ZA JIŘÍHO PAROUBKA A JEHO RODINU !

15. prosince 2008 v 15:55 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
"Národ, který se oněmi svrchu řečenými zásadami bude řídit, upadne již během jedné generace do stavu naprosté zhovadilosti." František Palacký o Komunistickém manifestu a komunistické ideologii.

Do čeho upadne národ řídící se komunistickým manifestem po několik generací jsme viděli před rokem 1989. Začne se odívat do montérek a vaťáků s rádionkou na hlavě a přivykne si jak na fronty na maso nebo na pomeranče, tak na všeobecnou devastaci a rozpad přičemž ještě devatenáct let poté, po tomto způsobu života bude vzdychat. Taková doba nutně přivádí na svět typy Jiřích Paroubků. Neomalené arogantní hulváty chorobně navyklé na absolutní moc bez špetky jakékoliv skutečné elementární slušnosti nebo zábran. Jeden den si dá takový typ svoji manželku coby Naděždu Konstantinovnu Krupskou po svůj bok pro masy když prosere volby a na druhý den ji vymění jako auto a nehne ani brvou když jej ta nová olizuje v přímém přenosu a raduje se jako pionýrka na prvního máje u tribuny s Husákem, neboť národ jenž do onoho stavu upadl se zvedl, vyleštil si gumáky, oprášil rádionky a odbelhal se rozlít rudooranžové tsunami touto zemí.

Severomoravská krajská koalice normalizačních kádrů, absolventů Vysokých škol komunismu z Moskvy a Bulharska, výsledek oné zhovadilosti (řečeno s panem Palackým i se mnou) vydala svůj první plod. O tom jací to jsou odborníci svědčí poslední záchvat, kterým plánují vyrvat třicet korun poplatku z lůna Wall Streetu a vrátit jej zpět hlady umírajícím a zuboženým proletářům. Je to zcela jednoduché. Ubožák nejdříve zaplatí Topolánkovým otrokářům závratnou sumu třicet korun a poté sepíše se zdravotnickým zařízením darovací smlouvu jímž mu nemocnice vrátí peníze zpět formou daru. Kolik bude navrácení symbolických třiceti korun stát, už soudruzi na Severní Moravě neřeší. To by jste po nich chtěli moc. To se v Moskvě nevyučovalo.Ani to není žádnou výjimkou. Stačí se podívat na Pražské angažmá nejvyššího z nejvyšších jenž pakuje současnou vládu pryč a chystá se vládnout - tak podívejte se, už něni som iba dáky ten poslanec. Čo bolo to bolo. Terazky zasa buděm hentým oným predsedou vlády. Jiří Paroubek nastoupil do své magistrátní funkce v roce 1998 při zadlužení Prahy ve výši 10 miliard Kč. Když ekonomický náměstek Prahy Jiří Paroubek za ministerského předsedávání Floridského Standy Grosse v roce 2004 přešel na ministerstvo pro místní rozvoj, zadlužení Prahy bylo čtyřnásobné - rovných 40 miliard Kč. Inu kdo umí ten umí. Praktiky se nezměnily.

Jak uvádí Martin Š.: "Ze jména Paroubek šla tehdy mezi zaměstnanci restaurací a hospod snad ještě větší hrůza a strach než ze jména Brežněv či Štrougal. Zatímco Leonid seděl v daleké Moskvě a Lubomír se zajímal o vyšší záležitosti, Jiří si na vás mohl kdykoliv došlápnout. Metody měl přitom stejné, ne-li horší. Přišel-li s milenkou, bylo vždy nejhůře. Jiří Paroubek tehdy prováděl s partou kumpánů spanilé jízdy městem. Obcházel pražské restaurace a v nočních hodinách i vinárny a dožadoval se jídla a pití zdarma pro celou partu. Jakmile jste neuposlechli, bylo jasné, že vás nemine obrovské manko v příštím vyúčtování a následné přeřazení do méně zajímavého povolání. S oblibou navštěvoval noční podnik Alcron nebo restauraci Pelikán. Jiří Paroubek tam jednou zavítal s nějakou vysokou černovláskou, asi milenkou. Paroubek chtěl udělat na dámu dojem a dožadoval těch nejdražších francouzských vín, která byla určena jen pro stranické papaláše od ministrů vlády výše. Když mému kolegovi pohrozil takovým mankem, že by jej mohli poslat do lochu i za rozvracení republiky, donesl mu tři láhve. Dvě si Paroubek odnesl domů."

Ale Martin Š. tehdejší zaměstnanec Pražského RaJ si zcela jistě vymýšlí a třeba ani neexistuje a tohle všechno si vymysleli stoupenci US radaru v ČR a váleční štváči - já jen prodávám jak jsem nakoupil. Pan Paroubek je bezúhonný občan a může mu to dosvědčit kde kdo. Především jeho přátelé. Jakým je třeba agent StB Bohumír Ďuričko, toho času ve vyšetřovací vazbě z podezření na vraždu. A může tohle svědectví rovnou nechat zaprotokolovat u nebližšího výslechu. Úřední váha takového svědectví je poté naprosto nezpochybnitelná.

A tak už nechávám dědu Paroubka myšlenkám velkého října a spolupráci s Komunistickou stranou, kterou plánuje uvést do vlády. Konečně vláda, která bude mít úroveň. O oné úrovni bývalý kolega ze závodu Prefa kde velký kormidelník též náměstkoval.

"Dělal tu dva roky šéfa ekonomického útvaru a nevzpomínám, že by ho měl někdo rád. Byl šíleně namyšlený a arogantní," říká jeho bývalý kolega Záviš Trtík. "Čišelo z něj pohrdání lidmi, kteří byli pod jeho úroveň."

A až přijde Jiří Paroubek spolu s Falmerem/Filipem na chuť velkému Uljanovovi/Leninovi přijde na řadu i humanismus, který dle každého komunisty obsahuje Leninovo dílo.

"Ochraňovat naši mladou republiku zavedením a prováděním tvrdých potlačení, odstranit všechny viníky, a podezřelé nebo ty, kteří by mohli být podezřelí, dát do koncentračních táborů, vytvořit rudý teror, potrestat smrtí všechny osoby pokládané za vinné a členy jejich rodin dát do koncentračních táborů k tomu účelu zřízených." - V. I. Lenin

Volte KSČSSD - mají řešení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama