PŘÍMÁ VOLBA NEBUDE

14. prosince 2008 v 17:20 | PETR VÁCLAVÍK |  POLITIKA
Došlo na slova Davida Rátha, který už v červenci měl obavy, aby přímá volba nevyhodila Paroubka z křesla

Po drtivě vyhraných volbách je divné, že ČSSD ( rozuměj Paroubek ) nemá sebevědomí a bojí se přímé volby. To proč Paroubek nemá protikandidáta svědčí jenom o tom jak se mu podařilo stranu spacifikovat a vymlouvat se na to, že je to drahé a nákladné je směšné, když sám prosazuje referendum o radaru tak taky nekouká na to jak to bude drahé.

Vlastně nám říká : "S ohledem na vynikající výsledek v říjnových volbách a také na to, že vlastně kromě stávajícího předsedy sociální demokracie není v tuto chvíli žádný relevantní kandidát, který by byl nominován... , se tato volba zdá být poněkud nadbytečná,"( zdroj IHNED. cz ). Tak, aby jsme se nedočkali, až bude premiérem sdělení, že prostě v republice není nikdo lepší než je on a proto jsou volby zbytečné a v rámci úspor bude premiérem ,,na furt".Nějak se zapomnělo jak byla ČSSD hluchá na varování, aby necpala peníze do automobilového průmyslu, protože je těch montoven a výroben už moc a až přijde krize tak to bude složité ustát. No a teď když je to tady tak jejich návrh jak z toho ven je nalít do toho další finance.

Jejich ,,soubor opatření" znamená progresivně zdanit všechny co si vydělají víc než je záhodno a také zavést novomanželské půjčky, zvýšit plat úředníkům a starobním důchodcům, zpomalit deregulaci nájemného a jako třešničku na dortu přijmout euro. To budou muset zvednout tu progresivní daň hodně vysoko, aby to všechno financovali, ale třeba vědí kde je zakopán nějaký poklad.

Tak s optimismem ke všem dalším volbám dokud to ještě jde, kluci se svým optimistickým úsměvem na nás už čekají a držte si kapsy !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama