JEDEN KOČKA ZA DRUHOU

11. října 2008 v 17:02 | BRONISLAV ŠIMONÍK |  POLITIKA
Tak se nám socani zase odkopali. Stejně jako v jejich zářném vzoru a pro mnohé socany mateřské straně - KSČ, se už začínají vraždit navzájem.
Že jsou socialisté a zejména od počátku předsednictví Jiřího Vissarionoviče Paroubka bandou gaunerů, to jsem věděl vždy. Ale, že mají tak vybraný vkus a mordují se navzájem při příležitosti křtu knihy Vůdce, to už začíná být fakt hustý.
V ČSSD panovaly takřka vždy mafiánské praktiky. Když o nich napsali novináři něco nepěkného, ani chvilku neváhali a pověřili sekretáře Srbu, aby nechal nepohodnou Sabinu zlikvidovat.
Vůbec nemluvím o faktu, že alkoholický udavač a úplatkář Jan KATO Kavan to dotáhl až na ředitele zeměkoule. Kouzelné bylo rovněž jmenování poněkud oligofrenního Kužvarta na post eurokomisaře, jeho následné vystřídání odborníkem Teličkou a bezprostřední nahrazení Teličky trafikantem Špidlou. Tato rošáda konečně přináší ovoce. Tak debilní směrnici jako je ta Špidlova poslední, to opradu nemůže vymyslet malej blbec.

Dalším mafiánským kouskem bylo náhlé obdarování absolventa právnické fakulty Západočeské university (už to samo vypovídá o mnohém), bývalého snad koloťuka, jeho takřka nemajetným lampasáckým strýčkem. Ještě kouzelnější byla jeho "prozíravá" investice do Moravia Energo. Kdepak tento milovník napíchnutých telefonů přišel k takto výhodné koupi ? Jistěže věděl na prodávajícího patřičné informace, díky nimž jej mohl účinně přitlačit k pro něj výhodné ceně (na kterou mu zase nějaký pan Záhadný "půjčil").
Vraždění nepohodlných osob není v ČSSD nic neobvyklého. Z vekslácko - kolotočářsko - pinglovského konglomerátu se stal nepohodlným padre Mrázek, tak byl umlčen navždy. Stejně tak pochybuji, že za Krejčířovým exilem je jen snaha vyhnout se soudnímu stíhání. Pan Krejčíř toho totiž na socany ví velmi mnoho a to je v našich končinách neslučitelné se životem.
Je před volbami. Je zcela jedno, zda je oranžoví zloději prohrají. Jedno je však už dnes zcela jasné. Je jen otázkou hodin, kdy se od Vůdce Paroubka dozvíme, že ruku vrahovu vedla ruka jiná - ta neviditelná ruka trhu - tedy koho jiného než ODS.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama