NEUVĚŘITELNÝ NÁTLAK EVROPSKÉ KOMISE

29. listopadu 2008 v 5:14 | TOMÁŠ JUBÁNEK |  POLITIKA
Pan Barroso v rozhovoru pro dnešní HN vyhrožuje České republice, neumlčí-li Václava Klause, může se stát druhořadou zemí. To je naprosto skandální.

Problémem Evropské unie je to, že její vedení, tzn. Evropská komise, je socialistické. To, co je v českých podmínkách pro mě lehce odmítnutelné ve volbách, co mohu prostě nevolit a volit jiný, například liberálně-konzervativní směr, aniž bych výsledek voleb nerespektoval, na to v případě socialistické exhibice v EU koukám hezky z dáli.

Žádné volby, nic, jenom socialistická vrchnost. Abychom si rozumněli: já jsem člověk, který je zvyklý respektovat výsledky voleb. Zvolí-li si mí spoluobčané například Vladimíra Iljiče Špidlu, musím to respektovat. Ale proč musím respektovat, aby byl Špidla evropským komisařem?
Cožpak derivace z derivace z derivace je něco legitimního? Občané si zvolili Evropskou komisi? Ne. Že ji zvolil Evropský parlament? A kolik Čechů mohlo mít možnost hlasovat proti? Dvacet čtyři ze sedmiset padesáti, či tak nějak? Takže i kdyby byl celý národ z konzervativních kvádrů, i kdyby byl naopak celý národ z bolševických kádrů, co by tak asi mohl sám změnit nevolbou té či které podoby Evropské komise?


Proč se pak musím bezmocně dívat na to, jak bývalý předseda portugalských sociálních demokratů v dnešním rozhovoru pro HN, předseda Evropské komise Manuel Barroso, Čechům vyhrožuje, ANO VYHROŽUJE?

A ještě ho v tomto bagrování mám podporovat souhlasem s Lisabonskou smlouvou?
To bych byl totální magor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama