PAROUBEK ROZVÁŽÍ SLIBY V KAMIÓNU - DO ZEMÁKA BY SE UŽ NEVEŠLY !

3. září 2008 v 17:39 | JOSEF HAVRÁNEK |  POLITIKA
Omlouvám se Václavu Dolejšímu z MF Dnes, že jsem prakticky celý obsah jeho článku nacpal do titulku - téměř aforismu a pokusil se tak prorazit do Guinessovy knihy rekordů...
Na tom mosteckém startu předvolební kampaně ČSSD jsem tedy nebyl, ale autorovi stoprocentně věřím, že si nevymýšlí, když popisuje, jak při té příležitosti Jiří Paroubek urputně sliboval zvýšení důchodů, rodičovských příspěvků, zastavení zdražování, stop školnému, atd. atd. - tedy přesně to, co je zcela mimo kompetence nových senátorů a krajských zastupitelů o kterých se bude v těchto volbách rozhodovat.

Trochu nedůvěry však ve mně vyvolala jeho informace, že začátek toho gala představení se zpozdil o nějakých 45 minut, vzhledem k tomu, že hvězda - patron oranžových - hokejista Šlégr se zdržel na tréninku. Někde jinde jsem totiž zase četl, že Šlégr kvůli mítinku nestihl trénink, takže se nabízí otázka, kde se vlastně tenhle hokejista nacházel.Také mě trochu mrzí, že když už Václav Dolejší nelenil a popsat i tu mírně humornou okolnost, že někteří přítomní považovali projíždějící oranžový popelářský vůz místních komunálních služeb za součást autokolony ČSSD, zase zcela pominul ještě další srandu, totiž, že si sociální demokraté na pozvánce údajně spletli autodrom s polygonem, (bojlery, jako brojlery) takže o zmatky nebyla nouze.

Hlavní volební manažér Jaroslav Tvrdík prý vysvětloval výměnu Zemáka za impozantní oranžový americký truck, opravdu nečekaně, tím, že jeho použití vyjadřuje proamerické cítění ČSSD. Musím připustit, že tuhle větu jsem si, pro jistotu, nevěřícně, raději přečetl hned několikrát.

Tím druhým důvodem má být, hned několika ověřenými průzkumy potvrzený fakt, že stejný produkt nelze úspěšně nabízet pořád ve stejném obalu. Když pominu Večerníček, tak, na tom asi možná něco bude. A tak mě napadá, což takhle příště, v zájmu věci, vyměnit třeba Jiřího Paroubka ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenny Lenny | 3. září 2008 v 17:46 | Reagovat

ještě něco:Když sex-jen bezpečně,když zahulit-jen vyjimečně,když rozbít-tak na kousky,když polibek-tak francouzsky,když bavit se-jít do klubu,když natlouci-tak přes hubu,když bojovat- tak s obranou,když milovat-tak s ochranou,když zemřít-tak láskou....... pošli tohle 15 lidem a budeš mít zítra štěstí jako nikdy a když toto nepošleš tak budeš mín nejhorší období v tomto roce neposílej zpět Pošli tuto

zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba

která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v

písmenkách!Je to šokující,ale funguje

2 Honza Honza | Web | 17. dubna 2009 v 21:07 | Reagovat

Přál bych ČSSD, aby jim udělal Tvrdík to samé, co udělal ČSA.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama