KSČM - ADOLF HITLER NÁŠ VZOR

31. prosince 2008 v 16:25 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  HISTORIE
"Pokud bychom měli v Týdeníku Politika následovat rasistické projevy izraelských rabínů, nutně bychom museli požadovat vystěhování všech Židů z Československa. To
jsme však nikdy nepožadovali, a ani v budoucnu nehodláme židovskou otázku takto
řešit. Usilujeme pouze o to, aby každý občan ČSFR byl při sčítání obyvatelstva
povinován zákonem přihlásit se ke své skutečné národnosti a aby všechny národ-
nostní menšiny, tzn. i židovská, měly práva a povinnosti úměrné jejich početnímu
zastoupení. Požadavek na veřejnou kontrolu židovského počínání je naprosto oprávněný historickými zkušenostmi s internacionální židovskou elitou."

To není úvodník z časopisu Der Sturmer, Juliuse Streichera, který za jeho vydávání a jiné zločiny v Norimberku okusil konopné oprátky z rukou desátníka americké armády. Je to výplod tiskového mluvčího Komunistické strany Čech a Moravy, Josefa Tomáše v jeho neonacistickém týdeníku Politika za jehož vydávání byl trestně stíhán. Tedy pro propagaci antisemitismu coby příznivec nacismu. Pochopitelně, že vzhledem k tomu, že žijeme v postkomunistickém státě tak jen podmínečně.

Josef Tomáš, zkrachovalý student normalizační žurnalistiky, kandidát na členství v Komunistické straně Československa osmdesátých let dvacátého století, okresní novinář a takzvaný osvětový pracovník. Od roku 1990 kontinuálně pokračující ve své práci pro stranu komunistickou a tedy i nacistickou vydáváním neonacistického Týdeníku Politika. Ale jak řekl nejvyšší soudruh Filip alias Falmer (jak stojí ve spise StB z dob kdy Filip udával) Josef Tomáš se OSVĚDČIL a tak si ho ponechají. Osvědčil se stejně jako bachař z Minkovic, Vondruška uplatňující gestapácké metody. Tím je násilí a sadismus páchaný na těch, kteří jsou v jejich moci. Koneckonců mít za svoji mediální tvář neonacistu je takovým vrahům velmi vlastní. Skrupule ani žádné jiné projevy lidskosti u komunistů nehledejme. U těch co plní hromadné hroby lidmi, kteří nevyhovují jejich ideologii je to nemožné.

Již od dob kdy němečtí komunisté spolu s nacisty společně odhlasovali vyjádření nedůvěry vládě von Papena a tedy tím i nástup nacismu včetně jeho nekontrolovatelné moci jsou si tyto dvě nejzrůdnější ideologie blízké bratrsky. Socialistickými vizemi, koncentráky a mluvčími počínaje a nacistickým antisemitismem a komunistickým bojem proti sionismu konče. Přičemž komunisté proti "světovému židovstvu" bojují doposud a nemůžou se dočkat Íránské nukleární zbraně a jejího svržení na Izrael.

Jako tenkrát když se mnozí OSVĚDČILI...

Ze právy očitého svědka jedné z mnoha poprav židů, která byla vykonána kdesi na Ukrajině.
"Stará žena se šedivými vlasy držela na rukou roční dítě a zpívala mu. Dítě spokojeně žvatlalo. Rodiče se na to dívali se slzami v očích. Otec držel za ruku asi desetiletého chlapce a mluvil s ním příjemným hlasem. Chlapec zadržoval slzy. Otec ukazoval na nebe, hladil ho po hlavě a asi něco vysvětloval. V té chvíli eseman v zákopu cosi zavolal na jeho kolegu. Ten odpočítal asi 20 osob a nařídil jim přejít za val nasypané zeminy. Dobře si pamatuji štíhlou černovlasou dívku, která šla kolem mne, ukázala na sebe a řekla: "Je mi 23 let." Obešel jsem val a zastavil se u hrůzného hrobu. Zabití leželi jeden na druhém, tak stísněni, že bylo vidět pouze hlavy. Jáma byla zaplněna do dvou třetin. Podle mého odhadu v ní bylo asi tisíc lidí. Na okraji výkopu seděl esesman s nohama spuštěnýma dolů. Na kolenou držel lehký automatický kulomet, kouřil cigaretu. Lidé popošli několik kroků dolů nad hlavy ležících až k místu, které jim esesman ukázal. Uslyšel jsem dávku výstřelů. Přišla další skupina. Lidé šli dolů, postavili se k předchozím obětem a byli zastřeleni."

Volte KSČM - mají řešení. To konečné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dizident Dizident | E-mail | 13. ledna 2009 v 20:56 | Reagovat

To teda koukám ten samý článek jsem četl v židovských novinách.Nevim proč čeští antikomunisté Pravý Blok strana co má hodné dobrých vécí prebírá články z židovského tisku.Být židomil to je snad horší než být komunista.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama