CHRAŇ NÁS BŮH PŘED RUSKEM

29. prosince 2008 v 18:25 | TOMÁŠ JURČÍK |  HISTORIE
Výsledky hlasování o nejvýznamnějšího Rusa svědčí o tom, že Rusko je pro okolní státy, zejména jeho bývalé kolonie a satelity stále velkou hrozbou.


Skutečnost, že hromadný vrah, který počtem svých domácích obětí předčil Hitlera a je srovnatelný pouze s Pol Potem, který vyvraždil čtvrtinu svého lidu, obsadil v anketě třetí místo, svědčí o tom, že velká část Rusů stále ještě trpí mužickým syndromem, jehož typickým znakem je přirozená potřeba mít nad sebou tatíčka cara ve všech možných podobách.


Demokratizační snahy ruských demokratů, které byly nadějí pro moderní Rusko na konci 20. století, vzaly za své s nástupem bývalého vysokého tajného policisty
Putina do prezidentské funkce. Ve stejné době začaly v Rusku vznikat i tvrdé fašistické bojůvky nahánějící hrůzu především příslušníkům neruských národností.
Současná státní politika, omlouvající Stalinovy zločiny jako přehmaty a vyzvedávající jeho roli při budování sovětského impéria, by měla být jednoznačným důkazem, že ruský imperialismus nabývá znovu na síle a že je v zájmu všech zemí ukázat mu sílu a odhodlání nedopustit opakování jeho imperiální politiky z první poloviny minulého století. Neexistuje žádná záruka, že ruští fašisté nezneužijí zmanipulované masy k uchopení moci. Všelijaká hnutí typu antiradaru a ne základnám jsou pouze jeho pátou kolonou. Agresor slibuje mír, ale připravuje válku. Běda nepřipraveným!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama