KDO SEJE VÍTR, SKLÍZÍ BOUŘI

27. prosince 2008 v 9:15 | KAREL ÁBELOVSKÝ |  POLITIKA
Tentokrát to Paroubek i Rath přehnali! Myslím, že šlápli do ... (však Vy víte), a ten "smrad", se teď "potahne za nima", všude kam se hnou. Oni to ještě nevědí, ale jsou již mimo hru, způsob jejich jednání z posledních dnů, jim vypálil na čela znamení : "Politická mrtvola!"

Je jedno jak dlouho to bude trvat, je jedno co od nynějška udělají, je jedno kolik lidí za nimi dnes stojí, od jejich posledních prohlášení mají na čele Kainovo znamení. Věřím, že když je něčeho moc, je toho prostě příliš. Ve své Bohorovnosti, ve své hlouposti, si tito dva neuvědomují, že svými siláckými a neústupnými postoji si sympatie nezískají. Lidé nezapomínají! Dnes je to pár set vojáků a několik tisíců lidí z jejich okolí, pár lékařů a úředníků, kteří si uvědomili, oč těmto dvěma jde. Zítra, to budou další, kteří si uvědomí, komu chtějí svěřit své osudy do rukou. Kdo je zneužil, pro své sobecké cíle.


Nakonec, si to uvědomí i jejich doposud mlčící, ale v podstatě slušní spolustraníci, či spolupracovníci (jsou-li jací), kteří zatím snáší jejich nadvládu. Scénář je stále stejný, od dob panovníků velkých říší, od dob Caesarových. I Ty, Brutte? Žádný strom neroste až do nebe, jejich pýcha je dostala. Cítí se silní, mají pocit, že mohou vše, zapomněli však na staré přísloví, nekřič hop, dokud nepřeskočíš. No přiznám se, že ač jsem je od samého začátku podezříval, netušil jsem, jak daleko jsou schopni zajít. Brát si jako rukojmí nemocné a později dokonce vojáky v nebezpečných misích? Nezaslouží si odpuštění, ani soucit. Alespoň ne do doby, kdy se nenaučí pokoře, zodpovědnosti, skromnosti a elementární slušnosti. Vystavení České republiky pochybám, znevážení jejího jména a nejvyšších hodnot, jakými jsou držení dohod a smluv, hájit čest a životy lidí, které jsem vyslal do bojů, do misií, vodit voliče za nos, to se nezapomíná! Jen to někdy chvíli trvá.

Jsem bytostně přesvědčen o tom, že lidé nakonec poznají a pochopí kde je pravda, a protože dav neodpouští, čeká je konec. Nežijeme ve středověku, a tak jim nic tak strašného nehrozí, pouze konec kariery politiků. Nevím jaký je dr. Rath jako lékař, ale myslím, že to bude mít i tak stejně těžké, pan Paroubek, je jako ekonom vyřízen. Přepočítal se i tentokrát! Už nyní ho studenti VŠE vyzývají k vrácení diplomu. :-) Zřejmě právem. Jó, kdo seje vítr, sklidí tak maximálně bouři. Tak už to na světě chodí. Není radno na staré pravdy zapomínat. Zvláště pak, když používám ty, jenž se mi zrovna hodí! Co jest psáno, to jest dáno. S čím kdo zachází, tím také schází. Lež má krátké nohy! Boží mlýny melou pomalu, ale jistě!
PS: Zdá se Vám to potrhlé? Ano, mně taky! Někdy stačí zlo pojmenovat, a ono zmizí samo. Někdy je potřeba, aby lidé takové zlo poznali, a zamezili mu. Tandem Paroubek - Rath, takovým zlem pro tuto zemi jsou! Co uděláme, počkáme až zmizí samo? Nebo sebereme zbytky zdravého rozumu a budeme si pamatovat, kdo a jak škodí nám Všem? Chtějí-li předčasné volby, dopřejme jim to, můžeme jim to předčasně spočítat. Třeba bude na chvíli klid, na opravdu důležité věci! Uvidíme, čas nám to ukáže! :- ))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 čarodějka tajemná s vysokou KARMOU čarodějka tajemná s vysokou KARMOU | E-mail | 9. ledna 2009 v 23:24 | Reagovat

:-) dooobrý !Taky mám dobrej blog ! By jsme to mohli dát třeba dohromady spolu co ? http://pokus.blog.idnes.cz/c/60370/Na-slovicko-pane-Cikrte.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama