ČEŠTÍ KOMUNISTÉ PODPORUJÍ ŘECKÉ NÁSILNÍKY

10. prosince 2008 v 15:14 | JAN ZIEGLER |  POLITIKA

Teror, pouliční výtržnosti a ničení majetku KSČM nevadí. Naši bolševici svoji podporou řeckým výtržníkům zveřejněnou v dnešních Haló novinách, kteří plení tamní krásná města, dávají najevo, že jsou jim dobré každé prostředky v boji o moc.

Je mi líto, že při konfliktu policii zahynul patnáctiletý chlapec, i když podle některých svědectví házel se svými kamarády kameny po policistech, ti po něm stříleli v sebeobraně a mladíka zabila odražená kulka. Je nyní na řecké justici, aby případ spravedlivě vyšetřila.Ovšem podpora násilníků, kteří terorizují druhé lidi a ničí jejich majetky je nepřípustná. Anarchistické hordy rozbíjejí obchody majitelům, kteří s nešťastným incidentem nemají nic společného. Připravují tak o živobytí obchodníky, kteří často těžce pracují na tom, aby své živnosti přivedli k rozkvětu. A teď přijde jakási tlupa výtržníků a jejich dílo je v troskách. To policie v žádné zemi nesmí tolerovat. KSČM však svoji podporou násilí opět dokazuje, že se vylučuje se společnosti slušných lidí a musí být postavena mimo zákon. Vždyť komunisté jsou schopni tolerovat i genocidu a vraždy, jen proto, aby se dostali k moci.

Když veřejná bezpečnost a lidové milice střílely u nás v roce 1969 do neozbrojených lidí, kteří v klidu a nenásilně demonstrovali proti sovětské okupaci, tak to bylo v pořádku, to bolševikům nevadilo. Když však řečtí strážci pořádku zasahují proti gaunerům, kteří vypalují domy a obchody, je to brutalita.

Ne, s komunisty je potřeba rázně skoncovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 standa01 standa01 | 10. prosince 2008 v 17:33 | Reagovat

Říkám to celý život.Bordel,anarchie,násilí,neshody,to je živná půda pro bolševika,tam se mu daří.On to dobře ví,tak proč nepřilít svou kapičku do ohně.Čím více se to bude mlít,tím lépe pro nás.Až se to uklidní,pak tam přijdem a budem říkat "jo,za nás by se to nestalo".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama