OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB

29. prosince 2008 v 16:10 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA
"Jsem pokračovatelem politiky Davida Ben Guriona (první premiér státu Izrael), podle které Izrael nemá zájem na válkách. Pokud bude pokračovat příměří, bude klid. Pokud ho někdo bude porušovat, zasáhneme." Izraelský ministr obrany Ehud Barak.

Tak reagoval před časem Izraelský ministr obrany na výhrůžky Palestinské teroristické organizace Hamás. Organizace, kterou si Palestinci dobrovolně zvolili za státotvornou v posledních volbách. Samozřejmě, že na výhrůžky mohamedánských řemeslných vrahů oficiální a mediální svět nereagoval. Musí to totiž vypadat vždy tak, že ubozí mírumilovní Palestinci jsou Izraelci napadeni. Ani poté co na Izrael a jeho obyvatele začaly dopadat stovky raket Kaťuša vyráběných dle Sovětské dokumentace v doupatech, která se nyní stala cílem Izraelského letectva svět nereagoval. Jako už tolikrát. Jako už tradičně. Reaguje vždy až fotografiemi teroristů pobitých shůry IAF jakoby šlo o do zemdlení pracující rolníky. Což je vzhledem k arabské lenosti zhola vyloučeno. Světová média zamořená levicovými pošuky nikdy neukáží oběti islámského teroru. Je tomu tak už od dob kdy Jane Fondová seděla za mířidly protileteckého děla Vietnamských komunistů. Nemůžu si tedy pro lepší chápání těchto tradičních celosvětově mediáních postojů odpustit malou analogii.


Představte si Československo roku 1938. Nacistické Německo splnilo své hrozby v nichž tento stát neměl své místo jelikož byl zřízen v odvěkém německém lebensraumu a na Československo udeřilo. Rovněž jeho demokracie - byť jakkoli nedokonalá tak demokracie - byla trnem v oku nacistickému moři, které jej omývalo. Původně předpokládaný plán hladkého postupu skrze Králíky na Olomouc vedoucí k rozdělení státu a jeho následné okupace selhal. Dokonale vycvičená a vyzbrojená Československá armáda, která ví, že bojuje na život a na smrt se strašlivou ideologií obstála. V okolí pohraničního opevnění doutnají zbytky německých tanků. Jsou pohřbívání němečtí padlí. Zajaté oddíly Wehrmachtu s rukama nad hlavou směřují do zajateckých táborů ve vnitrozemí. Je dosaženo Československého vítězství kdy stát ubránil svoji územní integritu, ale v Berlíně Adolf Hitler slibuje pomstu a nekonečný boj. Československo musí být zničeno a jeho obyvatelé smeteni, otřásají se ampliony rozhlasových přijímačů. Na území Československa jsou tak vysílána vražedná komanda a jeho území je denně cílem útoků.

Odvetná akce Československého letectva mající za úkol zničit zbytky nacistické armády v německém příhraničí, která terorizuje Československé pohraničí neustávajícími dělostřeleckými přepady a útoky ze zálohy na civilisty je úspěšná. Svět je zaplaven obrázky zničených palebných stanovišť a domů sloužících jako štáby koordinující německé teroristické útoky. Salónní komunisté všeho druhu ožívají. V New York Times je na titulní straně obrázek mrtvého němce s titulkem: Stovky mrtvých po náletu Československého letectva na Glatz. Americký demokratický prezident Roosevelt žádá okamžitě zastavit palbu, Společnost národů volá po mírovém řešení a SSSR důrazně protestuje proti zákeřnému napadení svého nacistického spojence. Evropa odsuzuje Československo a nacistickému Německu zvyšuje každoroční finanční pomoc.

To je v hrubých obrysech této historické fikce a analogie stav v němž se většina světa nachází dnes. Když teroristé z Hamásu zasypali Izrael, který se již třikrát musel bránit muslimské invazi a třikrát zvítězil, stovkami raket tak svět mlčel. Jako vždy když je Izrael pod palbou. Když je Izraeli vyhrožováno šílenci indoktrinovanými muslimskou ideologií vyhlazením a jaderným holocaustem tak svět zase mlčí, nebo jsou jeho představitelé jakým je například Jiří Paroubek nepřesvědčeni a realitě Íránských balistických střel a vývoje nukleárních hlavic. Problém spočívá pouze v jednom. Ti, kteří jsou nyní pod palbou a leteckými útoky izraelského letectva mají jen jeden cíl - zničit Izrael a vyvraždit jeho obyvatele. Protože to říká nenávistná muslimská ideologie. Stejně to říkala i ideologie nacistická, jako komunistická, která vyzbrojila a vycvičila islámské teroristy neboť boj proti Izraeli je boj proti svobodě a demokracii. Jestliže nyní Evropská unie zasílá rok co rok miliardy euro Palestinským teroristům může je rovnou rozdávat neonacistům nebo Svazu komunistické mládeže. Cíle mají totiž všichni zmínění totožné. Vítězství té jejich jediné zvrácené ideologie. V ní svoboda, demokracie a národy za ně bojující nemají místo. Osobně jsem pro to aby o své muslimské teroristické bratry z Palestiny finančně pečovali jejich soudruzi ve víře, nikoliv aby to táhl Evropský daňový poplatník, z čehož je mi hanba. Ať některý z ropných šejků u šejtána, prodá pár zlatých kohoutků nebo sedátek ze svého WC a Kaťuše tak platí ze svého. Vydržovat si ty, kteří mě chtějí zabít. To může vymyslet jedině Evropský sociální demokrat.

Jestli lze na něco být vůbec opravdu hrdý v novodobých Československých dějinách pak je to skutečnost, že naši vojáci v roce 1947 stáli u zrodu IDF a IAF. Armády a letectva Izraele, který stojí v cestě musulmanským hordám k celosvětové dominanci. Jak rádi by nám řezali hlavy. Jen kdyby jim to Izraelská armáda anebo US army dovolila.

Don´t worry Israel, we stay behind you!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama