VRAH O MORÁLCE KÁŽE

5. listopadu 2008 v 16:51 | MIROSLAV VÁCLAVEK |  POLITIKA

"Ano a já jsem si se Šlajerem potřeboval vyříkat, co budeme dělat, když vyhrajeme volby. A já věděl, že se vyhrajou, protože jsem znal náladu lidí z venkova, kde jsem pobýval každý víkend. Znal jsem náladu těch lidí a věděl, že ta arogance Topolánkovy vlády skončí." Bohumír Ďuričko v rozhovoru na Seznamu o křtinách knihy knih Jurije Paroubka v restauraci Monarch a následné vraždě.


Vratislav Šlajer o němž vrah, agent StB a přítel Jiřího Paroubka Bohumír Ďuričko ve svém rozhovoru pro server Novinky hovoří a s nímž porcoval té noci moc, kterou si u KSČSSD zakoupili na finančních darech je sponzor KSČSSD štědře soudruhům rozdávající miliony. Nejenom pro stranu jako takovou, ale i pro její vrcholné představitele a jejich chorobné choutky. Jako třeba když takový nejvyšší představitel dostane chuť vydat knihu minut sama se sebou. Respektive knihu Minuty s Jiřím Paroubkem v níž je vůdce zachycen ve všech státotvorných pózách jaké si jen lze představit. Jak se druhdy vyjádřil růžovosvetrový Jiří: "Myslím si, že mě to má ukázat především jako člověka, aspoň pokud jde o ty texty." Jiří Paroubek (ČT Události 17.3.2007). Stejně jako měl Adolf Hitler svého dvorního fotografa-propagandistu Hoffmanna má i Paroubek toho svého. Čtyři kilogramy fotografií nafotil za Šlajerovy sponzorské peníze bývalý vládní fotograf Miloš Schmiedberger kdysi agenturně StB nasazený na Pavla Landovského pod krycím jménem - ta legrace - Fotograf. Netřeba snad podotýkat, že pochopitelně byl agent StB. To se samo sebou rozumí - to k osobám okolo Jirky patří už snad automaticky. Vrazi, zločinci, agenti StB. Ale jen potichu. On si pán fotograf u sockomoušského soudu vysoudil, že není. A když poté vrah se sponzorem choromyslných tužeb Jiřího Paroubka jímž se dává průchod na křídovém papíře hovoří o tom jak jeho přítelkyně rozhazuje statisíce ve Francouzské ulici (jak prozradil Ďuričko dále v rozhovoru) je to příznak sociálního demokrata. Lehce nabyl, lehce pozbyl. Z cizího se odjakživa dobře bere i rozdává.


Konflikt, který vznikl kvůli naprosto banálnímu nedorozumění jaké se slušným lidem ani nestává natož aby se kvůli němu vraždili jen napovídá s kým a kam po oranžové značce kráčí nyní česká republika. Ano tam.

O člověku vypovídají nejlépe jeho blízcí přátelé, které si zve na oslavy. V případě pana Paroubka nám žertovali vrah a sponzor Paroubkova kultu osobnosti o tom, že se již jednou sešli v Kubiceho zprávě a nyní se setkávají osobně u stolu na trachtaci knihy další a nové. Zda i ji platil pan Šlajer se zatím neví. Ostatně kdyby si onu Kubiceho zprávu pan Paroubek přečetl důkladně mohl osoby v ní zmíněné jen obeslat pozvánkou a ušetřil by si tak přemýšlení nad sestavou společnosti významných sockomoušů. Stejně se tam nakonec sešli úplně všichni v ní zmínění. A jak se na takovou povedenou vyšší společnost ba přímo honoraci sluší a patří, když skončila bylo o jednoho méně. Jak asi chutná Jiřímu pravý ruský kaviár, který dostal od Ďurička coby padarok. Snad mu nezhořkl střelným prachem. Jak asi voní Petře růže, které dostala rovněž rukou vraha. Snad ne krchovem.

No hlavně, že vrah a přítel Jiřího Paroubka nezapomněl ze své cely vzkázat sockomoušskému voliči, že vláda Mirka Topolánka je arogantní. Copak pán neví, že v kriminále ušetří za třicetikorunový poplatek jelikož vězni mají lékaře gratis a že je tak vlastně z tohoto kolotoče za jasné zítřky ven?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daduška Daduška | Web | 5. listopadu 2008 v 16:51 | Reagovat

Ahoj...hezuuu blog! nechces si poriet aj ty moj?? Dufam, ze sa ti bude pacit!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama