OBAMA? JEN SE Z NĚJ NEPOTENTO

21. ledna 2009 v 9:34 | PETR PAULCZYNSKI |  POLITIKA
Tak. Barack Hussein Obama byl inaugurován. Jeho inaugurace mi připomínala obrovskou pouť. Všichni jásají, jakoby přicházel spasitel světa. Vyléčí nemocný svět. Jeho program jsem sice neviděl, ale útržkovitě jsem zaznamenal:

* Propustí gaunery na Quantanámu (uvidíme co mu za odměnu provedou)
*Opustí Irák, ale ne Afganistán (a proč ne i ten, oni se stihnou pomlátit sami tam i tam)
*Vyřeší krizi(nalije peníze daňového poplatníka do soukromého sektoru ?)
*Bude řešit ortázky globálního oteplování(to je ten velký enviro byznys)
*Koupí dětem do Bílého domu nějaké psíky

Na nic dalšího si nevzpomínám. A přesto dva milionu Američanů včera v mrazu zfanatizovaně koukalo jak přichází mesiáš s heslem "Yes, we can". Až budou muset pro slibovaný ráj na zemi něco obětovat, uvidíme.
Ráj začal nejdražší inaugurací v historii . Stála jak jsem někde zaznamenal 125 milionů $. Inaugurace "nenáviděného" G.W.Bushe stála čtvrtinu. Levičák začal utrácet. Kde to ale skončí? ptá se bloger Hermánek.
Ross Hedviček, český emigrant (občas hodně kontroverzní) napsal-cituji:
"Masáž mozku průměrného voliče (čelme tomu, průměrný volič je osel) dosahovala během posledního roku neuvěřitelných rozměrů. Byl zvolen člověk naprosto nekvalifikovaný, zkorumpovaýn a vidíci svět z přísně marxistického hlediska.Takový černý hubený Paroubek (akorát bradavici má na opačné straně) - B. Hussein Obama. Černošské voličstvo se předhánělo ve volebních podvodech, jen aby ho zvolili, pod mylným dojmem, že Obama je černoch. Smutným faktem zůstává, že Obama je 50% běloch, 40 % Arab a pouze 10% černoch.

A co Obama přinese: Amerika už osm let trpěla nízkou popularitou v zahraničí, což ovlivňovalo řadu dalších věcí - včetně síly dolaru. Tato nízká popularita byla opět způsobena nenávistiímístních amerických levičáků-novinářů k Bushovi. Jejich opakované kydy o špatnosti Ameriky byly s radostí papouškovány idioty z Guardianu a Independent, o Respektu a Lidovkách ani nemluvě.

Ale co teď? Obama je prezidentem! Teď přece není možno pro americká media plivat a špinit prezidenta-marxistu, když ho napřed tak chválili, ne? Takže co se stane, že americká media budou chválit Obamu (a následně i Ameriku), evropští novinářští troubové to budou papouškovat a popularita Ameriky bude zase vysoko. Guantanámo bude správná věc a válka v Iráku ještě lepší, bez ohledu co novináři tvrdili loni. To byl prezidentem Bush. To bylo něco jiného."
Konec citátu.

Takže jak vidno ne všichni jásají. Počkejme si, co přinesou dny příští. Vzhledem k mechanizmům kterým se říkalo vojensko-politický komplex bych zase až tak výrazné změny nečekal. Jsem dalek vidět řízení světa očima tajných spolků. Ale že by pan Obama byl takovou spásou jak se nyní v euforii tvrdí taky nevěřím.
Počkáme. Uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vencca vencca | Web | 21. ledna 2009 v 9:42 | Reagovat

Mě je zcela upřímě šumák, kdo zrovna sedí u koryta. Jsem totiž politický ignorant :o)

A ačkoli nejsem feministka, radši bych tam viděla Clintonovou, to by teprv byla prča :o))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama