčné drzosti plynoucí z náhlého spadnutí skrze postel sdílenou s velkým předsedou na vrchol české bolševické multimilionářské lepší společnosti a zaštítěné pocitem toho, že jakožto budoucí první dáma České socialistické republiky se smí chovat jako paní Elena Ceaucescová a o tom jak to mezi soudruhy chodí. Když už nezvládne to, že na základě novomanželské půjčky, kterou zajisté Jirka jakožto správný proletář čerpal na pobyt v Piešťanském pětihvězdičkovém hotelu Thermia Palace je vyfocena na procházce nikoliv po mostě ale po boku, pak přichází na řadu výhrůžky tajnými službami a pokus o násilnou perlustraci spojenou se snahami o uzmutí peněženky nebohého fotografa. Velký kormidelník je ale chytřejší. Stoupl si opodál a s celou situací neměl nic společného. Ovšem nic mu po návratu z odborářské rekreace v lázních nebránilo v tom aby se obouval do všech kdo stojí v cestě jeho vládnutí s komunistickými hrdlořezy s hulvátstvím jemu vlastním. Nejinak tomu bylo letos když byl Anděl-Paroubek na horách. Sebereflexi u něj nehledejme.

Jestli se i letos v Rakousku na závodní odborové zotavené odehrály pokusy o šmátrání v cizích peněženkách nevím. Ovšem po návratu se nám zrekreovaný Jirka ráčil projevit stejně jakožto po návratu z Piešťan svého času. E-mailové schránky novinářů byly zaplaveny Paroubkovým spamem v němž dal průchod všem svým frustracím vyplývajícím především z toho, že jej v první povolební debatě po parlamentních volbách nazval Mirek Topolánek poslancem. Kdo to viděl zaznamenal jakou hořkou slinu musel tehdy bývalý ministerský předseda Jirka zhltnout a zároveň zaznamenal neslyšnou přísahu o totální válce proti demokracii v tomto státě. Spojenecké útoky KSČM a ČSSD na všechny demokratické strany pokračují s cílem vyhladit je. Aby se Jirka mohl stát předsedou doživotně. Proto si umí představit i to, že naši vojáci plnící spojeneckou misi NATO budou staženi, včetně představ společného vládnutí s komunistickými vrahy. Co si umí představit ještě, to raději ani nedomýšlím.

Po kobercovém náletu bomb populismu v krajských volbách propagandou ráže á la Heydrich zaměřenou na to nejstupidnější co lze v člověku najít, Jirka nepřestává v palbě. V době kdy Mirek Topolánek přistává v Moskvě aby tvrdě pracoval, Jiří Paroubek si válí šunky někde v Alpách a napadá jej z postele za to, že by měl plynovou válku Ruska proti EU řešit osobně. Když dochází k rekonstrukci vlády a výměně ministrů vystřelí Jiří Paroubek, že pohrdá veřejností kvůli tomu, že ji nerekonstruuje a dle jeho dalšího výronu třídní nenávisti již 9.1.2009 sklízí české předsednictví "plody své dlouhodobě jednostranné a špatné zahraniční politiky, na kterou ČSSD upozorňovala".

Když před časem soudruh Paroubek hovořil o VUMListovi Vlčkovi jakožto o člověku, který má psychické problémy, nutně člověka po jeho mediální palbě po všem živém a demokratickém napadne, že ony problémy má nejenom Vlček. Jakoby to bylo v KSČSSD nakažlivé. Dryml je ozbrojen a nebezpečný a rýsuje se další autogramiáda. Paroubek píše na všechny strany nevyžádané e-maily naplněné jeho představami jakoby byl stižen stihomamem - toho poslance nám ještě osladí. Jediný z Komunistické strany sociálně demokratické kdo se jeví jako ten, že má všech pět pohromadě je Standa Gross užívající si tepla Floridy.


Ne každý má holt ty makléřské schopnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama