A CO S TĚMI ZMETKY ?

22. ledna 2009 v 15:32 | FILIP SKLENÁŘ |  TAKHLE U NÁS ŽIJEME
To zas Pražáci záviděj, jak se na Moravě žije, zasmál jsem se a (věda, kde to asi tak najdu) stáhl nejpopulárnější home video těchto dní Dirty Teacher vol. 1. Číslo jedna přidávám proto, že teď se dost možná se svými trofejemi vytasí i další žáčci: uvidíme. Podívaná to není rozmarná, jak jsem se těšil, spíš smutná a trapná. Pokud jde o mne, drtivou většinu štráchů kolem sexu považuji za pseudoproblém, který jen odvádí pozornost od skutečných společenských potíží: alkoholismu, gamblerství, silničního pirátství a tak dále. Řekněte si, že jsem libertin, ale jde-li o mne, ať si paní učitelka domlouvá každý den se všemi chlapci ze školy bukkake, mě to nedráždí. V zemi, kde v podvečerních hodinách běží reklama na hentai porno přibalované k dennímu tisku, si nemá cenu hrát na viktoriány.

Co mě naopak dráždí je grázlovství. Záznam onoho primitiva zachycuje, jak slečně slibuje, že si to nechá sám pro sebe. Naivita, samozřejmě; schopnost takovému slibu od takových dvou buranů uvěřit leccos napovídá o duševní mohutnosti oné diplomované specialistky. Ale slovo je slovo, marná sláva, a bývaly prý doby, kdy i muž měl nějakou čest, a slib daný v posteli se cítil zavázán plnit. Pokud ty doby skutečně existovaly, jsou nenávratně pryč. Slečna, která si během onoho "natáčení" skutečně vytrpěla své, je za svou nerozvážnost vytrestána dost.


Co ale s těmi zmetky? Právní metr zřejmě na takovou sprosťárnu není. Vylepit po celé republice fotky onoho vychrtlého chudinky, jak se připitoměle směje s poloshrnutým kondomem, zatímco partnerka utekla před jeho mileneckou neschopností, by bylo jistě fajn. Holky by aspoň věděly, s kým se nezahazovat. Jenže zákon nám zakazuje zobrazovat vychrtlé chudinky s poloshrnutým kondomem na místech přístupných dětem, třebaže já pořád nezjistil proč vlastně. Nezbývá tedy než doufat, že v řadách ctitelů rozmarné paní učitelky, které nejspíš budou poměrně početné, je i nějaká pořádná vazba, která oběma hochům rozmlátí hubu tak, že na to nadosmrti nezapomenou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama