KOČKOVÁNÍ S PAROUBKEM

14. října 2008 v 6:04 | KAREL KŘÍŽ |  POLITIKA
Nejvrchnější ochránce práv slabých, utlačovaných a sociálně potřebných, vyšší bytostí pověřený vůdce strany dělníků, rolníků a prostého chudého lidu sepsal další knihu, která má býti světlem na cestě z temnot kapitalistické zločinecké páchnoucí kobky k zářným zítřkům sociálně rovné společnosti pod vedením ČSSD. Na křest tohoto veledíla si do luxusní pražské restaurace pozval i některé sobě rovné přátele, kteří jej, v tomto jistě spravedlivém boji za lepší příští, podporují.

Paroubkovi věrní, na sociální dávky čekající, voliči tedy museli zírat, když se před noblesním restaurantem začala sjíždět auta, na která obyčejný pracující nevydělá za celý život a uvnitř se socani trumfovali, kdo má v kapse aspoň jedno mega na drobné výdaje. Vše potom bylo zkrápěno vybraným alkoholem světových značek, podpořeno bohatým menu z místních specialit, okrášleno mladými přítelkyněmi stárnoucích straníků a sociálně-demokratickou tváří Kateřiny Brožové.


Klasicky vyvedený večírek obhájců sociální spravedlnosti měl však nečekané vyvrcholení. Když se dva přátelé dosyta pobavili hrou "Kdo má po kapsách milión", údajně jejich konverzace vzala jiný směr pro ušmudlaných 50 000,- Kč v banku sázky. Spor uzavřely tři rány z pistole v hrudníku syna předsedy stranické buňky ČSSD Václava Kočky. Je však zcela zřejmé, že pro tak malicherný obnos se nestřílelo.

Co je tedy pravým důvodem panického jednání majitele hotelu AXA, spolupracovníka STB a přítele Jiřího Paroubka ? Co mu pošeptal mladý Kočka ? Z čeho měl Ďurička takovou hrůzu, že použil zbraň ? To se asi bohužel nedozvíme a na vyšetřování naší policie spoléhat nemůžeme. Vzniká tedy prostor pro spoustu dohadů a spekulací. Je opravdu prostředí kolem špiček ČSSD a hlavně jejího předsedy takovou morální stokou, že jím pořádané slavnostní večírky, kde se scházejí jím pozvaní lidé, končí popravou jako z filmu Kmotr ?

Co je to, proboha, za člověka, který vede svůj uprutný boj o pobyt ve Starkově akademii pod pláštíkem sociální spravedlnosti a při tom využívá služeb takových lidí, kteří se s ním rádi ukazují ve světlech zpravodajských reflektorů jako jsme mohli minulý týden vidět v restauraci Monarch ?
Kde jsou vůbec hranice politické etiky ? Kam až je schopen Paroubek zajít při své chorobné touze po moci ? Kolik pravdy má plukovník Kubice ? Otázky, na které by si měl odpovědět hlavně sociálnědemokratický volič. Otázky, které souvisí s podstatou levicového (budiž) pohledu na svět a uspořádání společnosti. Je po tomto incidentu vůbec možné takovým Paroubkům věřit alespoň pozdrav ?

"Kážou vodu, pijí víno" je v tomto případě slabým konstatováním. Paroubek a jeho přátelé to už ani neskrývají. Jen spoléhají na hloupost, naivitu a očekávání věrného stádečka pokrytců, kteří je svými hlasy dotáhnou až na vrchol politické moci, aby za to dostali řádně zaplaceno v podobě sociálních úplatků a korupčních, státem propraných peněz na veřejných zakázkách.

Po vraždě Václava Kočky ml. je však nad slunce jasné, že pokud by došlo k nejhoršímu a Paroubkovofilipova spojená levice by opravdu začala vládnout v naší vlasti dle svých morálních zásad a pravidel, páteční kočkování by se stalo normalitou, stejně jako se jí již stalo špatně ukrývané pohrdání obyčejným smrtelníkem, korupce, demagogie, lež, zázračně vydělávající akcie, milióny v igelitkách a plané předvolební sliby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama